0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Smonisia 100pcs Професионални 4-пински Женски Топ XLR Приклучок со Заштитна Железо Лист за Звучник Кутија Стерео Систем -20 %

Smonisia 100pcs Професионални 4пински Женски Топ XLR Приклучок со Заштитна Железо Лист за Звучник Кутија Стерео СистемПлаќање1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,Paypal.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2.Целосна исплата мора да се плати во рок од 15 дена по поставување на својата цел.Ние ќе го испрати на стоката во рок од 5 работни дена по приемот на вашата исплата.(Празници може да биде одложен.)Превозот1.Руски клиенти, ве молиме, напишете целото име и презиме.2.Објектот ќе биде предаден на купувачот точна адреса.Ние не сме одговорни за пакетот изгубени како резултат на погрешна адреса.3.Превозот начин се испраќа со следење на број, Кина Пост Обичен Мал Пакет, може само да се следи пред да ја напушти Кина.4.Проценето време на испорака е 1560 дена,но зависи од адресата...

10pcs LM833N LM833 DIP8 НОВИ -14 %

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

2 Парчиња 88x37x59mm Пластични Електроника Кутија Проектот Случај DIN Железнички САЛАДИН Делница Кутија Dls HOmeful -15 %

Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Бела, Црна Големина : 88x37x59mm / 3.46x1.46x2.32" Количина : 2 Компјутери / 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

100pcs/многу Женски РКА Џек Штекер Wire Конектор Злато Позлатен Џек РКА Звучник Конектор 5 Парови Црвена+Црна БОГАТА ТЕХНИКА Wholesales -30 %

100pcs / многу Џек РКА Женски Штекер Wire Конектор Злато Позлатен РКА Џек Звучник Конектор 5 Парови Црвена+Црна БОГАТА ТЕХНИКА Wholesales Име на Модел : РКА Женски Џек Wire Конектор Одговара за Кабел до 6 MM Апликација : Аудио и Видео, Осветлување,и др...

5PCS 10мм 4 Pin RGB LED Лента Конектор За SMD 5050 RGB LED Лента Светлина Solderless PCB Одбор со Две Женски се Поврзете Кабел -5 %

10мм 4 Pin RGB LED Лента Конектор За SMD 5050 RGB LED Лента Светлина Solderless PCB Одбор со Две Женски се Поврзете Кабел Функција : сосема нов и висок квалитет на 10мм 4 pin Конектор со Кабел За LED Лента SMD 5050 RGB , Нема Потреба ЛемењеTimesaving, лесно да се поправиСигурен поврзете, добри перформансиПостапка : Од Лента да се СоблечеСо оваа ставка можете да го поврзете вашиот 5050 LED Лента како ваша желбаКонектор : 4 Pin & 4 Pin 10ммЖица должина : 16.5 cmМатеријал : ПВЦРабота темп : 0~40 CСкладирање temp : 20~60 CВнимание : Конекторот е само за1...

1set GX16 2 Pin Машки & Женски Дијаметар 16mm Жица Панел Конектор L70 GX16 Кружни Конектори Авијација Штекер Plug Бесплатен Превозот -5 %

На мојата продавница : Пакет Вклучуваат : 1pcs GX16 КонекторМодел : GX16 2 pinМатеријал : Цинк легура; Бакарни легуриГолемина : ве Молиме погледнете ги сликитеПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Злато Позлатен XT90 конектор за Батерија Полнач XT90 plug x1 + XT90 штекер x1=1pair за РК БатеријатаНапомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на својата земја =не песна ,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.

1pcs GX16 6 Pin Женски Кружни Авијација Plug Дијаметар 16mm Жица Панел Конектор L84 Бесплатен Превозот Русија -5 %

На мојата продавница : Јас имам друг модел на Панел Конектор во мојата продавница Добредојде!Пакет Вклучуваат : 1pcs GX16 Женски Приклучок (Не вклучуваат Машки Приклучок)Модел : GX16 6 pinМатеријал : Цинк легураГолемина : ве Молиме погледнете ги сликитеПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

100% Сосема нов и висок квалитет Тип : Кабел pigtail скокач Конектор A : SMA Машки Конектор B : SMA Женски Тип : Кабел pigtail скокач Кабел Должина : 10 CM Кабел тип : RG141 Боја : Исто како на слика покаже Пакет се Вклучени : 1 x SMA Машки Да SMA Женски RG141 Продолжување Кабел (имаме многу Акции,ако ви треба повеќе, ве молиме контактирајте со нас.) Здраво Пријател , имаме 5cm / 10cm достапна, Можете да купите друга должини од нашата продавница .

10 Pairs x MC4 Конектор машки и женски внатре метал core користат за соларна кабел поврзете го

50pcs Микро USB 2.0 Конектор Б Тип 5pin SMT Женски receptacle десен агол Опашка SMT reflow solderable locators Rohs Нови -5 %

50pcs Микро USB 2.0 Конектор Б Тип 5pin SMT Женски receptacle десен агол SMT reflow solderable locators Rohs НовиМикро USB B Тип Верзија 2.0SMT пакетПрав АголЗКП материјал за поддршка на reflow solderableКонтакт отпор : 30m Ohm Max.Изолација отпор : 100 M Ohm Мин.Dielectric Сила : 500 VAC една мин.Изолатор материјал : ЗКПТерминал позлата : Злато 1u.Кога масовната цел, ленти и ролна предвидениRohs сертификат предвидени еднаш побара кога цел.Да нарачате 1000pcs во лента и ролна, ве молиме кликнете

100% Сосема нов и висок квалитет Тип : Кабел pigtail скокач Конектор A : SMA Машки Конектор B : SMA Женски Тип : Кабел pigtail скокач Кабел Должина : 5 CM Кабел тип : RG141 Боја : Исто како на слика покаже Пакет се Вклучени : 1 x SMA Машки Да SMA Женски RG141 Продолжување Кабел (имаме многу Акции,ако ви треба повеќе, ве молиме контактирајте со нас.) Здраво Пријател , имаме 5cm / 10cm достапна, Можете да купите друга должини од нашата продавница .

Топла Продажба Опис На ПроизводотИме на модел TOM3250808 Надворешни големина 250*80*85mm Материјал АБС Боја Сива Нето тежина 340 g Заштита Ниво IP67 Место на Потекло Кина Функција За електрична опремаСовети : За customzied trepanning : ако сакате trepaning дупка , ве молиме оставете порака на бројот : 1 дупка, 2 дупки, 3 дупки ...

20pcs Џек 6.35 Конектор Приклучок за Моно Аудио Микрофон Приклучок за 6.5 mm Аудио Џек Адаптер Директно Моно Пластични Leech Седиште -25 %

Џек 6.35 Конектор Приклучок за Моно Аудио Микрофон Приклучок за 6.5 mm Аудио Џек Адаптер Директно Моно Пластични Leech СедиштеПакет содржи : 20pcs

HF 3pin XLR Женски панел планината конектор Звучници powercon plug wire конектор никел позлата XLR Приклучок за Панел Монтажа 10pcs / многу

100pcs оригиналното Мини микро USB Порт за Полнење Енергија Џек Криви игла НАТОПИ 5pin За Samsung Mobile опашка приклучок USB Конектор Приклучок -5 %

100pcs оригиналното Мини микро USB Порт за Полнење Енергија Џек Криви игла НАТОПИ 5pin За Samsung Mobile опашка приклучок USB Конектор ПриклучокКупи 2 / многу, Можете да добиете попуст од 5%...

Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.UPSот,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Време На ИспоракаUPSот, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 57 работни денови кои зависат од вашата земја.Кина Пост Воздух Пошта обично трае 1030 работни дена во вашата земја.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Се Враќа&Гаранција1.7 дена пари назад / 2 недели размена2.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.3.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу4.Секој врати треба да бидат засновани на докази.5.Ние гарантираме за сета стока што се продава...

8pcs/многу Nakamichi Десен Агол Од 90 Степен Завртки тип Банана Приклучок Говорникот Кабел Конектор Чиста Месинг Злато Позлатен Бесплатен Превозот -5 %

8pcs / многу Nakamichi Десен Агол Од 90 Степен Завртки тип Банана Приклучок Говорникот Кабел Конектор Чиста Месинг Злато Позлатен Бесплатен ПревозотНачини на плаќање : не прифаќаме ЗАЧУВАМ...

2PCS на XT60 Батеријата Машки Конектор Женски Приклучок со Силикон 14 AWG Жица -4 %

Карактеристики : Тип : XT60 plug Силикони Wire Конектор : XT60 женски / машки Кабел тип : #14 AWG Силикон Жица,680 јадро,MAX струја 88 A Кабел должина : 10cm 100% сосема нов и висок квалитет...

Добредојдовте на нашата ПродавницаKing Sun Micro Electronics Co.,LtdИмаме многу различни видови на стоки ,И повеќе е важно ,ќе се добие најниска Цена и со висок Квалитет , Во Парк со Брза Испорака...

Име на производ : Mono Jack PCB Планината КонекторТип : 6.35 mm Приклучок(1 / 4inch)Оваа 3 пина 6.35 mm PCB монтажа приклучок ќе биде Pefect објект да се замени скршен 6.35 mm PCB штекер.Апликација за да Media Player, MP3 Player, MP4 Плеер, АудиоВидео Опрема, AV Опрема, Имајте на ум Книга, мобилен Телефон, Мобилен Телефон, Мобилен Телефон, Паметен Телефон, PDA, Автомобил Аудио и др.Материјал : ПластикаГолемина : 35x 18x 11mm / 1.4 x 0.7 x 0.43 инчен (L*W*T)Боја : Сребрена,ЦрнаПакет Содржина : 10 x Планината КонекторAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

5Pair/Торба 2 Pin Машки да се Женски Конектор Водоотпорен Кабел За Единствена Боја на LED Ленти Светлина -5 %

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Овој Водоотпорен Машки / Женски Конектор е многу корисен додаток кога го поставувате вашиот Водоотпорен DIY LED Лента инсталација Додадете водоотпорен низок напон конекторите на вашиот уред или proejct Овие парови на машки и femail кабел имаат 5.5x2.1mm конектори и ПВЦ покривање на жица краевите се претходно одземен и конзервирани и се подготвени да бидат лемење, поврзани со терминали, или поврзани со жица ореви Поврзете сигурни и ефективни водадоказ 2 PIN Водоотпорен конектор за LED ленти, ПРЕДВОДЕНА ѕидподлошки, ПРЕДВОДЕНА подземни светлина, LED јаже во право, ПРЕДВОДЕНА појас светлина, завеса светлина, трепкане светлината и така натаму за Да го направите водоотпорен конекции, ние препорачуваме лемење на кабел и покривање на конекција со топлина се смалуваат цевки Карактеристики : Состојба : Сосема НОВ! 2 Pin Водоотпорен Конектор Материјал : ПВЦ пластика Поврзете метод : Машки & Женски завршува притисни во Вкупна Должина (Поврзување) : 20cm / 7.87" Количина : 5 Парови Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 03cm грешка поради прирачник за мерење...

Карактеристики : DIY свој USB адаптер, нема друга алатка е потребноUSB тип женски стандарден приклучок за компјутерот на употреба, со црна пластична Обвивка4 Pin, ТипКомпактен, лесен, и издржливСпецификации : Конектор Тип : USB Тип ЖенскиБоја : ЦрнаКоличина : 10 КомплетиAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

1pcs ENC28J60 SPI интерфејс мрежа модул Ethernet модул (мини верзија) -15 %

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

6Models 30pcs/многу Оригинални Нова батерија носителот 3Pin ,батерија полнач, мобилен телефон Батеријата Контактирајте со Игли За Xiao МИ Телефонот -20 %

6 Models 30pcs / многу Оригинални Нова батерија носителот 3 Pin ,батерија полнач, мобилен телефон Батеријата Контактирајте со Игли За Xiao МИ Телефонот6 Models,5pcs секој,30pcs вкупноПлаќање1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,Paypal.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2.Целосна исплата мора да се плати во рок од 15 дена по поставување на својата цел.Ние ќе го испрати на стоката во рок од 5 работни дена по приемот на вашата исплата.(Празници може да биде одложен.)Превозот1.Руски клиенти, ве молиме, напишете целото име и презиме.2.Објектот ќе биде предаден на купувачот точна адреса.Ние не сме одговорни за пакетот изгубени како резултат на погрешна адреса.3.Превозот начин се испраќа со следење на број, Кина Пост Обичен Мал Пакет, може само да се следи пред да ја напушти Кина.4.Проценето време на испорака е 1560 дена,но зависи од адресата...

(40pcs/многу) 4-pin wago тип притисни жица брз полнач за 0.75~6.0 mm кабел терминал блок ДСП-104D Висока Тековната 4 конектор -42 %

ИМАЈТЕ на ум : тоа е само направени во Кина!!!Жица пресек (mm2) : 0.75~6.0 Еден од жица2.5~4.0 Заробени диригент Оценет напон / Current(V / A) : 400 / 24 Рангирани од импулси на напонот (KV) : 5 Лента должина(mm) : 12mm Изолација материјал : PA66 Антиоган Одделение : V0) или V2 Контакт материјал : Бакар легура Контакт точки : Калај слој Sie : 19.5*13.1*9.2 мм Пакет 10 Pcs / МногуИспоракаПлаќањеНие прифаќаме Alipay, T / T, Western Union и Visa платежни...

1000 PCS ОД РОЛНА ПАКУВАЊЕ Micro USB конектор Б тип женски џек НАТОПИ 4 FEET 5 Pin РАМЕН УСТАТА (Тело L=6.6 MM)100% производителот,100% висок квалитет !За Увозни давачкиМеѓународни КупувачиУвозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненијаОвие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.За Повратни ИнформацииАко купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро ...

Опис : 5 X 4 начин машки конектор за домување и вметнете 20 X машки терминали Објект слики : Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Опис На ПроизводотНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

10 Парчиња Пластични Multimeter Тест Кука Клип Грабител Зелени за PCB SMD IC.Bjpg -25 %

Спецификација : Име на Производ Тест Кука Клип Секоја Големина 48 x 13 x 5mm / 1.9" x 0.5" x 0.2"(L*W*H) Крајот Дупка Кол...

40 Pin 1x40 Еден Ред Машки 2.54 Breakable Pin Насловот КонекторТопло прашува : Почитувани купувачот, Нашите најевтиниот превоз Економска категорија логистика (Sun You Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ) може да се проследи само befor пристигне вашата земја,ве молиме изберете Стандардна категорија логистика, ако сакате целосна следење информации.Карактеристики : Теренот 2.54 mm Родова на Конектор : Машки / Женски пол Број на Пиновите : 40 Pin Тип на Ред : Еден Ред Тип на конектор : Директно 1 Set = 20pcs

100pcs/многу XLR Конектор 4 PIN XLR Машки Plug Панел Планината Метал Никел Позлатен XLR Шасијата БОГАТА ТЕХНИКА Wholesales -30 %

100pcs / многу XLR Конектор 4 PIN XLR Машки Plug Панел Планината Метал Никел Позлатен XLR Шасијата БОГАТА ТЕХНИКА WholesalesТочка Име : 4 Pin XLR Машки Plug Панел Планината Конектор / Adapter / Конвертор Позлата : Никел Позлатен Нето Тежина : 17.8 г / еез Статус : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Пакет се Вклучени : 100pcs 4 Pin Машки XLR Панел Планината Конектор во ПП Торба Кликнете на овој линк за 10pcs / многу : Pls кликнете на следната Фотографија за да купи 4 Pin XLR Женски Панел Монтажа...

20pcs/многу 1/4 6.35 mm Моно Џек Шасија Штекер 6.35 Женски Панел Планината 6.35 mm Аудио Џек Говорникот Адаптер за Лемење Конектор -32 %

20pcs / многу 6.35 mm 1 / 4" Моно Шасија Штекер Џек Женски Панел Планината Лемење Конектор 6.35 mm Аудио Џек Говорникот Адаптер Кабел КонекторТочка Име : 6.35 mm Џек Аудио Конектор 1 / 4" Моно Шасија Штекер Женски Панел Планината Wire Конектор Позлата : Никел Позлатен Висока Температура Отпорни Материјал Нето Тежина : 4.9 g / еез Апликација : Аудио / Видео,Звучници,Засилувач,итн Пакет се Вклучени : 20pcs 6.35 mm Женски Конектор во ПП Торба Кликнете на овој линк за 100pcs / многу : ************************************************************************************************* За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd...