0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
REGELIN Pendant Фах Антички Бронза/Антички Сребрен Внатрешна 25mm 10pcs/многу За Cabochon Монистра Фах DIY Накит Додатоци -31 %

REGELIN Pendant Фах Антички Бронза / Антички Сребрен Внатрешна 25mm 10pcs / многу За Cabochon Монистра Фах DIY Накит Додатоци(1)големина : Внатрешна големина 25 mm(2)боја : Антички Бронза / Антички Сребрен(3)Единица Тип : многу (10 парчиња / многу)

MINGXUAN 10pc Одговара 25мм Шарени Ѓердан Pendant Поставување Cabochon Камео База Фах Рамки Празно Cabochons DIY Накит Наоди -49 %

MINGXUAN 10pc Одговара 25мм Шарени Ѓердан Pendant Поставување Cabochon Камео База Фах Рамки Празно Cabochons DIY Накит НаодиНакит Кој Тип : Pendant Cabochon БазаПредмет Тип : Накит, додаток ( is_customized : Yes)1)Материјал : Бакар2)Големина : Одговара 25mm3) Количеството : 10pcs / многу4)Боја : кралска сина / розова / црна / црвена / зелена / розово злато / rose red / небо сина / виолетова / сребрена / античкиот бронза / античкиот сребрена / црвена бакар / пиштол црна / ЗлатоКралска СинаПинкЦрнаЦрвенаЗеленаRose GoldВреме Фактурирани ЦрвенаНебото СиноВиолетоваАнтички СребренАнтичкиот БронзаЗлатоЦрвено БакарПиштол црнаСребро.

Фунта-Сребро-гроздобер воздух - да - женски прстен за да го поставите тонот на восок жолто за 10*13mm -23 %

Совети : Материјал е 925 sterling silver,големината 10**13mm е внатрешниот камен големина!Материјалот е навистина 925 sterling silver!П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена...

925 Фунта Сребрен Прстен ПоставувањеИме 925 Фунта Сребрен Прстен ПоставувањеМатеријал925 sterling silverГолемина 8ммБојасребро.Тежина 2.36 грам по pcЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма...

1)Материјал : Пластични,метални2)Тежина е за 0.60 g / еез,големина : 3.0 cm*6mm​Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! пластични значка pin грб,Пластични pin грбот за брошеви,рачно изработени brooch pin назад,DIY накит, украс~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Прибл...

10pcs Тебе Полимер Глина Shamballa Монистра Отвори Кристално -5 %

Овој оглас е 10 парче од добар квалитет shamballa монистраГОЛЕМИНА / ДИМЕНЗИИ / ТЕЖИНАДијаметар : 10 mmДупка големина : 1.8 mmMATERALS UTILSED : ~Глина~Кристал кристалноБОЈА : како на слика(Од компјутерски монитори се разликуваат во боја вистинската боја на објектот можат да се разликуваат од она што е прикажано на екранот на вашиот компјутер)Во прилог, Бидејќи овие елементи се рачно изработени , секоја серија на производство ....

Одговара 25мм Cabochons Гроздобер Бакар Плоштадот Празно Поставување Рамки База Cabochon Хривнија База За DIY Алка 10pcs / многу K05327Реден Број : K05327Материјал : БакарГолемина : Одговара 25мм CabochonsБоја : Сребрена БојаКоличина : 10pcs / многуМожете да додавате монистра, копче, cabochons за размена на инстант обичај накит

Sauvoo 5pcs/многу Празни Пластични Црна Hairband Коса Клип Широк 18mm 30мм 38mm 44mm за Жени, Деца DIY Накит Наоди Додатоци -25 %

Sauvoo 5pcs / многу Празни Пластични Црна Hairband Коса Клип Широк 18mm 30мм 38mm 44mm за Жени, Деца DIY Накит Наоди Додатоци1)Материјал : пластика2)Бои : црнаШирок : 18mm 30мм 38mm 44mm3) Пакување : 5pc / opp вреќа4)Тежина : околу 75g90g / многу5)Поддршка : Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, UPSот, DHL и така натаму (Освен оддалечените области).7)кога цел на повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet;Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet;Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet8) Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

S PECIFICATIONS*Состојба : 100% Нови *Материјал : Метал Earring Грбот *Димензии : должина е 12mm,рампа е 6mm *Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен *Боја : Главна Боја : како опции *Тежина : *Квантитет : 100pcs *Дел Бр...

ZEROUP 5pcs/многу 25x35mm Ѓердан Pendant Поставување на Античкиот Бронза Сребрена Чаша Cabochon Празен База на Материјали за Накит T212 -5 %

Количина : 5pcs / многуНадвор Големина : 28x46mmВнатре Големина : 25x35mmБоја : Антички Сребро БронзаВе молиме имајте во предвид : производите не ги вклучуваат cabochons!Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел...

19mm Одговара 18mm Цвет Круг Brooch База Cabochon Ќорци Коцки со Brooch Иглички Камео Cabochon База Поставување DIY Накит Наоди -17 %

19mm Одговара 18mm Чипка Цвет Круг Brooch База Cabochon Ќорци Коцки со Brooch Иглички Камео Cabochon База Поставување DIY Накит Наоди

30pcs 8мм Розова Боја , Shamballa монистра ,Диско топки,shamballa нараквица ,shamballa привезоци ,кристално обложени -5 %

Овој оглас е 30 парче од добар квалитет shamballa монистраГОЛЕМИНА / ДИМЕНЗИИ / ТЕЖИНАДијаметар : 8mmДупка големина : 1.8 mmMATERALS UTILSED : ~Глина~Кристал кристалноБОЈА : Како на слика(Од компјутерски монитори се разликуваат во боја вистинската боја на објектот можат да се разликуваат од она што е прикажано на екранот на вашиот компјутер)Во прилог, Бидејќи овие елементи се рачно изработени , секоја серија на производство ....

8SEASONS Легура Embellishments Наоди Цвет роза златна боја Шупливи 14mm( 4/8) 14mm x( 4/8), 100 Компјутери -26 %

Легура Embellishments Наоди Цвет Роза Злато Шупливи 14mm( 4 / 8") 14mm x( 4 / 8"), 100 Парчиња Материјал Железо врз Основа Легура(Олово & Никел & Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 14mm x14mm( 4 / 8" x 4 / 8")Дупка големина : / конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја на Злато се Зголеми Количеството ќе добиете 100 на овој објект во листата цена Дел Не...

DoreenBeads Нерѓосувачки Челик Кабелот Крајот Crimp Капи За Накит Ѓердан Хривнија Правоаголник Сребрен Тон Со Hummer Затворач,10 Компјутери -29 %

Нерѓосувачки Челик Кабелот Крајот Crimp Капи За Накит Ѓердан Хривнија Правоаголник Сребрен Тон Со Hummer Затворач,10 Компјутери Материјал од не ' Рѓосувачки Челик Големина Приближно : 3.1 cm x0.8cm(1 2 / 8" x 3 / 8")Дупка големина : / конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Сребрен Тон Количина ќе добиете 10 на овој објект во листата цена Дел Не...

DoreenBeads 304 од не 'Рѓосувачки Челик Линк за Спречување на Синџир Наоди Овална досадна сребрена боја 2.5 mm( 1/8) x 2mm( 1/8), 1 М -30 %

304 од не 'Рѓосувачки Челик Линк за Спречување на Синџир Наоди Овална Сребрен Тон 2.5 mm( 1 / 8") x 2mm( 1 / 8"), 1 М Материјал од не 'Рѓосувачки Челик Големина Години : 2,5 mm x2mm( 1 / 8" x 1 / 8")Дупка големина : 1.5 mm x1mm(1.5 mm x1mm)конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Сребрен Тон Количина ќе добијат 1 од оваа точка во листата цена Дел Не...

Добредојдовте на нашата продавница !1) линк за нашата продавница : 2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може да се различни, бидејќи на различнисерии,различни бренд,различен материјал.Ве молиме не го споредуваат боипомеѓу различни производи.Ви благодариме!Материјал : Grosgrain ЛентаГолемина на : Должина : 100 Yards / тркалаат Ширина : 25мм Стил : Единствен ликконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Шарени, Како ќе ги соберешКоличина : Ќе добиете Приближно 100 Yards / Roll / една Боја / многу во оваа листа на цена(Направени во кина)Answer : ___________________________ Note : Повеќе Бои : Со Користење На Примерок : 3) Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена по јасно плаќање.Превозникот ИмеПревозот бесплатноСледење На УслугатаКина Пост ВоздухСлободен!! ( $300 Преку Воздух Пост цена 1545 дена)www.intmail.183.comDHLСлободен!! ( > $300 Преку Воздух Пост цена 510 дена)www.dhl.comEMSwww.ems.comАко ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.4)Политика На ВраќањеНие гарантираме 100% задоволство...

Метални Легури Бар & Прстен за да се Префрлате Clasps, Срцето, Сребрена Боја, Големина: Heart: за 15mm широк, 19mm долг; стап: 9mm широк, 22mm долго. -28 %

Метални Легури Бар & Прстен За Да Се Префрлате Clasps, Срцето, Сребрена БојаГолемина : Heart : за 15mm широк, 19mm долг; стап : 9mm широк, 22mm долго.За да се префрлате clasps направени од легура се долгоноси и лесно да се зачува...

5pcs/многу Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Hummer Clasps За Нараквица Крајот Капи Clasps Одговара 1.5/2/2.5/3/4mm Круг Кожа Кабелот F3544 -15 %

5pcs / многу Сребро Позлатен Нерѓосувачки Челик Hummer Clasps За Нараквица Крајот Капи Clasps Одговара 1.5 / 2 / 2.5 / 3 / 4mm Круг Кожа Кабелот F3544

Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следиПроизвод Функција : Количина : 10 КомплетиМатеријал : АлуминиумскиПредмети Состојба : 100% Сосема НовБоја : Родиум Дупка Големина : Прибл.4.4 m, за кожа хривнија одлуки Облик : Проверете на Сликата Сидро големина : 41.8x26x8.6mmПред да конкурираат : ве Молиме имајте во предвид оваа слика е приказ на објектот ќе добиете...

5pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Clasps За Нараквица Со Прилагодливи Snap Заклучување на Крајот Капи Clasps Одговара 3/4/5/6mm Круг Кожа Кабелот F3546 -15 %

5pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Clasps За Нараквица Со Прилагодливи Snap Заклучување на Крајот Капи Clasps Одговара 3 / 4 / 5 / 6mm Круг Кожа Кабелот F3546

Нови Arriver Tools Да се Создаде Посебен Бисер Ѓердани 24pcs Игли -12 %

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТТрговија на големо Бисер Накит АА 67 MM Бела Црна Природните Слатководни Бисер Ѓердани 18'20inch Лејди Партија Стил Нов Бесплатен Превозот САД$ 45.00 / парче80inchs Долго Накит Кристал Ѓердан АА 6 X8 MM Гери Боја Мода на Жените Накит трговија на Големо Нов Бесплатен Превозот A649 парчеЗачудувачки!Жичен Цвет Ѓердан Природна Морска Школка Бисер + Слатководни Бисер Цвет Партија Накит трговија на Големо Бесплатен Превозот FN2179 D парчеНови Arriver Природни Лаванда 89mm Слатководни Бисер Тројно Влакно Хривнија 7.5" Моден Бисер Накит трговија на Големо Слободни Свила Торбичка парчеНови Arriver Chirstmas Партија Накит ! Природни АА 610ММ Бели Бисери Розова Jade Црна Ахат Ѓердан 17inch Нов Бесплатен Превозот САД$ 99.00 / многу10 парчиња / многуНови Arriver Chirstmas Партија Накит ! 3 Rows АА 910ММ Бела Боја Вистински Слатководни Бисери Ѓердан Тиркизна Цвет Затворач многу5 парчиња / многуЗачудувачки! бисер ѓердани АА 78ММ бела боја Вистински Слатководни бисер ѓердани bracelelt earring накит поставите Бесплатен превозот FN26 Новиот Бесплатен Превозот A668#,Одделение AAA.Природни Свежа Вода за Бисери Големина : 78mm.24 String.Се Меша Бојата.Vogue Поставите Ѓердан и Нараквица ...

DoreenBeads Кука Затворач За Кожа Јаже Хривнија Gunmetal(Одговара 4.7 mm x3.5mm(1/8 x 1/8)Кабелот)20mm(6/8)14mm x(4/8),50 Компјутери -29 %

Кука Затворач За Кожа Јаже Хривнија Gunmetal(Одговара 4.7 mm x3.5mm(1 / 8" x 1 / 8")Кабелот)20mm(6 / 8")14mm x(4 / 8"),50 Компјутери Материјал Цинк метални легури Големина Приближно : 20mm x14mm( 6 / 8" x 4 / 8")Дупка големина : 4.7 mm x3.5mm( 1 / 8" x 1 / 8")конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Gunmetal Количина ќе добиете 50 на овој објект во листата цена Дел Не...

DoreenBeads Бакар Pendant Пати во Текот Малку Bails Clasps Leaf Сребрена боја 34mm(1 3/8) x 7mm( 2/8), 20 Компјутери година нови -29 %

Бакар Pendant Пати во Текот Малку Bails Clasps Leaf Сребрена Позлатен 34mm(1 3 / 8") x 7mm( 2 / 8"), 20 Парчиња Материјал Бакар Големина Приближно : 3.4 cm x0.7cm(1 3 / 8" x 2 / 8")Дупка големина : / конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја Сребрена Позлатен Количина ќе добиете 20 од овој објект во листата цена Дел Не...

DoreenBeads Цинк Базирани на Алуминиумски Toggle Clasps Наоди Круг Антички Сребрен 3 Дупки 15mm x11mm 14mm x11mm ,10 Поставува година нови -29 %

Цинк Базирани на Алуминиумски Toggle Clasps Наоди Круг Антички Сребрен 3 Дупки 15mm x11mm 14mm x11mm ,10 Поставува Материјал Цинк врз Основа Легура(Олово и Никел Слободни) Големина Приближно : 15mm x11mm( 5 / 8" x 3 / 8") 14mm x11mm( 4 / 8" x 3 / 8")Дупка големина : 7.7 мм( 2 / 8") 1.3 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Антички Сребрен Количина ќе добиете 10 на овој објект во листата цена Дел Не...

DoreenBeads Brads Scrapbooking Разубавувањето Накит Одлуки Наоди Круг Акрилик Печ По Случаен избор Сребрен Тон 16x15mm,20 Компјутери -40 %

Brads Scrapbooking Разубавувањето Накит Одлуки Наоди Круг Акрилик Печ По Случаен избор Сребрен Тон 16x15mm,20 Парчиња Материјал Алуминиум+Акрилик Големина Приближно : 16mm x15mm( 5 / 8" x 5 / 8")Дупка големина : / конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор По Случаен избор Количина ќе добиете 20 од овој објект во листата цена Дел Не...

Ние, исто така, го прифати прилагоди на должината на нарачки, ве молиме контактирајте за било какви прашања.Производ Функција : Количина : 100pcsКвалитет : ААА+++Материјал : МеталПредмети Состојба : 100% Сосема НовБоја : Нерѓосувачки Челик Топката СинџирПриближна Големина : Околу 1.5 мм Употреба : Куче ознака, шише капаче итн...

Тибетската Сребро Закачалка Линкови, Кауција Монистра, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни, Барел, Антички Сребрен, за 9mm долго, 7.5 mm, широк, 3.5 mm -28 %

(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни ...

8SEASONS drusy Смола Купола Печати Cabochon Круг Езеро Сино AB Боја 12mm( 4/8) Диа, 20 Компјутери -30 %

Drusy Смола Купола Печати Cabochon Круг Езеро Сино AB Боја 12mm( 4 / 8") Диа, 20 Парчиња Материјал Смола Големина Приближно : 12mm( 4 / 8") Кол.Дупка големина : / конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Езеро сино Количина ќе добиете 20 од овој објект во листата цена Дел Не...

DoreenBeads Магнетни Clasps Наоди За Накит Ѓердан златна Нараквица на ѕвонење Мрачно Врежан 27mm(1 1/8) x 17mm( 5/8), 2 Парчиња -29 %

Магнетни Clasps Наоди За Накит Ѓердан Хривнија Злато на Ѕвонење Мрачно Врежан 27mm(1 1 / 8") x 17mm( 5 / 8"), 2 Парчиња Материјал Цинк метални легури(Олово и Никел Слободни) Големина Приближно : 27mm x17mm(1 1 / 8" x 5 / 8")Дупка големина : 2.6 mm( 1 / 8")конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Злато на Ѕвонење Количина ќе добие 2 на оваа точка на листа цена Дел Не...

DoreenBeads Метал Brads Scrapbooking Разубавувањето Накит Одлуки Наоди Круг, По Случаен избор Сребрен Тон Акрилик 16x6.5mm, 20 Компјутери -40 %

Doreen Beads Метал Brads Scrapbooking Разубавувањето Накит Одлуки Наоди Круг, По Случаен избор Сребрен Тон Акрилик 16x6.5mm, 20 Парчиња Материјал Алуминиум+Акрилик Големина Приближно : 16mm x6.5mm( 5 / 8" x 2 / 8")Дупка големина : / конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор По Случаен избор Количина ќе добиете 20 од овој објект во листата цена Дел Не...

30pcs pendant риба кука конектор Антички бронза Pendant Европски Стил накит наоди A039 -29 %

Ние сме меѓународни продавачот од Кина, превозот времето понекогаш да биде извршено од страна на многу неизвесна фактори, како што се времето, несреќа, празници, фестивали, купување fastigium итн...

DoreenBeads Транспарентно Стакло Купола Печати Cabochon Круг Flatback Јасно 6mm( 2/8) Диа, 50 Компјутери година нови -40 %

Транспарентно Стакло Купола Печати Cabochon Круг Flatback Јасно 6mm( 2 / 8") Диа, 50 Компјутери Материјал Стакло Големина Приближно : 6mm( 2 / 8") Кол.Дупка големина : / конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Јасно Количина ќе добиете 50 на овој објект во листата цена Дел Не...

DoreenBeads Смола Монистра Круг, По Случаен избор Риба Скала Модел 10мм( 3/8) Диа, 10 Компјутери -30 %

Смола Монистра Круг, По Случаен избор Риба Скала Модел 10мм( 3 / 8") Диа, 10 Компјутери Материјал Смола Големина Приближно : 10мм( 3 / 8") Кол.Дупка големина : / конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор По Случаен избор Количина ќе добиете 10 на овој објект во листата цена Дел Не...

100pcs/10g 304 од не ' Рѓосувачки Челик Скок Прстени 6x1mm за Изработка на Накит -25 %

100pcs / 10g 304 од не ' Рѓосувачки Челик Скок Прстени 6x1mm за Накит Одлуки Опис : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик JumpringsГолемина : за 6mm во дијаметар, 1mm дебел, за 100pcs / 10g.Нерѓосувачки Челик Jumprings се основна компонента во накит одлуки и дизајн...

30pcs Нова Гранка Корални Монистра Желка Монистра за Правење Ѓердани Обетки Хривнија Личност Мода DIY Накит Материјали -20 %

100% Нов Бренд и Висок Квалитет ,Ќе Сакам Моите Производи Тип : DIY монистра Стил : Правење Ѓердани & Обетки Накит Материјали...

Рачно изработени 5pcs Нерѓосувачки Челик Дете Брадавица Смешно Pacifier Прекрасна Смола Глувчето Бебе Pacifier Клипови Носители Pacifier Clasps -15 %

Опис На ПроизводотДетето Брадавица Смешно Pacifier Носителот Бебе Pacifier Клипови Носители Симпатична Pacifier ClaspsБоја : Како На СликатаМатеријал : Смола+нерѓосувачки челикГолемина : 34x30mmМожеби и вие исто така, сакаатПлаќање и ИспоракаИспорака : Бесплатна испорака Кина, Воздухот еMail или Хонгконг пост Воздух Mail 820 Бизнис Денови на Светот таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

Yesucan 2 ПАРЧИЊА Кинески Најлон Rayon Мраз Свила Tassels Обетки Pendant Накит DIY 17CM Долги Реси Лента Јазол Сатен Tassel Трим -25 %

Повод : Се Користи За Автомобил Закачалка / Торба / Обетки / ЃерданTassel : должина 17cm / 6.7"Железо Капи Внатрешниот : 2cm Материјал : Црна Монистра +Свила Полиестер+ЖелезоПакет : opp вреќаКоличина : 2 парчиња

5Meters,2x4mm Aquamarines Сина Малезија Jades Сребрена Боја Синџир,Фацетирани Rondelle Abacus монистра Rosary Синџир,DIY Обетки -6 %

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

4mm Големина,Квадратни Кубни Циркон Рамки Конектор Rosary Синџир,Фацетирани Рамен Бела Циркон Златен Синџир,CZ Ѓердан Шарм Занаети -0 %

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

Античкиот Бронза 16mm 18mm 20mm Рамки Вратоврска Клип Празно Додатоци Накит Вратоврска Клип Додаток Подарок Одговараат Додаток TB003 -15 %

Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна...