0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
JEXXI Прилично значката Дизајн Девојки Ветување Прстен Целосна Сјајна CZ Кристал 925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Додатоци -34 %

Материјал : сребро 925, Кубен ЦиркониГолемина на : НИ големинаБоја : Како на сликата шоу

SANTUZZA Сребрен Прстен За Жените 925 Sterling Silver Елегантни Прстени за Жените 2018 Бела CZ Шарени Глеѓ Партија Мода Накит -49 %

Накит Информации[Метал Вид] 100% 925 Sterling Silver[Метална Боја] позлатен Сребрен[Мерење] 7.86 mm (W)[Камен] Бела Кубни Циркони : 11pcs[Производ Нето Тежина] За 5.62 g[Е Прилагодена] : Да[Подарок] Сомот Торба[Повод] Свадба , Ангажман , Годишнина , забава , Подароци....

РЕАЛНО.925 Sterling Silver парична казна накит Openable Извртени Преминал / Црисс Крстот Прстен Openable GTLJ1334 -10 %

ДРУГИ УБАВИНА НАКИТИме : 100% РЕАЛНО.925 Sterling Silver парична казна накит Openable Извртени Преминал / Црисс Крстот Прстен Openable GTLJ1334Материјал : 925 Sterling SilverБелег : S925Големина : прилагодлив (size6.5size8.25) Ширина,10ммПодарок Кутија Wraped : ДаВетено : 1,ако било лажни сребро по u тестирани, ќе добие 10 пати повеќе пари на купувачот како надомест2.100% Вистински 925 Sterling silverПревозот : Сите парцели купи од нас, ќе прилог следење на број, така што купувачот може да ги пратите каде што е секое време.1.НИ Купувачот, 1018days2.Други Земјата на Купувачот,2538days3.БРОД од СТРАНА на DHL Express да биде бесплатно...

PATICO Денот на Вљубените Подароци Гроздобер Стил 925 Sterling Silver Прстени Со Круг Кристал Висок Квалитет на Накит За Жените -33 %

Материјал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 парче1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

ASHIQI Вистински 925 Фунта Сребрена КРУНА Прстен Круг Природните слатководни бисер Прстен за Жените променливи во големина Годишнината накит -35 %

Информации за производот Бренд : ASHIQI Гем Тип : Природните Слатководни Бисер Бисер Облик : Совршено круг Бисер Боја : Бела Бисер Сјај : Многу Добро Бисер Површина : Нема Недостатоци Бисер Големина : 77.5 mm Метал Материјал : 100% 925 Sterling Silver Метал печат : S925 Пакување : Подарок Кутија

Метал:Фунта Сребро 925 Плоча Бело ЗлатоПечат:925Вкупно Грам Тежина:2.5 gПрстен Големина:6.5Поставување:Prong ПоставувањеШирина на Врв:8ммШирина во Дното:1.5 mmЦентар Камења:Не Главниот КаменОбликот:ПринцезаГолемина:5x5 MMSKU:JK00053

CiNily Создадени Белиот Оган Опал Сребро Позлатен трговија на Големо Топла Продаде Мода Накит за Жените Партија Подарок Прстен Големина 6-9 OJ9202 -45 %

БрендCi NilyМеталСребро ПозлатенГлавниот Камен & ГолеминаСоздадени Белиот Оган Опал 10x6mm(Max)Додаток Камен & ГолеминаНикојПрстен Големина#6 #7 #8 #9Тежина9.78 gПрстен Врвот Димензија27mmКоличина1 buc ПрстенЗемја на ПроизводствоКина Конверзија 1mm=0.039 инчен; 1 инч=25.41 mmВашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата...

Leige Накит Вистински Природен Гранат Прстен Ангажман Прстен Круг Сече Црвени Скапоцен Камен 925 Фунта Сребрен Прстен Јануари Birthstone -40 %

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Гранат Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*6 мм Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.21 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Круг Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Топла Европски и Американски трговија ретро 17mm големина Мода црна лак прстени жешка мода Бесплатен Превозот -5 %

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

BOROSA Круг Виножито Druzy Титаниум Злато Бенд Прстен, Кристално Кристал го Отвори Ткаенината Прстен Чиста Electroplating Боја Прстени JAB756 -10 %

Материјал : Виножито Кристал Титаниум Druzy ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 16x16mm Дебелина : 6~8мм Прстен големина : 6.0~7.0 Тежина : (Приближно) 10.3~10.9 g

Круна Вистински Чиста 925 Фунта Сребрен Прстен за Жените Годишнината Накит 8-9MM Бела Слатководни Бисер Накит Мода Подароци FEIGE -40 %

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ[Бренд Име] Feige[Item Type] Бисер Прстени[Прстен Големина] Променливи Во Големина[Бисер Тип] Слатководни бисери[Бисер Боја] Природни Бела[Бисер Големина] 89mm[Бисер Облик] Ориз форма[Бисер Површината] Речиси и да нема пропусти[Метали Лента] 925 Sterling Silver[Страна Камен] Кубни Циркони[Родова] Жени[Пакет] Накит Кутија

Valily Накит Мода Орел Прстен за Човекот Прст Накит од не ' Рѓосувачки Челик Мажите Прстен Панк Стил Прстени за Машки Злато Сребрена Боја -19 %

Aliexpress користи НИ Стандард САД / Канада, велика БРИТАНИЈА / Европа / Австралија Русија / Германија Јапонија Франција Бразил / ЈугАмерика Switserland внатрепериметар(mm) внатредијаметар(mm) 6 L 1 / 2 16.5 12 51.5 11 11.5 51.8 16.5 7 О 17.25 14 54 14 14 54.5 17.3 8 Q 18 16 56.5 16 16.5 57 18.1 9 S 19 18 59 18 19 59.5 18.9 10 Т 1 / 2 20 20 61.5 20 21.5 62.1 19.8 11 V 1 / 2 20.75 22 64 23 24 64.5 20.6 12 Y 21.25 25 66.5 25 27.5 67.3 21.4 13 70 22.3 14 72.5 23.1 15 75.2 24 1...

990 целосно сребро клетва шест зборови мантрата прстен Тајландски сребро мажите е надмоќно прстен прст мојот живот за да испратите нејзиното момче -25 %

bienvenue À Mon Magasin!Caractéristique du produitmatériel : коpaiementnopréférons ле paiement par L'ENGAGEMENT et c'est ла manière la plsûre.avant де исплатувачот s'il voplaît assurezque vol'adresse d'expédition и numéro de téléphone sont коригира...

Опис На ПроизводотБрендlanzyoМетали Тип9k розово златоGemstones Материјалзелена PrehniteТехнологијаЗлатен занаеттежина4.29 gМетален Стандард За Печат9kжените или мажитепрстени за жениAnswer : ___________________________ Note : Накит положило Државна Овластени Тестирање Органи тестирање.

Автентични S925 Sterling Silver Прилагодливи Природата Freashwater Бел Бисер Јасно CZ Кристал Прстени За Жените Партија Накит -40 %

Материјал : Сребро 925 ,Природата Freashwater БисерГолемина : Прилагодлив(Големина 69)Пакет со Opp вреќа

JEXXI Уникатен Дизајн Големина 6-10 Прстен 925 Sterling Silver Циркон ЧЕШКА го Отвори Свадба Прстени За Жените Bijoux Циркони Ангажман -34 %

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 компјутер1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

DreamCarnival 1989 Среќа Црн Бик со Златна Боја Рогови Панк Хип Хоп CZ Голем Прстен за Унисекс Мажи Жени Единствена Улица Мода -42 %

АКО ВИ ТРЕБА ОВОЈ ПОДАРОК КУТИЈА, ВЕ МОЛИМЕ КЛИКНИ ЗА ДА СЕ КУПИ.ЗА НАРАЧКИ РАКУВА СО ALIEPXRESS, ПОДАРОК КУТИЈА ЌЕ СЕ ИСПРАЌААТ ОДДЕЛНО.

Гроздобер Изглед Турски Накит Боја Антички Златен Прстен Шупливи Од Крстот Пристигнување Прилагодливи Две Прст Прстени За Жените Партија Подарок -40 %

ПРОИЗВОД НАСТАВАГроздобер Изглед Турски Накит Позлата Антички Златен Прстен Шупливи Од Крстот Пристигнување Прилагодливи Две Прст Прстени За Жените Партија ПодарокБренд : L Y Гроздобер Накит Објект Tyle : Бохемија Прстени Главниот Камен : ААА Смола Врвот Одделение Микро Намали Јасно Кубни Циркони Друг Камен : ААА Кристал Позлата : Роза Злато Сребро 18 K Злато Позлатен Meterial : Цинк Легура Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бело Злато позлатен...

година Нови Модни Природен Бисер нерѓосувачки челик прстен за жените свадба ангажман накит Anillos Mujer парична Казна Накит Регистрирани -6 %

2016 година Нови Модни Природен Бисер нерѓосувачки челик прстен за жените свадба ангажман накит Anillos Mujer парична Казна Накит Регистриранислични прстени : Продавачот препорачуваме nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnкликнете на фотографијата за детали : Топла продажба на производи nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnкликнете на фотографијата за детали : Ние присуствуваат на Хонгконг Изложба секоја година, и ќе добиете пофалби од клиенти од целиот свет...

Tigrade 4mm Високо Полиран Сребро Титаниум Прстени Жените Мода Свадба Бенд Жените Унисекс Личност Едноставна Прстени Bague Homme -61 %

Гравирање Услуга1.Можете engrave име или лого на прстенот? Да,ние може да engrave зборови / едноставен знак...

2017 Нови Пристигнување V8 Високи Полски Нерѓосувачки Челик Бетмен Прстени За Мажите И Жените Титаниум Челик Накит Суперхерој Серија Mens Прстен -20 %

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот. Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина како производ наслов...

PATAYA новодојдени Отвори Златни Прстени Фокс Шупливи Убаво Врежан Прстен Жените Трендовски Свадба Накит Слободно Да Ја Прилагодите Големина -30 %

PATAYA новодојдени 18k Злато Отвори Прстени Фокс Шупливи Убаво Врежан Прстен Жените Трендовски Свадба Накит Слободно Да се Прилагоди На Големината Детали за Производот Бренд : PATAYA Материјал : Бакар + 18k Злато Позлатен Како нашите прстен е отворен, па можете слободно да ја прилагодите големина Задржи Боја Време : 2 Години Големина : ве Молиме Видете На Слика Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа Накит Одржување : Избегнувајте Хемикалии / Избегне Бања / Избегне Пот / Избегне Chrash / Избегне Влажност / ја избришат со Мека Крпа / Добро се Спаси / Замена Носи Овој накит спогодба со еу за животната средина барање за Испорака : Ние ќе го испратите вашиот производ во рок од 48 часа во зависност од вашата цел.превозот метод според вашиот избор на курирска компанија.Во принцип.ние нема да се промени курирска компанија.Ако не е несреќен случај.ние ќе го промени курирска компанија.ве молиме да се разбере...

2018 Мулти-слоевит Свадба Партија Прстен За Жените Подарок Боја Гаранција Новиот Дубаи ААА Кубни Циркони Накит Бренд Прстени Hadiyana -30 %

2018 Мултислоевит Свадба Партија Прстен За Жените Подарок Боја Гаранција Новиот Дубаи ААА Кубни Циркони Накит Бренд Прстени HadiyanaСовршен Висок Квалитет...

Новиот хан издание 925 чисто сребро пломба циркон прстен Роденденски подарок накит Карактер шарм женски прстен j -30 %

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

Прекрасен Сонцето Цвеќиња Розови скапоцени Камења Кубни циркони Злато Боја на Жените Партија Накит Solitaire НАС Прстени Големина 6 7 8 9 S1905 -39 %

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

[ЦРНА ОСИЛ] 3.6 g 925 Фунта Сребрен Накит Нео-Готски Ред Црна Циркон Ангажман Прстени за Жените Свадба Прстен C402 -40 %

Производи Детали​Огледало полски : Квалификувани технологија на полски и мелење,Без конкавнаконвексни, без pin дупка, многу мазна и сјајнаКвалификувани технологија на инлеи : Инлеи кубни циркон под висок микроскоп на која беа вештачки, локацијата на камен е многу точни и верни, не е лесно да падне!Траен и Антиизбледи : Површината задебелена платина, трајни боја стабилност, дури и ако позлата слој избледени, само го користите за миење сребро или сребро крпа може да се користи за да се врати на накит светлаСребро Содржат : T тој сребро содржат повисоко од 92.5%ДимензијаПроизводи ПокажеМодел ШоуПакување Секоја ставка може да се добие кутија како подарокПрстен Големина 1 подготват aslip на хартија и вратоврска на вашиот прст 2 Белег на раскрсницата на хартија 3 Мерење на должина тогаш се circumfererce ЗАБЕЛЕШКА 1...

HELON Вистински Smokey Кварц 7x5mm Овална Солидна 10k Бело Злато Арт Деко Гроздобер Антички Вистински Дијаманти Ангажман Свадба парична Казна Прстен -20 %

Метал : Цврсти 10 K Бело ЗлатоПечат : 10 K / 417Вкупно Грам Тежина : 4.7 gПрстен Големина : 6.5 (променливи во големина)Поставување На Павер,ProngШирина на Врв : 21.9 mmШирина во Дното : 1.7 ммЦентар Камен : 100% Вистински Smokey КварцЈасност : БеспрекорнаОблик : ОвалнаГолемина : 7x5mmКарат Тежина : 0.8каратноСтрана Камења : 100% Вистински Природен ДијамантиБоја : HЈасност : SISI3Облик : Тркалезна Еден НамалиВкупно Карат Тежина : 0.3каратноSKU : R20367 WСертификат примерок на сопствен објект ќе испратите тука по производ од1,Почитувани купувачот,ако ви треба било каква дополнителна услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат објектот и да ја напушти цел детал...

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Прстен Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Фунта Сребрен Прстен за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Прстен за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

BAIHE Солидна 14K Розово Злато(AU585)0.21 КТ Заверена Вистински ААА Категоризирани Кубни Циркони Flawle кружни Engagemet Жените Трендовски Прстен -15 %

Метал:Солидна 14 K Розово Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:2.1 g Прстен Големина:6.5 Поставување:Отвори Поставување на Ширина Врвот:6.6 mm Ширина Дното:1.5 mm Центар Камен:100% Вистински ААА Категоризирани Кубни Циркониум (CZ) Јасност:Беспрекорна Големина:3мм Карат Тежина:0.21 кт SKU:R20092 RczУслуга

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Прстен Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Фунта Сребрен Прстен за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Прстен за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит Природни Турмалин