0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
AE-CANFLY Гроздобер Двојно Љубовник Срцето Изјава Earring Црвениот Кристал Долго Earring pendientes Девојка за Денот на Вљубените Подароци -20 %

AECANFLY Гроздобер Двојно Љубовник Срцето Изјава Earring Црвениот Кристал Долго Earring pendientes Девојка за Денот на Вљубените Подароци Вашето внимание ве молам : 1.Ако вашата цел е повеќе од $5 , бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 2.Ако вашата цел е повеќе од $150 ,бесплатен превозот преку Aramex,DHL,EMS итн.(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци); 3.Ве молиме додадете сите предмети во вашата кошничка првиот ,тогаш purchse сè во една цел.Ви благодариме! Опис : Точка Име : Обетки Количина : 1 Pair Состојба : 100% Сосема Нов Стил : корејски стил

Гроздобер Природен Камен Обетки Метал врежан Долго Tassel Обетки Капка Boho Обетки Бохемски Жените Накит 7 боја -32 %

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Точка Законик : CH199ag Материјал : Цинк Легура , Tassel Тежина:5 g Големина:6*2,2 см Количина : 1 BUC / пакет Боја : Црна, бела, сина, црвена , итн Пол : Жена Applicale Повод : подароци, партија, клуб, дневна, итн Забелешка : 1...

Regalrock Топла Црна 3.4 Инчи Големи Готски Pentagram Обетки -48 %

Regalrock Топла Црна 3.4 Инчи Големи Готски Pentagram ОбеткиАко ви треба голема количина,ве молиме да бидат слободни да контакт.ви благодарам...

2018 Шупливи Голема Ѕвезда Кристал Tassel Сребро Женски Капка Обетки Булчински Долго Tramline Beaded Свадба Earring За Жените Brincos -10 %

[xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796]Почитувани Купувачи : Добредојдовте да ја посетите Ана трговија на големо продавница за накит.Ве молиме имајте во предвид времето на купување...

2018 Накит Легура Куче Миленичиња Обетки Мода Германски Овчар Куче Обетки Пад На Превозот -20 %

Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL...

Heeda 2018 Нови Kpop Големо Име Школка Обетки за Жените Мода Креативни Полжави Pendant Eardrop Гроздобер Доброто Brincos Накит -41 %

modname=ckeditor100% Висок Квалитет!!!Ќе Сакам Моите Производи.Бренд : Hee DaТип : Мода Жените ОбеткиПроизвод Материјал : Алуминиумски +ШколкаНосат прилика : Свадба / Роденден / Професионални прилики / Соаре и Така Натаму modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

2018 Накит Исечок Миленичиња Куче Обетки Мода Ирски Вода Spaniel Обетки Пад На Превозот -20 %

Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL...

Тип : Аметист скапоцен камен Влечки Флип Апостолки Dangle Обетки за Жените, Големината Детали(Приближно) : Камен : 23x11mm;Toatal Должина : 40mm Количина : 1 Пар Тежина(Приближно) : 4.5 Грам / Пар Метал Тип : 18 KGP Состојба : Нова ВНИМАНИЕВе молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали...

100% сосема нов и висок квалитет,направени од 316 L не ' Рѓосувачки Челик, не легура Совршена изведба, издржлив и не бледнее,огледало полирање...

3 Бои Луксузни 925 Sterling Silver Циркон го Отвори 1011mm Природен Бисер Кука Капка Обетки Свадба Накит За Невестата JPSE013Точка БР...

Асиметрични Стап Обрачот & Синџир Pendant Кристал Монистра Цвет Уво Клипови & Кука Капка Обетки Жените Dangle Обетки -14 %

Големина е околу : 8 смПолитика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPSот,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USDПревозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценуватедена 015 1630 3145 >45Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%Бизнис Превозот Метод 95% 5%* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$...

Ayowei Посебни desgin Обетки Кристал жолто злато сина боја циркон мода Накит, Циркони Капка Обетки JES1146A -19 %

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на хартија.Чекор 3...

HanCheng Нов Луксузен Бакар 925 Сребрен Помине Dangle Виси Долго Бисер Капка Обетки За Жените Изјава Накит brincos bijoux -20 %

Han Cheng Нов Луксузен Бакар 925 Сребрен Помине Dangle Виси Долго Бисер Капка Обетки За Жените Изјава Накит brincos bijoux

Црна, Црвена Бела Стрингови Tassel Pendant Топка Плоштад Се Држиме Асиметрични Златна Капка Обетки Dangle Обетки -4 %

Големина е околу : 5 cmПолитика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPSот,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USDПревозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценуватедена 015 1630 3145 >45Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%Бизнис Превозот Метод 95% 5%* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$...

Моден дизајн сребро tassels капка обетки убава класичен стил партија накит врвен квалитет Европа Топла -12 %

Боја : како на сликата Материјал : Бакар Позлата : Сребро позлатен (печат 925) Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Пакување : Индивидуални OPP вреќа пакување

.Бохемски Везови Tassel Обетки За Жените Рачно Изработени Дополнителните Голема Dangle Капка Обетки Етничка Изјава Бренд За Накит

Вистински Бисер Обетки Вистински Слатководни Бисер Dangle Обетки 8-9mm Бел Круг Сребро гласаме за арамии -13 %

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

Ангелски Круша Шампањ Кафена И Портокалова Morganite Multigems 925 Sterling Silver Трендовски Капка Dangle Обетки S5376 -39 %

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Вистински Бисер Обетки Вистински Слатководни Бисер Dangle Обетки 8-9MM Бела Teardrop Бисер Капка Сребрен Накит -13 %

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

GODKI 56mm Луксузни Трендовски Тркалезна Форма 3 тонови на Боја Мешани Целосна Mirco Кубни Циркони Naija Свадба Капка Earring Мода Накит -9 %

100% Сосема Нов ,Сите Кубни Циркони се Inlayed од страна на нашите Работници Кои имаат искуство повеќе од 3 ГодиниСтил : Високо Квалитетен Моден НакитМатеријал : 100% ААА Кубни Циркони ДијамантОблечен Повод : Daliy Носат / Партија / Годишнината / СвадбатаПодарок за : Девојка / Жена / Мајка / СебеОвој накит се усогласат со барањата на еу за животната средина

SINZRY партија накит Кубни циркон голем пад обетки дама трендовски домот, свадба dangle обетки за свадба Накит за подарок -9 %

Состојба : brandeнова мода циркон обетки, трговија на големо цена; Бренд : Sinzry Камен : ААА+ Micro Круг Јасно Кубни Циркони Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Свадбена Ангажман Датира Предлог денот на Вљубените Earring големина : 5.65*2.45 cm

GODKI 69mm Луксузни Трендовски Овална Форма 3 тонови на Боја Мешани Целосна Mirco Кубни Циркони Naija Свадба Капка Earring Мода Накит -9 %

100% Сосема Нов ,Сите Кубни Циркони се Inlayed од страна на нашите Работници Кои имаат искуство повеќе од 3 ГодиниСтил : Високо Квалитетен Моден НакитМатеријал : 100% ААА Кубни Циркони ДијамантОблечен Повод : Daliy Носат / Партија / Годишнината / СвадбатаПодарок за : Девојка / Жена / Мајка / СебеОвој накит се усогласат со барањата на еу за животната средина

Етничките Накит Бохемски Дама Памук Tassel Капка Обетки За Жените Гроздобер Pendientes женската мода earings MY1526 -5 %

Памук Tassel Капка ОбеткиГолемина 70mmЗа Други Бои, contect насПревозот начин1 Производи ќе бидат испорачани во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2.Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод...

dongsheng трговија на Големо 12pcs Goth Викинг Один Равен Черепот Капка Обетки Антички Шкотскиот Ирски Врана Клун Накит Dangle Обетки-15 -17 %

dongsheng трговија на Големо 12pcs Goth Викинг Один Равен Черепот Капка Обетки Антички Шкотскиот Ирски Врана Клун Накит Dangle Обетки15Предмет Тип : Earring Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 1.2*5.6 cm Тежина : 12g Пакет се вклучени : 1pcs обетки со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

нова за жените фунта-сребро-накит вистински природните Слатководни бисер школка ЦВЕТ Капка Бисер Обетки Квалитет Свадба Подарок -15 %

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

4Pair Шарм Ѕвезда Dangle Earring, Микро, Отворајќи Сина Cz Кристал Капка Обетки за Жените Накит -9 %

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Earring 2.Earring Вкупна Должина Големина : прибл 36 MM 3.Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> : Микро, Отворајќи Cz,Метал Бакар 5.Боја>> : Како што е прикажано во слика (Мешана Боја) 6.Единица Количина>> : 4pair / БРОЈ 7...

бесплатен превозот 15X20mm Бел Секрет Јужна Морска Школка Бисер Обетки -22 %

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТПредности : 1 Различни дизајни се достапни.2 Висок квалитет, но по конкурентни цени.3...

1 Парови Teardrop опал Обетки CZ Кристал циркон Камен Микро отвори Gem камен Dangle Earring,Мачка Очи'Stone Обетки Накит ER204 -10 %

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјали : камен Кристал Циркон ПоплоченГолемина : Приближно 22*45 MM( како референца )Облик : Пад формаКристал Боја : види сликаКоличина : 1 паровиПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

UILZ Мода се Зголеми Злато Dangle Капка Обетки Микро Пломба Циркон Обетки Гроздобер Teardrop Жените Накит UE260 -21 %

Главниот Камен : ААА+ CZКамен Боја : БелаТежина : Околу 13gПозлата : Sliver Боја / Златна Боја / Розово Злато БојаПрилики : Забава / Матурска / Годишнината / Shopping / КанцеларијаЕколошки Стандард : Заштита на Животната средина Олово, Никел, Кадмиум слободниОбетки Големина : За 3.0 cm * 0.8 cm1,Ако има било какви проблеми на производи, Вие може да requiest враќа во рок од 7 дена по добивањето производи,дека треба плати се врати превозот.И прво, ве молиме контактирајте надвор услуги на клиентите пред отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да се надевам дека ќе го реши тоа,2,ако не сте задоволни од производите, негативна повратна информација нема да направи ништо, ве молиме контактирајте со нас пред да се направиевалуација, ние ќе ви даде задоволни одговор.3,ако се направи сте задоволни со производи, ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ повратни информации, може да биде одличен подарок во следната цел.1...

Бесплатен превозот природни природни 10-11mm пурпурна круг јужна море Бисер Обетки 925silver -23 %

добредојдовте на нашата продавница! ве молиме уживајте во вашиот купи! ставка детали : малопродажната цена повеќе од $500$1000 Мојот цена е многу пониска, јас само се надевам дека моите купувачи може да ни остави позитивен коментар и четири 5ѕвезда Детални Продавачот Оценки за нас, кои се од витално значење за растот на нашата мала компанија...

2018 Мода Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Жените Обетки Круг Дрвото на Животот Капка Обетки Накит pendientes grandes E612521 -25 %

2018 Мода Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Жените Обетки Круг Дрвото на Животот Капка Обетки Накит pendientes grandes Стил : 2 2018 Мода Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Жените Обетки Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Жените Обетки Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : пријател / Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост женски двата Мода на Жените Обетки Круг Дрвото на Животот Капка Обетки новодојдени Дизајн Голема Earing Накит pendientes grandes

нова за жените фунта-сребро-накит бисер школка ЦВЕТ Капка Бисер Обетки -15 %

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail превозот времето е 1025 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија).1535days...