0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2018 Оригинални Нов Дизајн Тркалезна Форма Дизајн На Накит Глеѓ Розова Бела Боја S925 Sterling Silver Змија/Крст Синџир Ѓердан -0 %

Тежина : исто како и сликата се прикажуваМетал печат : 925Материјал925 Sterling SilverСтилЕвропската Американски, корејски стилГолемина(cm)40cm / 45см / 50cm / 55cmПоводСвадба / Партија / Годишнината / Daywear / Роденден / Вљубените 's ден подарок / Предложи / АнгажманТолпатаМајка / Најдобар пријател / Жени / Љубители / Деца / Жена / Девојките / СестраПакетOPP торби / Flannelette кесички / КутијаИспоракаБесплатен превозот / Брза испоракаВе молиме Истакна : ars, сликата на ѓердан е без продолжен синџир, и должина е околу 40cm, ако ви треба повеќе подолго, може да го додадете продолжен синџир(околу 5cm), ви благодаримеotice : вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи го и нашиот производ и услуга,илидруга работа),ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинска испостава detemine што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат предкупување.Ние нудиме 4 превозот метод како што е подолу : Ќе земе од 37 работни дена,треба да ја плати превозот цена.Ќе се 512 работни дена,треба да ја плати превозот.Ќе се 1545 работни дена, слободни shiping.ОбластПатиАзијаСеверна Америка715 работни денаЗападна ЕвропаИсточна Европа1030 работни денаСредниотИстокОкеанијаЈужна АмерикаАфрика3045 работни денаРусијаБразил6090 работни денаНапомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови.Feed back : 1( за Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ја и нашатаИнформации за производот и услугата,или друга работа).ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави редДа го оспори,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.2( Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги,ве молиме оставете Postive Повратни информации(5stars)За нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.

Everfast 1pc Симпатична Мачка Pawprint во Срцето Pendant Ѓердан Куче Миленичиња Шепа Боксер Љубов Сестри Девојки Деца Семејство Подарок -20 %

Карактеристики1 Материјал : Бакар(како синџир и pendant)2 Синџир должина : 45см,Pendant големина : прибл 14mm3.Боја : Сребрена Боја,Златна Боја,ако треба да се Зголеми Златна Боја или Црно,ве молиме контактирајте со продавачот4...

Тешки 16mm Широк Двојно Нерѓосувачки Челик Спречување на Кубанската Линк Синџир Biker Мажите Ѓердан Или Нараквица Накит Златна Боја 7-40 Choose -10 %

ОписМатеријалКоличинаголеминаконверзија316 Lнерѓосувачки челик1pcs840inch должина;16mm ширина1 инч=25.4 mm или1mm=0.0393 инченЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Everfast Снег Шушка Pendant О Синџир Sweet Стил Chokers Ѓердани Од Не ' Рѓосувачки Челик Шарм Ѓердан Жените Мода Накит -20 %

Карактеристики1 Материјал : Нерѓосувачки челик2 Pendant Големина : 11mm13mm,Синџир должина : 41cm,Тежина : 3g3.Боја : Природна Боја4...

свадба мода исклучителна сребро шарм крстот кристал ѓердан симпатична жените сребро позлатен класичните модели на накит најдобар подарок -10 %

Добредојдовте да ја видите нашата продавница, не треба мин цел стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стил Состојба : brandeнов Печат : 925...

5Strands Хематит монистра ѓердан,рачно изработени отвори Кристал Кристал бисер школка шарм Boho pendant ѓердани за жените NK194 -10 %

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Хематит , Отворајќи Кристал,sehll Количина : 5 Насоки Синџир Должина : Околу 80см (1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи) Хематит мушка : 3 мм Боја : Како на сликатаПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Бесплатен Превозот Мода Природни Полу Скапоцени Камења Бисери долго Заврзана Изјава Ѓердани За Жени -41 %

Совршен сјајна Одличен квалитет ОЕМ е добредојден Парична казна изработкаПо продажбата и повратни информацииВашето задоволство е афирмација на нашата работа.Тоа е нашата голема извршување...

dongsheng Вампир Дневници Ѓердан Елена Gilbert Гроздобер Мода Vervain Verbena Pendant Фото Locket Накит -30 -31 %

dongsheng Вампир Дневници Ѓердан Елена Gilbert Гроздобер Мода Vervain Verbena Pendant Фото Locket Накит 30 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 2.5*4 cm Тежина : 17g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

CSJA 6mm Црна Мала Чаша Семе Мониста Жените Макси Ѓердани Изјава Ѓердан Колиер Амајлија Колона Boho Накит Етничка Синџири E607 -30 %

Купување Забелешка : Слики за повикување само, не е вистински производ големина, Производ Големина, ве Молиме да се види Точка Специфики.Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1)...

MQCHUN мода вратоврска neclace трендовски кристал Секси tassel долг ѓердан за жените pendant сјајот синџир накит100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метал Алуминиум во Тежина : 20g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

12 Парчиња/Многу Гроздобер Јаже Јазол Ѓердан Монистра Керамички Був Кристал Очите Приврзоци Ѓердани За Жени Мажи Изјава Накит Подароци -25 %

12 Парчиња / Многу Гроздобер Јаже Јазол Ѓердан Монистра Керамички Був Кристал Очите Приврзоци Ѓердани За Жени Мажи Изјава Накит Подароци1 Piece

Harajuku Рачно Изработени Панк Готски Лак Bowknot Занитвам Виси О Круг Кожа Ѓердан Neclace Јака -20 %

Harajuku Рачно Изработени Панк Готски Лак Bowknot Занитвам Виси О Круг Кожа Ѓердан Neclace ЈакаФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Стил : Мода...

Слика : Опис : Материјал : Црвена Стаклени МонистраДимензии : Должина : 32cm*2 Монистра, Големина : 0.7 cm*0.5 cmСлика : Мулти РедовиШопинг Совети : *Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги стави во Еден шопинг количка, и изберете ја Истата превозот начини, на овој начин, ќе треба да плати само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Повратни информации : Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет! Повеќе За Производот

Симпатична Kawaii Лолита Вистински Leaher Јака Ѓердан Рачно Изработени О Круг Ѓердан Chaplet -30 %

Симпатична Kawaii Лолита Вистински Leaher Јака Ѓердан 100% Рачно Изработени О Круг Ѓердан ChapletФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Рачно изработени со НегаКоличина : 1Стил : Мода...

3 Бои На Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик Стетоскоп Ѓердан Bijoux Љубов Медицински Жените Синџир Ѓердани Партија Подароци -24 %

Врвен Квалитет На Медицински Стетоскоп Синџир Ѓердан Од Злато Позлатен Bijoux Љубов Не ' Рѓосувачки Челик Ѓердани За Жените Партија ПодароциСинџир500mmPendant3050 mmБојаРоуз Злато / Злато Позлатен / Челик БојаМатеријал316 L не ' Рѓосувачки ЧеликТежинаЗа 15gКоличина1 ПарчеПакетOPP ВреќаИспоракаВо Рок Од 2 Дена

Meterial : Нерѓосувачки Челик(Никогаш Не ' Рѓа)Боја : Сребро Количина : 1 Парче Мерење : како слика покажа

Накит сини кристал Шкорпија Ѓердан Pendant Природен Бисер Сребрен Накит -21 %

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

4 големини природни портокал вистински слатководни образован бисер nearround монистра мода жените најдобриот подарок ѓердан накит 18inch B1500 -48 %

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Harajuku Рачно Изработени Јасно Го Изнесе Цвет Ѓердан Симпатична Cosplay Винил Зголеми Скок Во Пастелни Goth Панк Kawaii Јака Ѓердан -40 %

Harajuku Рачно Изработени Јасно Го Изнесе Цвет Ѓердан Симпатична Cosplay Винил Зголеми Скок Во Пастелни Goth Панк Kawaii Јака ОПрстен ЃерданФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Рачно изработени со НегаКоличина : 1Стил : Мода...

Природните слатководни образован црниот бисер diy ѓердан за жени околу круг монистра 9-9.5 mm diy 2rows синџир накит 17-18 MY5205 -40 %

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Европски стил 6-14mm природен камен бели камења школка круг монистра кула ѓердан синџир ѓердан за жените накит 18inch GE1225 -30 %

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Трговија на големо цена 2 реда 8-9mm природна бела слатководни образован бисер ѓердани круг монистра жените долг синџир на накит 18inch YE2091 -40 %

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Убава 8 редови 6-7mm природна бела слатководни бисер круг монистра елегантен ѓердан мода бесплатен превозот накит 17-26inch BV350 -40 %

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Granny Шик Популарни Продажба на Мажите Сребрен Накит од не 'Рѓосувачки Челик Рамен Византискиот рачно изработени Ѓердан 8mm16-40 -20 %

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 8мм(wdith); 18inches40inches(должина) ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Поставен оригиналниот дизајн 7-8мм 3row бела црна природен бисер круг бисери ѓердан жените школка цвет затворач накит 17-19BV382 -30 %

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

RONGQING 1pcs 2017 Нови Џемпер Синџир Ѓердан корејски Дланка Остава Срцето златен ѓердан за жените Украси Додатоци -32 %

RONGQING 1pcs 2017 Нови Џемпер Синџир Ѓердан корејски Дланка Остава Срцето златен ѓердан за жените Украси ДодатоциОбрнете Внимание На : Нашите Антички Сребрен Cabochons и clasps се во вредност од цената и црна масло се користи за да се направи антички сребрена боја,кога тоа сушени,остатоците во празнините ќе падне,тоа не е лоша изработка !Ве молиме не го отворите спор пред да ни испратите порака ,ние секогаш не мислам дека отвори спорот е добар начин да се решат сите проблеми,ако има било каков проблем,ве молиме не заборавајте да ни испратите порака,ние ќе ни биде мило да ви! Ние не добредојдовте на клиенти кои не контактирал со нас пред да се отвори спорот!Ви благодариме за разбирањето!Совети : Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигнемалку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразилќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифатиспорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!