0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00

Име : DIY pendantБоја : Сребро,златоГолемина : Како се покажеМатеријал : АлуминиумскиЦена за 10pcsАко ви треба ѓердан или скокаат прстен,ве молиме да се купи тукаСите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!Превозот : Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...

55*15mm Легура Сирена Конектор Монистра Приврзоци DIY Хривнија Алка Keychain Накит Одлуки Сирена Приврзоци Додатоци 10pcs -11 %

Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет Материјал : Цинк ЛегураГолемина на : 55*15mmКоличина : 10 20pcsКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm =0.0393 инчен Состојба : Brand New Добредојдовте на нашата продавницаСо цел да се направи да се има среќен шопинг патување во нашата продавница и да се избегне било непријатни по продажба прашања, ве молиме љубезно ве молиме да потрае неколку минути за да го прочитате некои шопинг совети...

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!WTJP029 WKT трговија на Големо Нови Пристигнување Мода Труба Школка Ѓердан Накит Природната Форма PendantТочка Законик : WTJP029Материјал : Труба Школка,Месинг со Злато позлатенГолемина на : Прибл.10*50mmКоличина : 5pcs / многу,ако цел еден многу и ќе добиете 5 парчиња.Заврши : Најдобри Electroplated Без Plumbum、никел и се спротивстави на tarnishableПовеќе Дизајни : синџирот без синџир само конектор,ако треба,ние може да ја обезбеди за вас.Пакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.comВе молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Мојата Форма 40pcs/многу Цинк Легура Збор шарм Чест студент Одговара хривнија ѓердан sliver боја pendant за изработка на накит -5 %

Подетални ИНФОРМАЦИИ Големина : 18.08 мм*14.5 мм(за 0.71*0.57 инчи)Материјал : Цинк Легура, Екопријателски направен, со nickle и да доведе безбедноАнтички сребрен постдипломски шармДобро компатибилен со нараквица и клучните синџирТренди и класичен стилDIY шарм

Бесплатен Превозот 50PCs Легура Морска Школка Pendant Шарм Акрилик Бисер Отвори Школка DIY Лебди Ѓердан Хривнија Keyring Метал Шарм -5 %

1lot =50pcsНие можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако било потребно.Целосно цел достигне $120, ние ќе брод со DHL или EMS,FEDEX за слободни.Пред Божиќ, превозот брзина е бавен, ве молиме да се разгледа да брод од страна на курирската служба DHL.Ако некој се мешаат со стока ,ве молиме контактирајте со нас прво да solove вашиот проблем, ви благодарам.Уживајте во вашиот купување тука.​

Нетранспарентно Бои Семе мониста, #4 пакетВнатрешниот Цвет Lampwork Стаклено Шише Вино Затка,свадба фаворизира парчеMurano Стакло Приврзоци трговија на Големо, Earring поставува парчеСтакло Семе мониста, Избрани бои, Сребрена линија 2mm пакетczechic Монистра, рачно изработени монистра, стаклени монистра, мода монистра, трговија на големо и монистра, рачно изработени Монистра парчеZiplock Патент Заклучување Reclose пластична Кеса, Патент Заклучување Кеса, Пластична Кеса, Пакување Торба пакетКокос Види, рачно изработени се Види, Дрвени Види, Wholesales, Бесплатен превозот САД$ 1.00 парчеНационалната Види, силикони, Watch парчеДобредојдовте на Topbeads.дон Нашите линии на лабава монистра и накит трговија на големо се високо ценета од страна на нашите клиенти...

10pcs Шарм ангелските крилја конектор 60*22mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски -10 %

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

Aceworks Стакло Мушка 925 Sterling Silver Murano Стаклени Монистра Шарм Одговара DIY Европската Нараквици Алка Ѓердан Жените Накит -38 %

т****** Почитувани клиенти, Кина е најголем свечена фестивал Пролет Фестивал се приближува Сите во Кина ќе се врати дома со своето семејство...

50PCS 2 Стил ОХАЈО Мапата Додатоци Pendant Хривнија Накит Мали Pendant Легура Писма За DIY Накит -0 %

50 PCS ОХАЈО Мапата Додатоци Pendant Хривнија Накит Мали Pendant Легура Писма За DIY НакитСостојба 100% Нов Материјал Легура Големина 19.8*22.6 MM Боја сребрена Количество 1 Lot Дел Не...

Забелешка : 925 sterling silver Топловоздух балон кафез pendant, не може да одговара бисер и синџирот да се направи мода и различни...

Steampunk Прозрачна Шупливи Вода Капка Pendant Ѓердан Светат Во Темница Антички Бронза Магичен Круг Locket Накит Necklac ML -18 %

Steampunk Прозрачна Шупливи Вода Капка Pendant Ѓердан Светат Во Темница Антички Бронза Магичен Круг Locket Накит Necklac ML ОписВоведСјај производи се УВ апсорпција најдобри апсорпција во текот на денот во темницасветло, па се повторува циклуси...

Точка Законик Топла Розова41 Quantity=1pc во пакетМатеријали Легури,памукDIYМожете Да го Додадете Вашиот Сопствен Бисери, Гем, Камења, Камен на Кафез, Додадете Парфем и Етерично Масло да се Создаде Мирис Ширењето на Pendant ШармГлавно Топла Розова Боја(како фото)L*W*Дебелина& Забелешка Треба locket големинапобара услуга на клиентите Без синџири / мирис / етерични масла 1pc locket+ 12 парчиња случаен боја топки pompon~_~Никакви проблеми за цел превозотВе молиме слободно контактирајте ме,во рамките на 18hours одговор.Ако ви се допаѓа подолу предмети,може да кликнете на сликите цел нив,повеќе стилови, како што е подолу.Ако не ви се допаѓа горенаведените предмети,ние имаме повеќе стилови линк можете да изберете,како што следи.Слатка Забелешка : Единствена цел над НАС$120, Бесплатен превозот од EXPRESS( : .EMS / DHL / Другите...

2018 Нова Мода 30pieces/торба 14*11mm Цинк Легура на Злато Ѕвезда Шарм Приврзоци DIY Ѓердани Нараквици Накит Додатоци -5 %

Материјал : Цинк ЛегураГолемина : 14*11 MMТежина : Околу 15 gКоличина : 30 Парчиња / торбаСостојба : 100% Сосема Нов

Трговија на големо 20pieces/многу Тибетската Сребро Rhinestones Срцето Ѕвезда Суспензија Шарм Додатоци За Жени Мода Накит DIY Одлуки -31 %

Нашата Компанија ВебСајт : Специјален Попуст Област : 100% Сосема Нов Производство и Висок Квалитет на Суспензија Шарм Приврзоци За Модата, Накит DIY Одлуки Име на Производ : 15pcs / многу Тибетската Сребро Cz Rhinestones Симпатична Срцето Суспензија Шарм Приврзоци Додатоци За Жени, Деца DIY Накит Одлуки Материјал : животна СрединаПријателски Меч+ААА Австриската Кристали Кубни Циркони Позлата Боја : Вакуум Вистински Злато / Platinum / Розово Злато / Злато Обложено со Добар Квалитет : Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни Polishied : 100% рачно изработени Полиран Објект големина : 10мм*9.5 mm(1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи) Објектот тежина : 1.2 g Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник Материјали За промет на Големо : Мода Накит Нараквици Обетки Ѓердани DIY што Сите предмети се за промет на големо цена.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете.

10*19MM 50Pcs/Пакет Шарени Lollipop Форма Застаклување Приврзоци КС Златна Легура Шарм Накит Шарм -12 %

Бесплатен Превозот : Под $150 ( вкупен износ, во мојата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта (во Светот) ; Над $150 (вкупна сума) биле испратени преку EMS / Федекс, ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција, ќе испрати парцела преку EMS / Федекс ( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ) .Ви Благодарам Многу!Материјал : застаклување & легураГОЛЕМИНА : 10*19 ММMOQ : 50pcs = 1 многу1...

925 сребрен производ скакулец hetian инкрустирани позлатени скакулец pendant -20 %

главниот камен димензии должина ширина на производот пред видите S925 за по продажбата на услугата здраво ви благодариме за вашиот избере и да ги купите нашите производи и услуги на своите практики е сребро на сребрен накит вашето задоволство е наша крајна цел 5.1 вашиот охрабрување е нашата најголема моќ е Толку добар за нас, ве молиме да дадете искрена комплимент добри работи треба да ги споделите 2.8 cm и повеќе пријатели треба водич за навигација 0.9 cmсекој добар е навистина добра

LJJAGLL 20Pcs/многу Антички Сребрен Мешани Трендовски Метал Божиќ Шарм Цинк Приврзоци Животното Елен Накит Наоди ASD034 -13 %

Повеќе Опрема Шарм веб : https : / / www.aliexpress.com / store / 3263031?spm=2114.12010608.0.0.30755ae8 Hjr Pcb LJJAGLL 20 Pcs / многу Антички Сребрен Мешани Трендовски Метал Божиќ Шарм Цинк Приврзоци Животното Елен Накит Наоди ASD034 Точка Бр...

Точка ИмеТрговија На Големо 925 Sterling Silver Шарм Сакаат Бисер Кафез PendantPendent ТипКафез за да одговара остриги со бисериPendent Големина16*9*22mmPendent БојаСребро.Pendent ФормаДвојно СрцеУметнички ЗанаетРодиум ПозлатенБисер Големина67mm / 78mm / 89mmНакит Марка925Синџир Стил не се вклучени Пакување & ИспоракаПакет : 1.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .2.Како на клиент детални барања.Време на испорака : 1.По добивањето на пари во 35 дена за цел во парк .2.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 730 дена, според редоследот износ .Плаќање : 1.Што може да се плати од страна на T / T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам2.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето .3.За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето ...

Точка ИмеТрговија На Големо 925 Sterling Silver Шарм Сакаат Бисер Кафез PendantPendent ТипКафез за да одговара остриги со бисериPendent Големина23*6*33mmPendent БојаСребро.Pendent ФормаКрстот ДетелинаУметнички ЗанаетРодиум ПозлатенБисер Големина67mm / 78mm / 89mmНакит Марка925Синџир Стил не се вклучени Пакување & ИспоракаПакет : 1.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .2.Како на клиент детални барања.Време на испорака : 1.По добивањето на пари во 35 дена за цел во парк .2.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 730 дена, според редоследот износ .Плаќање : 1.Што може да се плати од страна на T / T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам2.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето .3.За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето ...

Топла продажба 20pcs/многу Црвено Срце Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets DIY Накит приврзоци Шарм -9 %

Топла продажба 20pcs / многу Црвено Срце Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets DIY Накит приврзоци Шарм1) Тип : Лебди Шарм 2) MOQ : 20 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Се надевам дека ќе добар ден!Ви благодариме за вашиот добредојдени.

Реден Број : 50pcs / многуПредмет БР : 004337Објектот Matetials : Цинк ЛегураГлавната Боја : Анти сребро.Објектот Големина : 2520 MM(1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

Simsimi Купидон е стрелка Срцето Шарм за Љубителите' сплит срцето празно pendant diy печатење на ознаки огледало полски нерѓосувачки челик 50pcs -10 %

100% од Нерѓосувачки Челик постигнат , Двете страни Огледало Полираннова производство треба една недела

50pcs/многу 13*14mm Празно Срце Ознака Нерѓосувачки Челик Шарм Обичај Engrave свој логото на мала количина DIY рачно изработени -5 %

1lot = 50pcsГолемина : 13*14mmБоја : сребрена / gold / челик бојаВе молиме да ни испратите писмо или дизајн за да се вклучи .Скок прстени :

ОписСостојба : НоваМатеријал : АлуминиумскиОблик : вратоврскаКоличина : 25pcs / многуБоја : антички сребренГолемина : 21x38mmТежина : 2.2 g / pcГолемината беше мерена со рака , може да имаш мала грешка , ве молиме не цел ако ви се грижи за малку грешка .Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи...

Име TDIYJ Накит 6 Pcs Вера Колективна Водител на Срцето Чувар Шарм за Кожа Бенд Хривнија на Вљубените ПодарокМатеријал Цинк ЛегураПакување OPPMOQ 6pcsОбликот Водител На Срцето ШармБоја Мешани Бои ( 3 бои )Големина 0.9 cm*1.5 cm*0.5 cmНашето ветување : Висок квалитет со конкурентна цена и за кратко време на испорака!!!Сличен Дизајн1) Објектот се само превезува по Уплата.2) ве Молиме проверете ја вашата Адреса внимателно кога обработка3) EMS, DHL, UPSот, Кина Пост Воздухот, e Packet4) Ако вашата цел износ е помал од $200 , ние ќе брод објект од страна на DHL1)да ја прифатиме сите средства на плаќање Ali Express одобрени.2)кој Било друг прашање или загриженост за плаќање, pls се поврзете преку Порака или Trademange.1) ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ако не се задоволни со предмети по пристигна.2) целосна наплата вклучувајќи го и превозот цена ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано.1) Ако сте се statified со вашата нарачка, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек ...

Топла продажба Направени Со Сваровски Елементи XILION Срцето Pendant 6262 17mm кристал бои за DIY кристал накит -25 %

Топла продажба Направени Со Сваровски Елементи XILION Срцето Pendant 6262 17mm кристал бои за DIY кристал накит​

Топла Продажба! 20PCS сакам моето семејство лебдечки locket шарм, која Одговара на постоечкиот шарм lockets -14 %

Големи акцииКупи од овој магазин.Вкупно цел повеќе од 100.00 Ќе ви ја испратиме стоката од експрес испорака за слободни.Превозот Начин(Слободни)Delievery ВремеЦел ВредностКина Пост Обичен Мал Пакет ПлусКина Пост Воздух Mail3060 дена3045 денаEпакет (САД)По 1520 денаDHL / ФЕДЕКС / EMS / UPSОТ510 дена≥$100Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail,но ако цел износот е над 100 ние ќе го достави преку DHL / ФЕДЕКС / EMS / UPSот за слободни кој ќе пристигне во рок од 5~10 дена , Кина Пост Воздух Пошта ќе пристигне во рок од 30~45 работни дена, откако беше објавено,Некаде за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена,Тоа може да биде до повеќе денови ...

2017 Нови 1PCS Чаши да боксер време ѓердан топла колачи стакло pendant џемпер синџир за Жените Подарок -14 %

Опис Забелешка : 1)слика може да не се однесуваат на вистинската големина, ве молиме проверете ја големината покажа на владетелот 2) Можеме да испратите објекти по случаен избор, понекогаш не можеме да ги испратите сите бои на слики, понекогаш, ние ќе испратиме боја не покажа на слики, ве молиме да се разбере...

СЛАТКА БЕЛ 15PCS/Многу 13*14*32-милиметри два боја 3D Стол Шарм Метал Приврзоци Одговара за Мода JewelryDIY рачно изработени Занаетчиски D6146 -10 %

СЛАТКА БЕЛ 15 PCS / Многу 13*14*32милиметри два боја 3 D Стол Шарм Метал Приврзоци Одговара за Мода Jewelry DIY рачно изработени Занаетчиски D6146Точка Бр.D6146Објектот Количина15 компјутериОбјектот МатеријалиЦинк легураОбјектот Главно Бои Антички Сребрен Антички бронза Антички злато ЗлатоОбјектот Околу Големината 13*14*32милиметриОбјектот ФормаПриврзоци ШармМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки pendant наоди diy (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .925 sterling silver шарм diy лебди locketsПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Ying Јанг Таи Чи Шарм Pendant,2018 Мода Накит 925 Sterling Silver Подарок За Жени Мажи Момче Девојки Се Вклопуваат Хривнија Ѓердан Торба -24 %

За ПроизводотDitheism Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната СрединаПријателски Накит.Вистински Злато ПозлатаDitheism Накит Се Вистински Злато Позлата Не Хемиски Злато.Позлата Со Три Пати на Злато Позлата.Дебелината на Позлата е Далеку Повеќе Од Истата Индустрија.Germarny Полирање Технологија Ditheism Накит Полирање Машина е Увезена Од германски...

YUKAM Задржи Накит Пирамида Бар Слајд Шарм Чувар на Копчињата одговара за Реверзибилна Чувар Нараквици од не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Заврши Нараквици -30 %

YUKAM Задржи Накит Пирамида Бар Слајд Шарм Чувар на Копчињата одговара за Реверзибилна Мрежа Чувар Нараквици од не ' Рѓосувачки Челик Заврши НараквициБРЕНД : YUKAMМА TERIAL : Цинк Легура МеталГОЛЕМИНА : 1.4 cm*0.4 cm*0.5 cmБОЈА : Сребро, Злато, Злато се ЗголемиКОЛИЧИНА : 3 PcsГЛАВНИОТ КАМЕН : НикојПОГОДНИ ЗА : Жени / Пријател / Девојка / СопругаОБЛЕЧЕН ПОВОД : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / ПартијаПАКУВАЊЕ : OPP ВреќаВе МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Било каков проблем во врска со производи, ве молиме контактирајте со нас прв пат...

YUKAM ЗАДРЖИ Сребро се Зголеми Камелија Цвет Слајд Шарм Чувар за Нерѓосувачки Челик Мрежа Голманите Нараквици Накит Додатоци Одлуки -30 %

YUKAM ЗАДРЖИ Сребро се Зголеми Камелија Цвет Слајд Шарм Чувар за Нерѓосувачки Челик Мрежа Голманите Нараквици Накит Додатоци ОдлукиБРЕНД : YUKAMМА TERIAL : Цинк Легура МеталГОЛЕМИНА : 1.4 cm*1.2 см*0.7 cmБОЈА : Сребро, Злато, Злато се ЗголемиКОЛИЧИНА : 3 PcsГЛАВНИОТ КАМЕН : НикојПОГОДНИ ЗА : Жени / Пријател / Девојка / СопругаОБЛЕЧЕН ПОВОД : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / ПартијаПАКУВАЊЕ : OPP ВреќаВе МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Било каков проблем во врска со производи, ве молиме контактирајте со нас прв пат...

1 Парче Цинк легура Глеѓ Шарм 3D Овошје Приврзоци Накит Одлуки Одговара Ѓердан Хривнија Обетки За Жените DIY 15-21mm -25 %

1 Парче Цинк легура Глеѓ Шарм 3 D Овошје Приврзоци Накит Одлуки Одговара Ѓердан Хривнија Обетки За Жените DIY 1521mmСтавка Детали100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 1521mm Дупка Големина : 12mm Материјал : Цинк легура Боја : Multicolor Облик : Во Облик на Вашиот Изберете Количина : ќе добиете 1 Дел од овој објект во листата цена На Приврзоци Може да се користи за Да Се DIY Нараквици & Ѓердани & Обетки Ако сакате да купите големо количество или други бои, ве молиме, контактирајте меПревозот Предавање на Кина Пост : 835 Бизнис Денови на Светот DHL 58 Дена ЕМС 510 работни ДенаПревозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 37 работни дена за испоракаЗа нас имаме фабриката...