0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00

* 100% Тестирани Еден По Еден Пред Превозот* Компатибилен Со : За N0100554X225 / 01 FUJITSU* Големина : 10.4"* Тоа се користи за да се замени скршен, оштетената, испукана или неупотребливи допир pannelПредупредување : упатство за Инсталација не се вклучени, ве молиме бидете сигурни дека знаете како да го инсталирате пред понуда.Пакетот вклучува : 2 парчиња x екран на Допир ПанелНие Се Грижиме Вашите Потреби! ПревозотВо комбинација Пратката За мултиобјект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираатРакување Со Времето1 Работен ДенПревозот Време Кина Пост : 1040 Работни Дена Сингапур / Хонг Конг Пост : 1025 Работни ДенаГаранцијаНие стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.* Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена* Ако вашата точка не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).* За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причина за враќање(Враќање прифатливи до 15 дена по добивање на објектот)* Наплата ќе се издаде во рок од 12 работни дена по приемот на врати објектотВе молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, Ние ќе одговор за сите прашањаод крајот на наредниот работен ден...

Нова За 10.1 Инчен HIGGSTEC T101S-5RB001X-0A18R0-150FH T101S-5RB001X-OA18R0-150FH Екран на Допир за Стакло Digitizer Panel -5 %

10.1 Инчен HIGGSTEC T101 S5 RB001 X0 A18 R0150 FH T101 S5 RB001 XOA18 R0150 FH Екран на Допир за Стакло Digitizer PanelПакетот Вклучува : HIGGSTEC T101 S5 RB001 X0 A18 R0150 FH *1pcs ви Благодариме за купување! ПревозотВо комбинација Пратката За мултиобјект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираатРакување Со Времето1 Работен ДенПревозот Време Кина Пост : 1040 Работни Дена Сингапур / Хонг Конг Пост : 1025 Работни ДенаГаранцијаНие стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.* Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена* Ако вашата точка не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).* За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причина за враќање(Враќање прифатливи до 15 дена по добивање на објектот)* Наплата ќе се издаде во рок од 12 работни дена по приемот на врати објектотВе молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, Ние ќе одговор за сите прашањаод крајот на наредниот работен ден...

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

Внимание:Ова е ЛЕВО+ПРАВО 6 завртка дупки!!!!ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Опис Состојба НА+ НОВ Дел број M133 NWN1 R0(или замена модел : B133 XW03 V...

10.1 НОВ Контакт За mitoo i10 таблет компјутер digitizer екран на допир за стакло сензор mitoo јас 10 екран на допир -14 %

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

E212465 ELO ДОПИР СИСТЕМИ SCN-ВО-FLT15.0-Z01-0H1-Р E055550 5 Жица 15 инчен Екран на Допир Панел 332*249mm -5 %

E212465 ELO ДОПИР СИСТЕМИ SCNВОFLT15.0Z010 H1Р E055550 Екран на Допир Панел 60 Дена ГаранцијаЗа забрзан такси превозот, ве молиме контактирајте со нас пред да ред, ви благодарам!Пакетот Вклучува : SCNВОFLT15.0Z010 H1Р екран на допир Панел*1 PCSВи благодариме за купување! ПревозотВо комбинација Пратката За мултиобјект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираатРакување Со Времето 1 Работен ДенПревозот Време Кина Пост : 1040 Работни Дена Сингапур Пост : 1025 Работни Дена ГаранцијаНие стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.* Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена.* Ако вашата точка не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).* За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причината за враќање (Return прифатливи до 15 дена по добивање на објектот)* Наплата ќе се издаде во рок од 12 работни дена по приемот на врати објектот, ве Молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, ние ќе одговор за сите прашања од крајот на наредниот работен ден...

HDMI+VGA +AV на LCD возачот одбор+ AT080TN52 800*600+Далечински Управувач И Приемник +OSD Тастатура Со Кабел+ екран на Допир Панел -5 %

Краток опис на LCD контролер одбор1.Главната чип : RTD2662 или RTD266022.Поддршка HDMI+VGA +2 AV3.Поддршка на LCD панелот интерфејс : а...

* 100% Тестирани Еден По Еден Пред Превозот* Компатибилен Со : За GP2501SC11* Тоа се користи за да се замени скршен, оштетената, испукана или неупотребливи допир pannelПредупредување : упатство за Инсталација не се вклучени, ве молиме бидете сигурни дека знаете како да го инсталирате пред понуда.Пакетот вклучува : 5pcs x екран на Допир ПанелНие Се Грижиме Вашите Потреби! ПревозотВо комбинација Пратката За мултиобјект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираатРакување Со Времето1 Работен ДенПревозот Време Кина Пост : 1040 Работни Дена Сингапур / Хонг Конг Пост : 1025 Работни ДенаГаранцијаНие стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.* Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена* Ако вашата точка не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).* За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причина за враќање(Враќање прифатливи до 15 дена по добивање на објектот)* Наплата ќе се издаде во рок од 12 работни дена по приемот на врати објектотВе молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, Ние ќе одговор за сите прашањаод крајот на наредниот работен ден...

7 Инчен за Medion lifetab E7310 E7312 E7316 E7322 таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел Бесплатен превозот -5 %

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

5.7-инчен екран на допир resistive екран Индустриски медицински помагала употреба DuPont 2.54 mm теренот AMT9105 -27 %

5.7инчен екран на допир resistive екран Индустриски медицински помагала употреба Du Pont 2.54 mm теренот AMT9105

Внимание:Ова е ЛЕВО+ПРАВОТО завртка дупки!!!!ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Опис Состојба НА+ НОВ Дел број LTN133 AT28 (или замена модел : B133 XW03 V...

Нови Вистински Црна LCD Екранот за sony Xperia Таблет Z2 SGP511 SGP512 SGP521 SGP541 Екран на Допир Digitizer Собранието (ЛОГОТО е обложена)Сликите се направени во вид : ве Молиме внимателно да ги прочитате на сликата пред да ја купите, можете даприфати за да го купи, ви благодарам...

10.4" DMC AST104 A080 A AST104 A Екран на Допир Панел Digitizer Стакло Нови 4 линијаПакетот Вклучува : AST104 A Екран на Допир*5pcsВи благодариме за купување! ПревозотВо комбинација Пратката За мултиобјект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираатРакување Со Времето1 Работен ДенПревозот Време Кина Пост : 1040 Работни Дена Сингапур / Хонг Конг Пост : 1025 Работни ДенаГаранцијаНие стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.* Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена* Ако вашата точка не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).* За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причина за враќање(Враќање прифатливи до 15 дена по добивање на објектот)* Наплата ќе се издаде во рок од 12 работни дена по приемот на врати објектотВе молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, Ние ќе одговор за сите прашањаод крајот на наредниот работен ден...

90*70mm Екран на Допир Панел Стакло За KTP400 6AV6 647-0AA11-3AX0 HMI Поправка Делови -5 %

* 100% Тестирани пред превозот* Item Состојба : Нова* Компатибилен со : За KTP400 6 AV6 6470 AA113 AX0 HMI1 Ве молиме бидете сигурни дека знаете како да се инсталира пред да се одржи редот...

5 жица 15 Инчен USB Екран на допир+USB Контролер Одбор 322*247mm екран на допир панел, 5 wire resistive индустриски USB допир Стакло -5 %

15inch 5 wire Resistive индустриски Екран на Допир+USB Контролер Одбор 322*247mmПакетот Вклучува : 15inch 5 wire Resistive Touch Screen +USB Контролер Одбор *1 PCSВи благодариме за купување! ПревозотВо комбинација Пратката За мултиобјект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат Ракување со Време Од 1 работен Ден Превозот Време Кина Пост : 1040 работни Дена Singapore / Хонг Конг Пост : 1025 работни Дена ГаранцијаНие стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција...

M133 NWF2 R0 LED LCD Екран на Допир Digitizer Собранието за AsT300 LA 5404 R FPC1Ве молиме confrim вашиот flex кабел versoin е иста како оваа.Различни верзии можеби може да не функционира правилно!Опис Состојба НА+ НОВ Дел 1number1 X M133 NWF2 R0 LED LCD Екран на Допир Digitizer Собранието за AsT300 LA 5404 R FPC1 (или замена модел) Големина 13.3 инчен Резолуција 1920 X1080 Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени...

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика / листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби...

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика / листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби...

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел и постои различни таблета име Bravis NB85Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика / листа на еден, туку на оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби...

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика / листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби...

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика / листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби...

Srjtek Црна Нов 7 инчен Екран на Допир За Wexler ТАБОТ A742 Таблет КОМПЈУТЕР со екран на Допир Панел Digitizer Стакло Поправка Делови

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика / листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби...

Новите 7" инчен Таблет компјутер Осетлив на Допир Екран Замена За OPDTPC163 HD Digitizer Надворешен екран Сензор Бесплатен Превозот1...

Ве молиме забелешка : Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

Оригиналниот 6.95 инчен 010-01681-13 LCD екран за Garmin DriveSmart 61 LMT-D GPS Навигација LCD екран панел ND070SA-14G -10 %

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика / листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби...

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика / листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби...

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика / листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби...

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика / листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби...

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика / листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби...

skylarpu 5.0 инчен LCD екран за GARMIN DriveSmart 50 LMT-D GPS Навигација LCD екран со екран на допир панел digitizer -9 %

skylarpu 5.0" инчен LCD екран за GARMIN Drive Smart 50 LMTD GPS Навигација LCD екран со допир digitizer панел Поправка замена бесплатен превозотГолемина : 5 .0"Број на модел : 50 LMTD LCD екранСтатус : оригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за дапонатамошни информации.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика / листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби...

Новите 7" Таблет MGLCTP70562 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот Пакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : MGLCTP70562Големина : 186*104mmПосебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

Ние сме професионални Таблета, Mobilephone, Компјутер, Индустриски делови на снабдувачот, добредојдовте контактирајте со нас за поволни трговија на големо цена!Опис : * Големина : 8 инчен* Боја : Црна / Бела* Item Состојба : Нова* 100% Тестирани пред ПревозотСовети : * Екран на допир Панел Digitizer : Ако на врвот екран на допир панел или стакло врвот е напукнато или скршено но сликата што според него е во ред,тогаш вие само треба на екран на Допир Панел.* LCD Дисплеј Само : Доколку сликата под стакло е скршен и допир pancel е НЕ, тогаш вие само треба LCD дисплеј.* Целосен Екран со Допир Панел и LCD : Ако на врвот екран на допир панел е скршен и lcd сликата е или црна течност или испукани треба целосен екран.Предупредување : *Упатство за инсталација не се вклучени, Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток, ве молиме бидете сигурни дека знаете како да го инсталирате пред понуда,ви Благодариме за вашиот вид разбирање!*Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис / фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!Пакетот вклучува : 1x екран на ДопирНие Се Грижиме Вашите Потреби!Совети Мерки На Претпазливост1...

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување многу различни, како на слика / листа на еден, нов екран панел може да има логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика / листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби...

KD101N7-50NB-О7 LCD дисплеј екрани -24 %

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети