0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
WZSM Нови HDD Конектор Кабел За Dell XPS15 9550 9560 Прецизност 5510 SATA Хард Диск Конектор P/N 0XDYGX XDYGX DC02C00BL00 -5 %

90 дена ГаранцијаСосема Нов и тестирани иПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Превозот1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

1 метар 90 степени Агол Микро USB порт USB кабел за Микро USB кабел информации пролет релевантни податоци, синхронизација на полначот на јаже ликвидација -5 %

Микро USB нови машки лево 90 степени Агол USB машки лево srping телескопски кабел 1 метар Таа поддржува синхронизација на податоци и полнење на уреди со микро USB...

Трговија на големо 100PCS RJ45 RJ-45 CAT6 8P8C Ethernet Мрежа Модуларен Приклучок за LAN Кабел Не-заштитени Адаптер за Полнач Главата Приклучок -15 %

Објектот специфики : Боја : Јасно Pin : 8 Димензии : 2.2x1.1 × 1.3cm / 0.87 x 0.43 x 0.51" Тежина : 150g Сосема нов и висок квалитет на Лесни,трајни и стабилни Злато позлатен води за подобро податоци пренесување и повисока јачина на сигналот Пакет се Вклучени : 100 x RJ45 Cat6 LAN Кабелски ПриклучокЗа Плаќање1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.2...

10PCS 6 СО 15-Пински Машки со Dual-4-Pin Molex Женски Y Splitter Ide Хард Диск Моќ Конвертор-Кабел -20 %

Опис : Додадете повеќе Molex врски со користење на неискористени SATA power конекции.Квалитет на Градба, изградена со извлекување стандарди.Кабел Должина : 6 инчен (15 сантиметар)Конектор Детали : 1x15pin SATA Машки Моќ Конектор, 2x4pin Molex Женски Конектор.Се конвертира Serial ATA струја на LP4 струјаПакетот вклучува : 10pcs x Моќ КонверторКабелЗа Плаќање1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.2...

USB 3.0 Лактот Кабел Адаптер USB Extension Линија Машки да се Женски 90 степени Компјутерски Кабли и Конектори -20 %

Спецификација : Карактеристики на производот : за пренос на податоци + наполнет продолжувањеПроизвод стандард : USB3.0 стандардПроизвод перформанси опис : USB3.0 брзина на пренос нормалниот пренос вредност е генерално 100200 M / s, наназад компатибилен со USB2.0, USB1.1 уред, USB3.0 пренос врв на 600 MB / s, побрзо од USB2.0 брзина на пренос 10 ПатиМатеријал : висок квалитет на еколошки анаеробна конзервирани бакар јадро, работа стабилна, двеначин на пренос побрзо!Податоци жица извртени пар (отпорност појавување), максимално намалување на податоци на линија сигнал крстchanneling;USB3.0 пренос спецификација, обезбедување до 5 Gbps за пренос на податоци стапка.Боја : црнаШколка материјал : висок квалитет на животната средина пријателски ПВЦЗабелешки : 1...

Опис : Висок Квалитет и Сосема Нов Должина : околу 20 CM Жица : 18 AWG Фотографии :

ChengHaoRan 1Piece Бренд Нови 4 pin USB 2.0 приклучок за USB Џек порта штекер plug честа употреба и за лаптоп КОМПЈУТЕР. -14 %

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

15cm Црна Ракави 3Pin Фан Y Splitter Адаптер Кабел Бесплатен Превозот. -0 %

Добредојдовте на НУЛА ВОДА за ЛАДЕЊЕ Продавница!Ако ви треба друга Боја и Должина може да не најдете во нашата продавница, слободно контактирајте со нас.Обичај должина цел ве молиме kinldy контактирајте со нас на прво место...

Надворешен USB АУДИО ЗВУЧНА КАРТИЧКА АДАПТЕР ВИРТУЕЛНА 7.1 ch USB 2.0 Микрофон Звучник и Аудио вградениот Микрофон 3,5 мм Џек Конвертор -10 %

Надворешен USB АУДИО ЗВУЧНА КАРТИЧКА АДАПТЕР ВИРТУЕЛНА 7.1 ch USB 2.0 Микрофон Звучник и Аудио вградениот Микрофон 3,5 мм Џек КонверторОпис : 1.100% Нови.2.LED индикатори : МикрофонИсклучување на Статусот, Активност3.USB2.0 FullSpeed ( 12 Mbps ) Спецификација4.USB Класа 1.1 Спецификација5.Аудио USB Уред Класа Спецификација 1.0...

Опис име на Производ : LCD кабел за Дел Број # : 720667001 DD0 R68 LC030 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : Комора 17E 17E016 DX Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc LCD кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

За Lenovo ThinkPad R61 Серија R61e лаптоп адаптер за psu кабел DC лаптоп Power Кабел и Адаптер за Полнач Cabo DC Поправка на Кабелот -35 %

За Lenovo Think Pad R61 Серија R61e лаптоп адаптер за psu кабел DC лаптоп Power Кабел и Адаптер за Полнач Cabo DC Поправка на КабелотКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Конектор Големина : 7.9 mm x 5.5 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x За Lenovo Think Pad R61 Серија R61e лаптоп адаптер за psu кабел DC лаптоп Power Кабел и Адаптер за Полнач Cabo DC Поправка на КабелотКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

2 парчиња SATA Power Кабел 15 Pin 6 Pin PCI EXPRESS PCI-E Sata Графика Конвертор Адаптер Видео Картичка Моќ Кабел Кабелот JULL21 -21 %

2 парчиња SATA Power Кабел 15 Pin 6 Pin PCI EXPRESS PCIE Sata Графика Конвертор Адаптер Видео Картичка Моќ Кабел за КабелотФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Должина : Околу 18cmКабелот овозможува SATA приклучок за поврзување во 6 pin моќ контактот на еден PCIE графичка картичка кога вие не веќе имаат еден PCIE способен за напојување.Влезови : 1 x SATA Конектори Машки МоќИзлези : 1 x PCI Express 6пински Женски Моќ КонекторОвој производ е лесно да се користи.Пакет Содржина : 2 x SATA6pin Моќ Кабел(Без мало пакет)Ве молиме да не контактирате доколку имате било queations или однесува пред или affter купување...

Мини PCIE m SATA SSD за Sandisk SD5 SG2 Леново X1 Јаглерод Ultrabook SSD Додадете на Картички PCBAMSATA да X1 Складирање адаптер, обезбедувајќи еден Мини PCIe 52pin конектор за домаќин конекција и еден Леново X1 Јаглерод Ultrabook SSD приклучок конектор на SSD уреди за складирање и врски.Може да се стави на 52pin стандард Мини PCIE m SATA SSD со Контактот и се користат како за Леново X1 Јаглерод Ultrabook SSD.Целосно во согласност со SATA ревизијата 3.1Целосно во согласност со PCI Express М...

Бренд НОВИ 593-1049 922-9161 V-Sync Кабел за imac 27 Core2Duo i5 - i7 Крајот на 2009 година -5 %

Бренд НОВИ 5931049 9229161 VSync Кабел за imac 27" Core2 Duo i5 i7 Крајот на 2009 годинаГаранција : 1 ГодинаПревозот : За ДОМАШНИ Корисници : Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена...

Dual 15 pin Машки SATA Power 6 Pin Женски PCIeМногу моќ supplys во нови компјутери има само SATA power конектори за дискови...

2017 Нови Плетенка USB 3.1 Тип В машки да машки 3А 10 Gbps обичај GEN2 Голема Брзина на полнење Кабел USBC USB3.1 типc Брз Детали Бренд Име : ODM Број на Модел : Usb Кабел Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) за Употреба : Камерата на Компјутер, Мобилен Телефон, MP3 / MP4 Плеер, Видео Игра Плеер USB Тип : ТипC Боја : Роза Злато / Local тираните Злато Должина : 0.3 m Приклучок : Злато Позлатен Материјал : USB 3.1 Стандард Жица Јакна : Полипропилен Функција : Полнење+Трансфер на Податоци Пакување : Polybag Гаранција : 12 Месеци Сертификат : USBАКО член, ISO9001 име на Производ : Нови Пристигнување Плетенка USB 3.1 Тип C Кабел Информации за Производот Име на Производ Нови Пристигнување Плетенка USB 3.1 Тип C Кабел Жица Spec...

Оригиналниот нов Лаптоп, AC DC Моќност Џек wire конектор Кабел штекерот за AsN46 V N46 VZ N46 VM N46 VJ N46 VB​

5pcs FPC Кабел Конектор FPC SFV10R-2STBE1HLF 0.5 теренот 10p Фиока за Пристап до Дебелина од 1.8 mm -25 %

FPC Кабел Конектор FPC SFV10 R2 STBE1 HLF 0.5 теренот 10p Фиока за Пристап до Дебелина од 1.8 mm

Опис име на Производ : USB, SD Читач на картички Одбор Дел Број # : DA0 BUHTH6 D0 Состојба : Акции&Користи Гаранција : 60дена Пакетот вклучува : Компатибилност : CHROMEBOOK CB35Б CB35B3340 Лаптоп Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

YuXi За Samsung галакси j1 j100 J5 J500 J5008 J7 J700 J7008 Микро USB Полнење Џек Pulg Приклучете го Полначот Port Конектор -26 %

Потсетување : 1.информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите слики со саканиот производ,со цел да се избегне trubble,Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот2.цел ќе биде предаден во 27working дена3.Arrial time : 1560days,зависи од пост услуга во вашата земја4.Вашиот пакет е испратите "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", кој се може да го пратите надвор од Кина, па се надевам ќе може да чека тој трпеливо

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

NGFF М. 2 USB3.0 Конвертор Графички Адаптер картичка Extender Картичка М. 2 NGFF за PCI-E X16 Слот за Пренос Картичка Рударство м2 Столб Картичка -7 %

М 2 / NGFF да USB3.0 Порта Рударство Графичката Картичка Extender Адаптер КартичкаМ 2 / NGFF да USB3.0 Порта т Графички Адаптер Картичка Кабел Extender Адаптер КартичкаКарактеристики : Злато галвански контакт за подобра издржливост и спроводливост.USB3.0 порта носи до 5 Gbps податоци стапка.Со 80*22mm и 60*22mm завртка дупките да одговара на слотот за типот на вашиот КОМПЈУТЕР.Се конвертира М 2 / NGFF да USB3.0 порта.Спецификација : Port : USB3.0Материјал : PCBПоддржани ОПЕРАТИВНИ системи : СитеГолемина : прибл...

USB 2.0 Машки да Б Машки Лева Аглеста 90 степени Печатач, скенер Хард Диск Кабел Должина : 50cm 90 степени Аглеста USB2.0 Машки Б Машки кабел USB 2.0 Б тип на маж е аглеста 90 степен тип со плетенка кабел

USB 2.0 Порта на ИРО/SATA HDD 2.5 инчен/HDD 3.5 инчен Хард диск Диск Мобилни CD Возачот Адаптер Кабел USB за да IDE SATA Кабел -21 %

Карактеристики : USB2.0 стандард 480 Mbps податоци брзина.Поддржува CRROMот, DVDROM, CDRW, DVDRW.Поддржани ОПЕРАТИВНИ системи : Windows 2000, me, XP, Vista и Mac OS...

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1...

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1...

Замена на Нови AC DCво Сила Џек со Кабел Подигнат Конектор Приклучок за ASX750 L X750 LA X750 LB X750 LN X750 LAV

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

Висок Квалитет IEC 320 C14 Машки до 2 x C13 Женски Y Splitter Кабел За 0.32 M 1 buc PDU -10 %

Висок Квалитет IEC 320 C14 Машки до 2 x C13 Женски Y Splitter Кабел За 0.32 M 1 bucАко не се најде модел што треба, ве молиме контактирајте со нас.Еден вид забелешка е дека не може да се некои грешки поради тешки и сложени работно оптоварување...

Ethernet USB 2.0 Да Lan RJ45 Мрежна Картичка Адаптер 10/100 Mbps За Лаптоп КОМПЈУТЕР Компјутер AQJG -10 %

Ethernet USB 2.0 Да Lan RJ45 Мрежна Картичка Адаптер 10 / 100 Mbps За Лаптоп КОМПЈУТЕРДраг пријателние ја прифати продажба на мало и трговија на големодобредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicerние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

90 степени Лева Аглеста Микро USB 5pin Машки да USB B Женски Панел Монтажа Тип на Кабел 20cm со Завртки -10 %

90 степени Лева Аглеста Микро USB 5pin Машки да USB B Женски Панел Монтажа Тип на Кабел 20cm со ЗаврткиUSB B тип е Panel Планината Женски конекторМикро USB крајот е USB OTG pinoutДолжина : 20cmБоја : Црна

Ве молиме проверете го ова внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел.Информација за производот : Бренд НовиКомпатибилен со : За Dell Inspiron 145455 155558 5555 5558 5559 V3558 V3559 Серија Лаптоп.100 % Сосема Нов Замена Дел6 Месеци Гаранција За КвалитетПакетот Вклучува : 1 x DC МОЌНОСТ ЏЕК Превозот Од Гуангжу детали за Производот : Забелешка објектот на купувачот нареди ќе бидат испратени на адреса дадена од страна на купувачот во цел ве Молиме двојно проверете ја вашата адреса info да бидете сигурни дека тоа е точно Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса предвидени се Должи на безбедна причини Како руската поштенска политика на вредноста, примање имиња треба да се пополни во полно име нормално брод Pls потврди полно име пред исплата ако не ве молиме контактирајте со насПлаќање Ние прифаќаме Aliexpress Зачувам како нашиот начин на плаќање Тоа е брзо, лесно и безбедноЗа пакување На проектот е користење на тетрапак пакување & Коверти пакување за да се осигурате дека сте ја примите вашата цел ослободени од данок или ниска увоз доход, ние ќе го пријават како "подарок" за пониска вредност, ако било увозни давачки или такси се одговорност на купувачот.Транспорт на стоки Default испратено од Кина Пост воздух mail...

За 25cm Thunderbolt Мини Display Port Женски ДП Машки Адаптер Конвертор За Mac Book Pro Воздух НОВ TOSHIBA

25cm 90 степени Десно Лево Горе Надолу Аглеста USB 2.0 Машки Конектор за Женската Продолжување КабелСо Панел Планината ДупкаДолжина : 25cmUSBМашки : Директно & 90 степени Десно Лево Горе Надолу Насока Аглеста типUSBЖенски : Со Панел Планината Дупка

Нови Оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Полнење Кабел За Dell Inspiron 15R N5040 N5050 M5040 -10 %

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

Нови DC Џек Моќ Приклучок за Полнење Порта За DELL Inspiron 14R 17R N7010 N7110 N4010 N4110 N4120 M4110 1318 1470 1464 1564 1764 -10 %

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

OOTDTY 1 Женски 4 Машки 4-Port Штекер Моќ Кабел За 4-Pin PWM Конектор за Ладење Вентилатор -40 %

1 Женски 4 Машки 4Port Штекер Моќ Кабел За 4Pin PWM Конектор за Ладење ВентилаторКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

USB3.1 USB 3.1 Преден Панел Насловот тип-е Типот E за да го USB-C Type-в В Женски Продолжување Кабел со Панел Планината Завртка -8 %

Универзален Читач на картички телефонот КОМПЈУТЕР со USB Читач на картички Микро USB Флеш OTG ТФ / SD мемориска 3 Во 1 Двојна За телефонот Компјутер

DVI 24+5 Женски DVI 24+5 Женски ВИДЕО Конвертор Адаптер 180 степен extenderHd телевизор LCD Монитор DVI Адаптер(24+5 Pin) DVI Женски(24+5 Pin) Женски Видео Адаптер Конвертор .DVI (Женските) кон DVI (Женски)