0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00

DIN916 GB80 Поставите Завртка Конкавна Точка Крајот Копачка Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Хексадецимален Хексагонални Socket

Бесплатен Превозот 10pcs M10x35 mm M10*35 мм јуани првенство Половина круг пан главата црна одделение 10.9 јаглероден Челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки -9 %

Овие навртки / ореви се направени од јаглероден челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се најчесто се користи во дом и канцеларија апарат, дрво, мебел, поправка и пронајдоци, ' рѓа и отпорен на корозија...

Бесплатен Превозот 30pcs M5x40 mm М5*40 mm јуани првенство Половина круг пан главата црна одделение 10.9 јаглероден Челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки -9 %

Овие навртки / ореви се направени од јаглероден челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се најчесто се користи во дом и канцеларија апарат, дрво, мебел, поправка и пронајдоци, ' рѓа и отпорен на корозија...

Стандард ДеталиИспорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно...

5pcs LS-060 1/4 дупчиња D прстен челик со никел завртка камера tripod планината завртка -15 %

5pcs LS060 1 / 4" дупчиња D прстен челик со цинк завртка камера tripod планината завртка1.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна...

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 最少5个字符М4 М4 M5*25 M4x25 М4*30 M4x30 М5*8 M5x8 DIN912 Црна 304 од не ' Рѓосувачки Челик Првенство Капа Ален Главата Гром Внатрешна Хексадецимален Хексагонални Штекер Завртка最少5个字符Мерење Овозможува Грешка,Ве Молиме Според Вистински Објект...

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М4 М4*6 M4x6 М4*8 M4x8 М4*10 M4x10 304 од не ' Рѓосувачки Челик DIN7991 Torx Шест Лобус Countersunk Flat CSK Глава на Машина за Безбедност Завртка 最少5个字符 最少5个字符 Мерење овозможува грешка,ве молиме според реалниот објект (M2*4=d*L) Единица : d mm M2 M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 M10 Стр 0.4 0.45 0.5 0.6 0.7 0.8 1 1.25 1.5 dk 公称 4.4 5.5 6.3 8.2 9.4 10.4 12.6 17.3 20 理论max 4.7 3.8 5.5 7.3 8.4 9.3 11.3 15.8 18.3 мин 3.5 4.4 5.2 6.94 8.04 8.94 10.87 15.37 17.78 k max 1.2 1.5 1.65 2.35 2.7 2.7 3.3 4.65 5 t max 0.64 0.79 0.83 1.32 1.53 1.51 1.78 2.54 2.8 мин 0.51 0.66 0.7 1.14 1.16 1.12 1.39 2.15 2.41 最少5个字符

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М4 М4*6 M4x6 М4*8 M4x8 М4*10 M4x10 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN7985 TX Torx Шест Лобус Круг Пан Глава на Машина за Безбедност Завртка 最少5个字符最少5个字符 Мерење овозможува грешка,ве молиме според реалниот објект (M2*4=d*L) Единица : d mm M2 M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 M10 Стр 0.4 0.45 0.5 0.6 0.7 0.8 1 1.25 1.5 dk max 4 5 5.6 7 8 9.5 12 16 20 мин 3.7 5.3 4.7 6.64 7.64 9.14 11.57 15.57 19.48 k max 1.6 2.1 2.4 2.6 3.1 3.7 4.6 6 7.5 мин 1.16 1.96 2.26 2.46 2.92 3.52 4.3 5.7 7.14 t max 0.77 1.27 1.04 1.33 1.66 1.91 2.42 3.18 4.02 мин 0.63 0.91 1.01 1.07 1.27 1.52 2.02 2.79 3.62 最少5个字符

М2.5 М2.5*6/8/10/12 М2.5x6/8/10/12 304 Нерѓосувачки Челик 304ss DIN7985TX Torx Шест Лобус Круг Пан Глава на Машина за Безбедност Завртка -0 %

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М2.5 М2.5*6 / 8 / 10 / 12 М2.5x6 / 8 / 10 / 12 304 Нерѓосувачки Челик 304ss DIN7985 TX Torx Шест Лобус Круг Пан Глава на Машина за Безбедност Завртка 最少5个字符最少5个字符 Мерење овозможува грешка,ве молиме според реалниот објект (M2*4=d*L) Единица : d mm M2 M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 M10 Стр 0.4 0.45 0.5 0.6 0.7 0.8 1 1.25 1.5 dk max 4 5 5.6 7 8 9.5 12 16 20 мин 3.7 5.3 4.7 6.64 7.64 9.14 11.57 15.57 19.48 k max 1.6 2.1 2.4 2.6 3.1 3.7 4.6 6 7.5 мин 1.16 1.96 2.26 2.46 2.92 3.52 4.3 5.7 7.14 t max 0.77 1.27 1.04 1.33 1.66 1.91 2.42 3.18 4.02 мин 0.63 0.91 1.01 1.07 1.27 1.52 2.02 2.79 3.62 最少5个字符

М2.5 М2*10 M2x10 М2.5*4 М2.5x4 М2.5*5 М2.5х5 на 304 Нерѓосувачки Челик DIN7985TX Torx Шест Лобус Круг Пан Глава на Машина за Безбедност Завртка -0 %

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М2.5 М2*10 M2x10 М2.5*4 М2.5x4 М2.5*5 М2.5х5 на 304 Нерѓосувачки Челик DIN7985 TX Torx Шест Лобус Круг Пан Глава на Машина за Безбедност Завртка 最少5个字符最少5个字符 Мерење овозможува грешка,ве молиме според реалниот објект (M2*4=d*L) Единица : d mm M2 M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 M10 Стр 0.4 0.45 0.5 0.6 0.7 0.8 1 1.25 1.5 dk max 4 5 5.6 7 8 9.5 12 16 20 мин 3.7 5.3 4.7 6.64 7.64 9.14 11.57 15.57 19.48 k max 1.6 2.1 2.4 2.6 3.1 3.7 4.6 6 7.5 мин 1.16 1.96 2.26 2.46 2.92 3.52 4.3 5.7 7.14 t max 0.77 1.27 1.04 1.33 1.66 1.91 2.42 3.18 4.02 мин 0.63 0.91 1.01 1.07 1.27 1.52 2.02 2.79 3.62 最少5个字符

5pcs DIN933 Тема Теренот 1.0 mm М12*20/25/30/35/40/45/50 парична Казна Тема Хексадецимален Болт -12 %

5pcs DIN933 Тема Теренот 1.0 mm М12*20 / 25 / 30 / 35 / 40 / 45 / 50 парична Казна Тема Хексадецимален Болт

20PCS/МНОГУ Одделение 12.9 Легиран Челик М5*6/8/10/12/16/20/25 5mm Torx Капа на Главата на Завртката Болт -12 %

Одделение 12.9 Легиран Челик Torx Капа На Главата На Завртката Гром М5*6 / 8 / 10 / 12 / 16 / 20 / 25

16pcs Планината Pin За Intel Вентилаторот за Ладење Штекер LGA 775 Ротирате Заклучување Пластични Завртки За PC CPU Intel 775 1155 1156 Фан Завртка Fixer -32 %

Карактеристики : Пластични Завртки За PC CPU Intel 775 1155 1156 Фан Завртка FixerИдеална замена за скршени ПРОЦЕСОРОТ заврткиЛесна инсталација, долг животен пат и издржливДолжина : Бела 2.6 cm / Црна 3.6 cm16 Set : (16 бели+16 црна)16 x Сет на Завртки1...

50pcs ISO7380 м3 копчето главата на завртката m3*4 / 5 / 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20 / 25 / 30 / 35 / 40 / 45 / 50 хексадецимален штекер копчето главата на заврткатаТема големина : M3Количина : 50pcs

М1.6 М1.6*6/7/8/10/12 М1.6x6/7/8/10/12 12.9 Одделение Црна Јаглероден Челик Целосна Тема DIN912 Капа Ален Главата Гром Хексагонални Штекер Завртка -0 %

М1.6 М1.6*6 / 7 / 8 / 10 / 12 М1.6x6 / 7 / 8 / 10 / 12 12.9 Одделение Црна Јаглероден Челик DIN912 Капа Првенство Ален Главата Гром Хексадецимален Хексагонални Штекер Завртка最少5个字符Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект Единица : mm Дијаметар Norminal(d)Теренот(P) б дк к с тmin max min max min max min М1.4 0.3 2.74 2.46 1.4 1.26 1.36 1.32 0.6 М1.6 0.35 3.14 2.86 1.6 1.46 1.56 1.52 0.7 М2 0.4 3.98 3.62 2 1.86 1.56 1.52 1 М2.5 0.45 4.68 4.32 2.5 2.36 2.06 2.02 1.1 М3 0.5 23 5.68 5.32 3 2.86 2.58 2.52 1.3 М4 0.7 23 7.22 6.78 4 3.82 3.08 3.02 2 М5 0.8 22 8.72 8.28 5 4.82 4.095 4.02 2.5 M6 1 25 10.22 9.78 6 5.7 5.14 5.02 3 М8 1.25 28 13.27 12.73 8 7.64 6.14 6.02 4 M10 1.5 33 16.27 15.73 10 9.64 8.175 8.025 5 М12 1.75 38 18.27 17.73 12 11.57 10.18 10.025 6 М14 2 41 21.33 20.67 14 12.57 12.21 12.032 7 М16...

М4 М4*8/10/12 M4x8/10/12 Никел Позлатен Челик Крстот Philips Пан Круг Главата Посочи Опашката Само Тапкање PWA Мини Завртка Со Миење -0 %

М4 М4*8 / 10 / 12 M4x8 / 10 / 12 Никел Позлатен Челик Крстот Philips Пан Круг Главата Посочи Опашката Само Тапкање PWA Мини Завртка Со Миење最少5个字符 Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект Единица : mm Големина М1.4 М1.7 М2 М2.3 М2.6 М3 М4 d 1.4 1.7 2 2.3 2.6 3 4 dk 3.5 3.8 3.9 4 5 6.67 dc 4 5 5.1 5.2 6 6.95 8.51 к 1 1.30 1.41 1.8 2.53 3.17最少5个字符

3 / 1624 11 / 4 11 / 2 Инчен 10.9 Одделение BSW British Standard Груб Навој Јаглерод Челични Рамни Countersunk Head Хексагонални Штекер Завртка3 / 1624 : На Norminal Дијаметар е 3 / 16"На Thre ад Број 24Теренот е 0.04167"Должина : 11 / 4" , 11 / 2" (Изберете Ја Должината Што Треба)最少5个字符Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект Единица : mm Големина 牙数 dk ≈ К ≈ 3 / 16 24 9.5 4 1 / 4 20 12 6 5 / 16 18 15.5 6.3 1 / 8 40 6.5 2.8 5 / 32 32 8 3.7 3 / 16 24 9 2.5 3 / 8 16 19 8.4 10# 32 10 4.2 8# 32 7.8 3.8 6# 32 7 3.2 4# 40 4.9 2.2MetricОН Форма Метрички Теренот ОН Единица : mm Тема Број Coars парична Казна Дополнителна парична Казна Крупни парична Казна BSW М3 0.5 0.354# 1.9 40 48M4 0.7 0.56# 3.5 32 40М5 0.8 0.58# 4.2 32 36M6 0.75 1.010# 4.8 24 32M7 1 0.7512# 5.5 24 28М8 1.25 0.75 1.0 1 / 4 6.35 20 28 20 M10 1.5 1.0 1.25 5 / 16 7.94 18 24 18 М12 1.75 1.5 1.25 3 / 8 9.53 16 24 16 M14 2.0 1.5 1.0 7 / 16 11.11 14 20 14 М16...

M6 M6*35 / 40 / 45 / 50 M6x35 / 40 / 45 / 50 12.9 Одделение Црна Јаглероден Челик Половина Тема DIN912 Капа Првенство Ален Главата Гром Хексагонални Штекер Завртка最少5个字符Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект Единица : mm Дијаметар Norminal(d)Теренот(P) б дк к с тmin max min max min max min М1.4 0.3 2.74 2.46 1.4 1.26 1.36 1.32 0.6 М1.6 0.35 3.14 2.86 1.6 1.46 1.56 1.52 0.7 М2 0.4 3.98 3.62 2 1.86 1.56 1.52 1 М2.5 0.45 4.68 4.32 2.5 2.36 2.06 2.02 1.1 М3 0.5 23 5.68 5.32 3 2.86 2.58 2.52 1.3 М4 0.7 23 7.22 6.78 4 3.82 3.08 3.02 2 М5 0.8 22 8.72 8.28 5 4.82 4.095 4.02 2.5 M6 1 25 10.22 9.78 6 5.7 5.14 5.02 3 М8 1.25 28 13.27 12.73 8 7.64 6.14 6.02 4 M10 1.5 33 16.27 15.73 10 9.64 8.175 8.025 5 М12 1.75 38 18.27 17.73 12 11.57 10.18 10.025 6 М14 2 41 21.33 20.67 14 12.57 12.21 12.032 7 М16...

1000PCS ISO7380 м2*6 М2 x 6mm Челик со црна хексадецимален хексагонални штекер копчето главата на завртката -15 %

Iso7380 Челик со црна хексадецимален хексагонални штекер копчето главата на заврткатаГОЛЕМИНА : M2 X6

1000pcs DIN7991 М2.5*8 М2.5 х 8мм од не ' Рѓосувачки челик 304 хексадецимален socket countersunk head машина завртка -15 %

DIN7991 од не ' Рѓосувачки челик 304 хексадецимален socket countersunk head машина заврткаголемина : М2.5 X8

M20 Ti Гром Титаниум завртки DIY Шестоаголна Глава завртки Ti fastener за нафтеното Поле Опрема Тешки Машина Rustproof Светло & Тешки -5 %

ОПИСИВовед (1lbs=453gram, 1"=25.4 mm, М5*16=Diameter5mm*Length16mm) : Состојба : нова, во неутрални пакетМатеријал : 6 AL4 V Титаниум, Гр...

1000PCS ISO7380 м2.5*16 М2.5 x 16mm Челик со црна хексадецимален хексагонални штекер копчето главата на завртката -15 %

Iso7380 Челик со црна хексадецимален хексагонални штекер копчето главата на заврткатаГОЛЕМИНА : М2.5 X16

Тешко Врвот Палецот Завртки Сет од 8 Кратки Отстранување со Ореви Комплет за Монтажа за Сите 1995- Jeep Wrangler YJ TJ JK Модели -5 %

НЕ АЛАТКИТЕ кои се ПОТРЕБНИНа За Jeep Wrangler палецот завртка м8 25мм се направи земајќи ги на горното исклучување на хард врвот многу полесно и побрзо!APPEARANCED ПОДОБРЕНАореви и завртки направи за вашиот Jeep Wrangler тешко врвот повеќе солидна и модерен.АНТИКОРОЗИЈАПалец завртки се направени од издржлив најлон Ураганот стилизирана глава со цврст метал студ.НЕ ЛАБАВА ДЕЛОВИсврзувачки елементи продавница во телото дупки кога врвот е исклучено (ГУМЕНА подлога заштитува бојата).ШИРОКА УПОТРЕБАТие се fiting за сите 19952016 Jeep Wrangler YJ TJ JK модели.1.Можете да инсталирате палецот завртки во неколку минути и копчиња на завртки се лесно да го дофати, се стегне или олабави.2.Вие не треба да се користи ratchet повеќе.Тие го прават животот толку многу полесно да ги тргнеме врвот и да се стави на врвот назад.3.Тие ќе ви спаси многу време и напор за вас, бидејќи нема потреба за шрафцигер или било какви други алатки.Боја : ЦрнаПрименливи Автомобили : 19952016 Jeep Wrangler YJ TJ Џ.К.Пакети и Вклучува : 1 Сет од 8 палецот заврткиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Име На Производ : Месинг ЌорСокак СтолбовиТема големина : М2 машки да се женски М2Навој дијаметар : 2 mm / 0.08 инченмашки конец Должина : 4 mm / 0.16 инченТелото Должина : 10 mm / 0.39 инченвкупно Димензии (прибл) : 14 x 3 mm / 1.4 х 0.3 цм (L x Max.D)Материјал : МесингБоја : ЗлатнаНето тежина : 53 gПакет содржина : 100 (+ / 2%) x месинг столбови ќорсокакСамо погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Најлон ПроизводЛинкПоставување продажниЗаврткаНут AcornЌорСокак SpacerЗа миењеДувачкиот ПроизводЛинкПоставување продажниSandoff Spacer304 од не ' Рѓосувачки Челик производЛинкПоставување продажниЗаврткаОревиВиди Пролет БаровиЛинкПоставување продажниПролет БаровиОпис : Материјал : Месинг Боја : Жолта Количина : 10 компјутери Големина : M2* 20 +3 (погледнете ја сликата)Пакет се вклучени : 10 x M2*20+3 МашкоЖенски месинг ќорсокакЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

Најлон ПроизводЛинкПоставување продажниЗаврткаНут AcornЌорСокак SpacerЗа миењеДувачкиот ПроизводЛинкПоставување продажниSandoff Spacer304 од не ' Рѓосувачки Челик производЛинкПоставување продажниЗаврткаОревиВиди Пролет БаровиЛинкПоставување продажниПролет БаровиОпис : Материјал : Месинг Боја : Жолта Количина : 10 компјутери Големина : М2*1 5 +3 (погледнете ја сликата) Пакет се вклучени : 10 x М2*15+3 МашкоЖенски месинг ќорсокакЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

Најлон ПроизводЛинкПоставување продажниЗаврткаНут AcornЌорСокак SpacerЗа миењеДувачкиот ПроизводЛинкПоставување продажниSandoff Spacer304 од не ' Рѓосувачки Челик производЛинкПоставување продажниЗаврткаОревиВиди Пролет БаровиЛинкПоставување продажниПролет БаровиОпис : Материјал : Месинг Боја : Жолта Количина : 10 компјутери Големина : М2*7+3 (погледнете ја сликата) Пакет се вклучени : 10 x М2*7+3 МашкоЖенски месинг ќорсокакЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

Најлон ПроизводЛинкПоставување продажниЗаврткаНут AcornЌорСокак SpacerЗа миењеДувачкиот ПроизводЛинкПоставување продажниSandoff Spacer304 од не ' Рѓосувачки Челик производЛинкПоставување продажниЗаврткаОревиВиди Пролет БаровиЛинкПоставување продажниПролет БаровиОпис : Материјал : Месинг Боја : Жолта Количина : 10 компјутери Големина : M2*3+3 (погледнете ја сликата) Пакет се вклучени : 10 x M2*3+3 МашкоЖенски месинг ќорсокакЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

Најлон ПроизводЛинкПоставување продажниЗаврткаНут AcornЌорСокак SpacerЗа миењеДувачкиот ПроизводЛинкПоставување продажниSandoff Spacer304 од не ' Рѓосувачки Челик производЛинкПоставување продажниЗаврткаОревиВиди Пролет БаровиЛинкПоставување продажниПролет БаровиОпис : Материјал : Месинг Боја : Жолта Количина : 1 buc Големина : M2*13 (погледнете ја сликата) Пакет се вклучени : 1 x M2*13 Женски Женски месинг ќорсокакЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

Најлон ПроизводЛинкПоставување продажниЗаврткаНут AcornЌорСокак SpacerЗа миењеДувачкиот ПроизводЛинкПоставување продажниSandoff Spacer304 од не ' Рѓосувачки Челик производЛинкПоставување продажниЗаврткаОревиВиди Пролет БаровиЛинкПоставување продажниПролет БаровиОпис : Материјал : Месинг Боја : Жолта Количина : 1 buc Големина : М2*25 (погледнете ја сликата) Пакет се вклучени : 1 x М2*25 Женски Женски месинг ќорсокакЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

МОС Топла 2015 Топла И New50 Компјутери Злато на Ѕвонење Хексагонална 18mm Долго М3 Женски Навој ќор-сокак Spacer -8 %

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

4 парчиња Ti Гром М8 15mm-60mm Мотоцикл DIY М ТБ Титаниум завртки Изгорени Ti Боја Страната Главата Хексагонални Ti завртки Ti fastener -6 %

ОПИСИВовед (1lbs=453gram, 1"=25.4 mm, М5*16=Diameter5mm*Length16mm) : Состојба : нова, во неутрални пакетМатеријал : 6 AL4 V Титаниум, Гр...