0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Bykski Б-FSIDNA-ABU-CT Т-Вирусот на ДНК Сина Резервоарот од 190/260MM -0 %

За Bykski Ние основана во 2008 година, има прва класа производство на опрема и опрема за тестирање, повеќе од 60 вработени, ние сме специјализирани во дизајн и развој на компјутерски систем за ладење, по неколку години на пракса, ние постојано подобрување на дизајнот за да го подобри квалитетот на производите, Bykski бренд доби на корисникот одобрување и пофалбаКарактеристика & Спецификации1...

Nidec D06R-12SL, 02A DC 12V 0.04 НА 60x60x15mm Серверот Плоштадот фан -8 %

Nidec Број на Модел : D06 R12 SL, 02 A Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.04 3жица 3pin 60x60x15mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Бесплатен превозот За COPAL F310TA DC 12V 3-жица 3-pin 30x30x10mm Серверот Плоштадот фан -8 %

COPALБрој на модел : F310 TA Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 3жица 3pin 30x30x10mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Сите Алуминиум Радијатор Со Златна Боја 200mmx40mmx68mm за Засилувач HIFI Алуминиум Heatsink -8 %

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиОбичај Големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Кулер Понуда стап двојно налепница услуга за лесна инсталација Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме на Сите Алуминиум Радијатор Со Златна Боја 200mmx40mmx68mm за Засилувач HIFI Алуминиум Heatsink (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

NMB Број на Модел : 3610 PS22 TB30, B00 Напон / Ampere / Доведе / Големина на AC напон 220 V 13 / 10 W 90x90x25mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Делта QFR0812UH BA31 DC 12V 0.87 НА 80x80x25mm Серверот Плоштадот фан -8 %

ДелтаБрој на модел : QFR0812 UH, BA31 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.87 4wire 5пински 80x80x25mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Бесплатна Испорака. EFB0405VHD 4020 4 cm 5 v 0.50 На третиот бран на серверот инверторот случај фанови -15 %

Добредојдовте на нашиот продавница можете директно плаќање аранжмани за 1 3 дена имаме многу на компанијата разни предмети во продавница испорака!!), но, што е уште поважно, ќе може да се добие висок квалитет...

Бесплатна Испорака.KD2406PTS1 6025 24 v 1.4 W 6 cm конвертор вентилаторот за ладење -15 %

Добредојдовте на нашиот продавница можете директно плаќање аранжмани за 1 3 дена имаме многу на компанијата разни предмети во продавница испорака!!), но, што е уште поважно, ќе може да се добие висок квалитет...

YINWEITAI Оригинални Ладење Вентилатор За AMD HD6970 6990 FOXCONN PVB070G12N 2.0 Лаптоп DC Brushless Кулер Радијатори Вентилаторот за Ладење -12 %

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилатор за Производот Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

НОВ Лаптоп процесор ладење вентилатор за ЛЕНОВО Y480 Y480A Y480M Y480N Y480P -16 %

Напомена : Нов висок квалитет100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиГо замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот...

Бесплатна Испорака. 6015 6 cm cm 12 v 0.15 двојна топката го исклучите F6015B12MY ладење шасија фанови -15 %

Добредојдовте на нашиот продавница можете директно плаќање аранжмани за 1 3 дена имаме многу на компанијата разни предмети во продавница испорака!!), но, што е уште поважно, ќе може да се добие висок квалитет...

Gdstime DC 12 V 60x60x25mm Топката Имајќи Brushless Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Димензии : 60x60x25mm Конектор : XH2.542 P Оценет Напон : DC 12 V Номинална Струја : 0.2±10% Amp Номинална Брзина : 4700±10%вртежи во минута проток на Воздух : 24 CFM Бучава : 36±10%велика британија Имајќи Тип : Dual Топката Живот : 50000 часа Кабел Lenght : 25cm Тежина : 55g / еезПакување вклучуваат : 1 buc

Bykski Целосна Покриеност графичкиот процесор Вода Блок За ZOTAC GeForce GTX1060 3GD5/6GD5 ХА Графичка Картичка N-ST1060DES-X -6 %

Белешки : Сина фитинзи не се вклучени, ве молиме да ги знаете!

Barrow G1/4 Multicolor Филтер (Композитни плоча) Двојно внатрешни заби filteWater Ладење Црна, Сребрена Бела 11 Бои GLA-TLB53 -6 %

GLATLB53 е висококрај компјутерски имаат треска ниво R & D дизајн со патентирана врвот вода филтер, 2 терминал интерфејс со месинг интерфејс, средината на вода конекција цевка е кварц стаклена цевка, пред филтрација пред стандард екран може да се обезбеди безбедност за 0.3 MM микро канал, избор на филтер од нерѓосувачки челик може да се користи за 0.20.1 MM ритам ширина микро канал ладна вода главата филтер нечистотии.BARROW вода, нечистотии филтер производиДве месинг заеднички шест агол клуч завртка начинСредината на вода е кварц стакло, висока weatherability, моментален температура од плус или минус 100 степени, без притисок, висока температура на водата толеранција граница надминуваат сите други деловиНадвор од шупливи други патент дизајн конекција, користење повеќебојна Алуминиум и хром позлатен месинг материјал, да обезбеди богата и колоритна боја колокација шема, и може да го видите внатрешни таложење на нечистотии, и само за прицврстување, и водата не се имате било контакт, да се избегне несакани реакции на бакар.Стандард висок филтрација тип на нерѓосувачки челик филтерНа заменливи додаток пакет, содржат повисоко ниво на филтер тип на нерѓосувачки челик филтер за корисникот само заменаБидете внимателни:1, нема интерфејс за крајот на филтер за вентил, водата доводното филтер крајот интерфејс2, почетниот екран, е инсталиран на филтерот за 0.20.3 MM микро канал ладење главата, пред филтрација обезбедува безбедно, инсталација позиција да се избере пред филтрација област, имено за инсталација позиција селекција пред ПРОЦЕСОРОТ ладна глава влезот, може да се задржи чиста вода за долг период на време, за да се избегне странски орган или нечистотии затнување ладна глава предизвика ефикасност капка, standby екран со висока филтрација тип, што се применува ограничување на ладна глава во 0.1 MM микро канал и некои специјални средина.3 повеќе, портфолио на производот компоненти, и стакло компоненти, корисниците се препорачува да се размонтираат, ве молиме да работат според за правилна инсталација и демонтажа, и да обезбедат соодветни безбедносни мерки, особено за да се избегне рака повреди предизвикани од скршено стаклестото телоОвој производ има се применуваат за патент фалсификување.Материјал : месинг, алуминиум, стакло, кварцСтоматолошки правило : G1 / 4 (меѓународни општи стоматолози)Количина : 1 PCS / групаГолемина : 53 MM (долго) *23 MM (дијаметар)Mesh спецификација : 120 мрежа / 150 мрежаПрименливи спецификации : 3 / 8 инчи клуч алатка "(со исклучок на клуч алатка пакет)Факултативна боја : Црна / сребрена / бела (главна боја на каросеријата) Површина Боја : Црна / Сина / Brown / Gold / Сива / Зелена / Виолетови / Црвени / Сребрена / SkyСината ПовршинаБелешки : Црвена / Сребрена / SkyСината Површина не може да биде showes на објектот листа, па ве молиме забелешка(Главна боја и Површината боја) во вашата нарачка додека ви треба.Главната ЦрнаГлавната Сребро.Главната БелаЦрна ПовршинаСината ПовршинаБраун ПовршинаЗлато ПовршинаСивата ПовршинаЗелена ПовршинаВиолетова ПовршинаЦрвена ПовршинаСветла Сребро ПовршинаСардинија Сребро ПовршинаНеботоСината Површина

Добредојдовте да ја Посетите нашата ПродавницаЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА УФан е 100% сосема нов , долг живот , ниски nosie ,голема струење.СОВЕТИ : ако ви треба голема количина, ме контактирате за да добиете фабрика цена.ако се чувствуваат збунети со абнормални товар, ме контактирате за да се намали вишокот товар.DC 12 V 2 P 75mm 75x15mm 7.5 cm Ладење Компресор Heatsink ФанПараметри : Димензии : 75x15mmКонектор : 2 P XH2.5Номинална Напон : 12 VНоминална Струја : 0.16±10% AmpНоминална Брзина : 3300±10%вртежи во минутаПроток на воздух : 6.94 CFMБучава : 30±10%велика британијаИмајќи Тип : ТопкаЖивот : 50000 часаКабел Lenght : 25cmТежина : 47g / еезпакување вклучуваат : 50 компјутериПРЕВОЗОТПроизводите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот...

75mmx30mm DC 12V 0.24 2-Pin Компјутер PC Ракав-Имајќи Компресор Вентилаторот за Ладење 7530 C26 -18 %

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Оваа 12 V компресор, има тивка ракав лого и 2pin (2 жица) PCB конектор за матична плоча...

Gdstime 24 V DC 92x92x25mm Топката Имајќи Brushless Кулер за Ладење ВентилаторОпис На Производот : Димензии : 92x92x25mmКонектор : XH2.542 PinНоминална Напон : DC24 VНоминална Струја : 0.14±10%AmpНоминална Брзина : 2700±10%вртежи во минутаПроток на воздух : 64 CFMБучава : 36±10%велика британијаИмајќи Тип : ТопкаЖивот : 45000 часаКабел Lenght : 31cmНето Тежина : 75g / еезПакетот вклучува : 100pcs фанСовети : Ние снабдување Видови на Навивачите, ако треба и други предмети, ве молиме оставете ме порака, различни големини, бои и конектори!Производ Изложба :

Оригиналниот Nidec GW10C12MS1AZ-53 12V DC 0.14 за фрижидер вентилаторот за ладење -10 %

Оригиналниот Nidec GW10 C12 MS1 AZ53 12 V DC 0.14 за фрижидер вентилаторот за ладење

Бренд : SUNONБрој на модел : KD0504 PFB28Напон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 5 V ЗА 0,6 W 2жица 2пински конектор 60mm 40x40x10mmОбјектот Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Нови Оригинални KFC1048DS 48V 0.52 10 cm 4 жица PWM центрифугални диск фан -9 %

Нови Оригинални KFC1048 DS 48 V 0.52 10 cm 4 жица PWM центрифугални диск фан

ADDA AB5012MX-C03 5020 5CM 12V 0.12 3-жица турбо вентилаторот за ладење -10 %

Големина на : 50 * 50 * 20mmИмајќи Тип : Хидрауличен притисокБучава : 19d BAНапон : 12 VАктуелни : 0.12 НаБрзина : 3000rpm

ADDA AD0912UX-A7BGL DC 12V 0.33 НА шасија серверот инверторот кулер за ладење вентилатор -10 %

Бренд : ADDAФан Модел : AD0912 UXA7 BGLДимензии : 92 * 92 * 25 MM (9225)Брзината на вентилаторот : 3900 RPMИмајќи Тип : РАКАВ лежиштаБучава : 41d BAСтруење : 50.0 CFMМоќност : 6wАктуелни : 0.5 AНоминална напон : 12 VФункција : PWM за контрола на брзинатаФан конектори : 4 жица интерфејсКабел должина : 11 CMТежина : 95g

Bykski Целосна Покриеност графичкиот процесор Вода Блок За Sapphire R9 380 380X Супер Platinum ОК Графичка Картичка-SP38-X -6 %

Белешки : Сина фитинзи не се вклучени, ве молиме да ги знаете!

Bykski Целосна Покриеност графичкиот процесор Вода Блок За Gigabyte GTX770 ОК Графичка Картичка N-GV77OC-X -6 %

Белешки : Сина фитинзи не се вклучени, ве молиме да ги знаете!

Нови FFB03612EHN 12V 0.75 НА 4CM 4028 голема воздух за јачина на серверот вентилаторот за ладење -10 %

Модел : FFB03612 EHNГолемина : 36 * 36 * 28 MMИмајќи : двоен топката имајќиСтандарден напон : 12 VАктуелни : 0.75 насилни фанОдржување на најдобар континуирано работи време : 10,000 часаФан интерфејс : матична плоча 4 P интерфејсДополнителни карактеристики се : Брзина функцијаСледниве се исти како и оние во

Оригиналниот AFB0712LB 12V 0.14 Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ Шасија Молчи за Ладење Опрема 7CM 7015 -10 %

Тип на производ : AFB0712 LB Димензии : 70mm × 70mm × 15mm Брзина референца : 2800 RPM или па Поаѓајќи од типот : двоен топката имајќи Век : 50.000 часови Бучава Референтен : за 25 d B Оценет напон : 12 V Номинална струја : 0.14 Брзина следење : поддршкаСледниве се исти како и оние во

Нови автентични DFTA0676B2S 12V 4.2 НА 6CM 6076 Насилни серверот вентилаторот за ладење -10 %

Ова е повеќе насилни измена, ветрот притисок е голема Погоден за барања за изведба на големи клиентиЛуди силна, износот на терор, гушење правец на притисок, на искушението на свирчеСамо еден на пазарот 60mm калибар врвот луди силна насилни бустер фан автомобил под притисок насилни фан автомобил модифицирани издувните фан, електричен автомобил турбина посветен модифицирани фанШтеди гориво 5% 20%...

Нови автентични d06a-24ts8 01 24V0.15A 6CM инверторот вентилаторот за ладење -10 %

Модел : D06 A24 TS8 01 Напон : 24 VDC Струја : 0.15 Големина : 60 * 60 * 25ММ Двојно Топката 2Жица Инверторот Axial ФанСледниве се исти како и оние во

Вистински оригинални AD5024HB-D70 24V 0.11 НА 5CM 5010 две-жица за ладење вентилатор -10 %

Модел : AD5024 HBD70 Големина : 50 * 50 * 15mm Напон : 24 V DC Струја : 0.11 На Интерфејс : втора линијаСледниве се исти како и оние во

Нови вистински 2408NL-04W-B46 12V 0.12 НА 6020-упатство за 6CM ладење вентилатор за контрола на температурата -10 %

Спецификации : 60 * 60 * 20mm (6020упатство) Модел : 2408 NL04 WB46 Напон : DC напон од 12 V : 0.12 А Имајќи : двоен топката имајќиСледниве се исти како и оние во

Новиот FBA12G12H12V 0.6 НА шасија напојување и ладење опрема 12 cm ултра-тивка фан -10 %

Модел : FBA12 G12 HГолемина : 120 * 120 * 38mm 12038Напон : 12 VАктуелни : 0.6 НаБрзина : 2500 RPMВоздушниот волумен : 85 CFMБучава : 42 DBAИнтерфејс : матична Плоча 3 PЛинија должина : околу 20cmСледниве се исти како и оние во

A7015-42RB-3AN-P1 7CM 7015 12V 0.41 Три-жица шасија CPU вентилатор -10 %

Модел : A701542 RB3 ANP1Големина : 70 * 70 * 15 MMНапон : 12 VАктуелни : 0.41 НаВоздушниот волумен : 50 CFMБрзина : 3650 ВРТЕЖИ во минутаИнтерфејс : 3 PИмајќи : маслоБучава : 32 DBAСледниве се исти како и оние во

Нова за Toshiba satellite P50-A-12Z P50-A-11j P50-A-01E P50-A-05H процесорот вентилаторот за ладење 3pins -5 %

Компатибилен модел : За Toshiba Satellite P50A12 Z P50A11j P50A01 E P50A05 H Серија Лаптоп Плаќање и испорака1.Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2.Ние ќе брод на светот преку воздухопловната ( кина пост со следење на број)3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.6.се проценува во 1015business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 2030days...

Нови GFC0412DS 4CM 12V 2.8A4056 двоен мотор бустер серверот вентилаторот за ладење -10 %

Моторни дијаметар : 40 мм * 40 мм * 56 mmМоторни должина : 56 mm (два мотори)Моторни оперативен напон : 10.813 VМоторни Номинална Струја : 2.8 A (Двоен Мотор)Мотор моќност : 33 W (двоен мотор)Мотор лагери : 4 висока прецизност топката лежиштаМоторни штекер : црвен портокал линија + многу темно сива линија пол

Нови 8CM 48V 0.18 НА RDM8025B4 двојно топка четири-оска axial вентилаторот за ладење -10 %

Модел : RDM8025 B4 Излезен напон : 48 V Струја : 0.18 Фан спецификации : 80 * 80 * 25 MM (страна должина 8cm, дебелина од 2,5 cm)Следниве се исти како и оние во

Нови оригинални DC24V 0.15 AFB0424VHB 4015 4CM cm вентилаторот за ладење -10 %

AFB0424 VHB 4015 24 V 0.15 НА 4 CM воздушниот волумен баласт инверторот фан Модел : AFB0424 VHB Големина 40 X40 X15 MM Струја : 0.15 Жица : две линии Лежишта : висока прецизност двојно топката Напон : 24 V Живот : 8.0000 часа (25 °, 45 ~ 85% релативна влажност на животната средина) Фан рамка : шприц, PBT + 30% стаклени влакна + VO одделение пламен retardant; Фан : шприц, PBT + 30% стаклени влакна + VO одделение пламен retardant; Фан ротација : спротивно од фан на ножот; температурата на работа : 10 степени целзиусови степени до +70 степени целзиусови степени; Складирање температура : 40 целзиусови степени до +70 степени целзиусови степени; Имајќи : висока прецизност топката лежишта; Напојување опсег : плус или минус 15% од номинална моќност снабдување; отпор на Изолација : поголема од 500 megohms; Издржат напонот : се троши струја 0.5 мр 500 V / 1 минута; Работен век : собна температура од 25 степени кога 80,000 часаСледниве се исти како и оние во

AD3505LB-G56 3.3 V 0.10 DC мали фан топката имајќи ладење мали правец -10 %

Модел : AD3505 LBG56Напон : 3.3 VАктуелни : 0.10 НаГолемина : 35 * 35 * 10ММЖица : три линииЛисја : 5 оставаСледниве се исти како и оние во

Нови автентични PFC1212DE 12038 12V 4.8 СО 12CM голема количина на насилни фан DIY -10 %

МОДЕЛ : PFC1212 DE Големина : 120 × 120 × 38 MM Напон : DC12 V Струја : Номинална 4.8 A (12 V номинална струја 2.98 А, Воздушниот волумен : 252.85 CFM (7.16 м3 / мин) Правец на притисок : 1.412 во H2 O (351.7 Ап) Тежина : 0.351 kg Бучава : 66.5 d B (A) Моќност : 57.6 W Брзина : поддршка на матичната плоча PWM брзина на ветер : поддршка Интерфејс : матична плоча 4 P + напојување големи 4 D двојно напојување интерфејс Линија должина : 35cm Број на револуции : 25 V ВРТЕЖИ во 12 V Фан рамка : шприц, PBT + 30% стаклени влакна + VO одделение пламен retardant; Фан : шприц, PBT + 30% стаклени влакна + VO одделение пламен retardant; Фан ротација : спротивно од фан на ножот; Оперативен температура : 10 степени целзиусови степени до +70 степени целзиусови степени; Складирање температура : 40 целзиусови степени до +70 степени целзиусови степени; Имајќи : висока прецизност топката лежишта; Напојување опсег : плус или минус 15% од номинална моќност снабдување; отпор на Изолација : поголема од 500 megohms; Издржат напонот : се троши струја 0.5 мр 500 V / 1 минута; Работен век : собна температура од 25 степени кога 80,000 часа...

Оригиналниот автентични AFB0624MB 60 * 60 * 15 6cm6 cm 24V 0.12 НА вентилаторот за ладење -10 %

МОДЕЛ : AFB0624 MBГолемина : 60 * 60 * 15 MMНапон : DC24 VАктуелни : 0.10 НаВоздушниот волумен : 13.45 CFMТежина : 0.44 kgБучава : 29 d B (A)Интерфејс : 2.0 3 PВРТЕЖИ ВО МИНУТА : 3500 ВРТЕЖИ ВО МИНУТАФан рамка : шприц, PBT + 30% стаклени влакна + VO одделение пламен retardant;Фан : шприц, PBT + 30% стаклени влакна + VO одделение пламен retardant;Фан ротација : спротивно од фан на ножот;Оперативен температура : 10 степени целзиусови степени до +70 степени целзиусови степени;Складирање температура : 40 целзиусови степени до +70 степени целзиусови степени;Имајќи : висока прецизност топката лежишта;Напојување опсег : плус или минус 15% од номинална моќност снабдување;Изолација отпор : поголема од 500 megohms;Го издржат напонот : се троши струја 0.5 мр 500 V / 1 минута;Работен век : собна температура од 25 степени кога 80,000 часа.Следниве се исти како и оние во