0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
HIBRIDE Луксузни Љубов Срце Облик Јасно CZ Дубаи Накит Сетови За Жените Ѓердан Поставите Свадба Фустан Додатоци Партија Покаже N-470 -30 %

HIBRIDE Луксузни Љубов Срце Облик Јасно CZ Дубаи Накит Сетови За Жените Ѓердан Поставите Свадба Фустан Додатоци Партија Покаже N470Бренд : HIBRIDEПредмет Тип : Жените Накит СетовиГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониДруг Камен : ОбичнаПозлата : Бело Злато бојаMeterial : Бакар / месингПрилики : Запознавање Шопинг Канцеларија Секојдневно носење ПодарокПодарок За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели СебеЕколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум СлободниЃердан : Должина 45.5 cmPendant : 1*0.8 см должинаEarring : Висока 1,5 см * ширина 1cmОва е вистинска сликаДобредојдовте вие пад на превозот и трговија на големо

Boho Бохемски Етничка Накит Сетови Црвено Црн Мулти Слој Изјава Ѓердан Обетки Африкански Монистра Накит Поставите Жените 6C-SDLS-006 -49 %

Предмети Опис : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓердан Групи Материјал : Стакло, Корали, Имитација Бисер, Тиркизна Стил : Класичен, Тренди, Слатки Романтични, Етнички, Hyperbole, Канцеларија, Чешка итн...

Материјал : АкриликГолемина : earring 3.5 cm / 1.37" X 3cm / 1.18"Пакување : OPP вреќа​Ве молиме кора исклучите некоја заштитна фолија на површината иизбришете го со мека ткаенина, пред носење.Ви благодариме!

Топла продажба Модни Накит Промотивни Фиксна 925 целата позлатен сребрен накит 10 MM мажите ѓердан и нараквица 2 peca поставите S145 -19 %

Опис : Ѓердан Големина На : ѓердан 20 инчи,Нараквица 8inchsне може да го пропушти тоа!Ние ви донесе на најдобар квалитет нараквица...

Фабрика Цена со Врвен Квалитет 925 на Сребрена Капка ® и Накит Поставите Ѓердан Хривнија Хривнија Обетки Хривнија Поставите TS223 -19 %

Опис : Ѓердан Големина На : ѓердан од 18 инчи,Нараквица 8inchsне може да го пропушти тоа!Ние ви донесе на најдобар квалитет нараквица...

Деца Бебе Роденден Тимови Подарок Буци Bubblegum Ѓердан Headbands Накит Поставите Деца Девојки Ѓердан Ѓердан Hairband Сет -22 %

Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање : 1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јасно за боја,дизајн и количина,инаку ние ќе брод стоки по случаен избор.Ви благодариме.2.Ако имате било какви прашања во врска со производите големина,цена ,превозот надомест или превозот време,ве молиме да се чувствуваат слободни да стапите во контакт со нас, наместо на отворањето спор или остави негативни повратни информации.Ви благодариме.3.Ако вашиот purchage заштита времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да се прошири тоа,немојте да отворен спор по желба.Ние сме накит додатоци Производство на фабриката.Добредојдовте на ОЕМ и wholeslae рефус количество.Бидете сигурни дека ќе ви понудат најдобра цена за вашиот посака квалитет.Се надевам дека се направи една долгорочна деловна соработка со вас!!!Секој купувачот ќе добие бесплатен дар!!!Детали За Производот : НОВИ Деца Роденденски Подарок Bubblegum Буци Ѓердан Hairbands Накит Поставите Девојки Облека Ѓердан Ѓердан Деца Еластична Hairband СетHot Sale Aborable Подарок Деца Bubblegum Буци Ѓердан Нараквици Накит Поставите Девојки Облека Chokers Ѓердан Деца Влакно ХривнијаСтил : Деца DIY Буци Бисери Ѓердан Bubblegum Деца Хривнија ПоставуваМатеријал : Акрилик монистраМонистра, големина : 20mmДолжина : Околу 42cm,да ја прошири синџир 5cm,Hairbands за 17cm (еластична прилагодливи)Тежина : 123g / setОдговара возраст : 318years деца,деца,жени,дамаПакување : Sigle Opp вреќаНекои Со Производот

HIBRIDE Вода Капка Кристал Кристал Бразил Стил Свадба Накит Сетови Луксузни Ѓердан Обетки Поставите Фустан Додатоци N-256 -10 %

HIBRIDE Вода Капка Кристал Кристал Бразил Стил Свадба Накит Сетови Луксузни Ѓердан Обетки Поставите Фустан Додатоци N256Бренд : HIBRIDEПредмет Тип : Жените Накит СетовиГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониДруг Камен : ОбичнаПозлата : Бело Злато бојаMeterial : Бакар / месингПрилики : Запознавање Шопинг Канцеларија Секојдневно носење ПодарокПодарок За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели СебеЕколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни

Луксузна Индискиот Накит 2 парчиња Поставува Златна Боја Црна Глеѓ Ѓердани И Обетки Инкрустирани Вештачки Циркони Ангажман Подарок -20 %

ПРОИЗВОД НАСТАВАЛуксузна Индискиот Накит 2 парчиња Поставува Златна Боја Црна Глеѓ Ѓердани И Обетки Инкрустирани Вештачки Циркони Ангажман ПодарокБренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Ѓердан И Обетки Поставува Главниот Камен : ААА Стакло+ Австриската Кристали Друг Камен : ААА Кристали Позлата : 18 K ЗлатоОбложено Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бел Сребро позлатен...

DODO Бело Злато Боја 585 Свадба Накит Сетови За Жените ААА Кристал Накит во Собата За Свадба Ангажман Африкански Монистра 3pcs S2 -30 %

бело Злато Позлатен 585 Свадба Накит Сетови за жените ААА CZ дијамантски накит во собата за свадба ангажман африкански монистра 3pcs S2 Објект : Жените Свадба Накит Сетови Материјал : Бело Злато Позлатен Пакување : Пена Фах Претставуваат : Мода,Класичен,Гроздобер,Романтични Повод : Секојдневниот Носат,Свадба,забава,Ангажираност на Тули Боја : Јасно Циркони : ААА Намалување на : Срцето&Стрелка Продавница Линк : Answer : ___________________________ NOTE : Ако имате било какви други прашања,ве Молиме да се чувствуваат слободни да .​

Свадба Накит Изјава Кристал Rhinestones Ѓердан Обетки Накит Поставите Срце Облик Свадба Накит Злато/сребрена Боја -48 %

Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : Злато / Сребрена позлатен Големина : како на сликата покаже Боја : како на сликата покаже Совршен обработка 100% физички слика Количество:4pcs(Ѓердан / Обетки / Нараквица / Прстен) или 2 buc(Ѓердан / Обетки) можете да изберете

Моден Сини Кристал Beaded Мулти Насоки Ѓердан Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит во Собата за Жените 5L-DS004 -49 %

Предмети Опис : цената е за еден сет ако цел мешани 12piece, парче избираат 12 и плати еден pricex12 и пишување боја сакате во порака може да се обезбеди слики на сопственинаправи модели, поздрави развој на слики Советодавни...

Моден Црвениот Кристал Африка Свадба Монистра Накит Поставите Нигериската Beaded Ѓердан за Жени, Девојки 5L-DS016 -49 %

Предмети Опис : цената е за еден сет ако цел мешани 12piece, парче избираат 12 и плати еден pricex12 и пишување боја сакате во порака може да се обезбеди слики на сопственинаправи модели, поздрави развој на слики Советодавни...

Моден Multicolors Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Булчински Партија Накит Сетови за Жени, Девојки 5L-DS010 -49 %

Предмети Опис : цената е за еден сет ако цел мешани 12piece, парче избираат 12 и плати еден pricex12 и пишување боја сакате во порака може да се обезбеди слики на сопственинаправи модели, поздрави развој на слики Советодавни...

2018 Нова Мода Дубаи Шарм Жените Злато Шупливи Накит Кристал Ѓердан Обетки Хривнија Луксузен Италијански Свадба Накит Сетови -61 %

2018 Нова Мода Дубаи Шарм Жените Злато Шупливи Накит Кристал Ѓердан Обетки Хривнија Луксузен италијански Свадба Накит Сетови CZ Исклучителна Класичен 18k Злато Позлатен Шупливи Модел Мода Накит во Собата За Жени И Девојчиња,Посебно Occation Накит Поставите LV10161...

Моден Транспарентен Африкански Накит Поставите Нигериската Свадба Свадба Накит Сетови за Жени, Девојки Пратилки Партија Подароци 5L-DS027 -49 %

Предмети Опис : цената е за еден сет ако цел мешани 12piece, парче избираат 12 и плати еден pricex12 и пишување боја сакате во порака може да се обезбеди слики на сопственинаправи модели, поздрави развој на слики Советодавни...

Природен зелен камен Сребро Pendant Хривнија Earring Прстен Накит сет -15 %

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТПредности : 1 Различни дизајни се достапни.2 Висок квалитет, но по конкурентни цени.3...

Нов стил! Светло Зелена Jades Алка Хривнија Бесплатен Превозот+ -15 %

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТПредности : 1 Различни дизајни се достапни.2 Висок квалитет, но по конкурентни цени.3...

Плоштад 925 Сребрен Накит Зголеми Циркон Бела CZ Накит Сетови За Жените Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени/Хривнија -49 %

Објект : Плоштад 925 Сребрен Накит Зголеми Циркон Бела CZ Накит Сетови За Жените Обетки / Pendant / Ѓердан / Прстени / ХривнијаМатеријал : Висок квалитет на цирконот Сребро Големина : Прстен големина 6...

Моден Зелена Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Булчински Партија Накит Сетови за Жени, Девојки 5L-DS007 -49 %

Предмети Опис : цената е за еден сет ако цел мешани 12piece, парче избираат 12 и плати еден pricex12 и пишување боја сакате во порака може да се обезбеди слики на сопственинаправи модели, поздрави развој на слики Советодавни...

Вистински Jades Ѓердан ,Нараквица,Earring сет 17 -15 %

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТПредности : 1 Различни дизајни се достапни.2 Висок квалитет, но по конкурентни цени.3...

новите природни зелени jades pendant и обетки сет -15 %

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТПредности : 1 Различни дизајни се достапни.2 Висок квалитет, но по конкурентни цени.3 Примерок наредби & судење наредби се прифатени.4...

зелена Jades Алка Хривнија Pendant Earring Jades Накит Постави (не кутија) -15 %

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТПредности : 1 Различни дизајни се достапни.2 Висок квалитет, но по конкурентни цени.3...

25мм Светло Зелена Jadestone змеј pendant худ earring Jades Накит сет -15 %

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТПредности : 1 Различни дизајни се достапни.2 Висок квалитет, но по конкурентни цени.3...

Поставен Жените Чист Жолта Бисер Ѓердани Earring Прстен(7/8/9)Накит Сет -15 %

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТПредности : 1 Различни дизајни се достапни.2 Висок квалитет, но по конкурентни цени.3...

Моден Сива Сива Африкански Накит Поставите Нигериската Свадба Свадба Накит Сетови за Жени, Девојки Пратилки Партија Подароци 5L-DS029 -49 %

Предмети Опис : цената е за еден сет ако цел мешани 12piece, парче избираат 12 и плати еден pricex12 и пишување боја сакате во порака може да се обезбеди слики на сопственинаправи модели, поздрави развој на слики Советодавни...

Santuzza Накит Сетови За Жените Бела Кубни Циркони Накит Поставите Прстен, Обетки Чиста 925 Sterling Silver Мода Накит Сет -49 %

Накит Поставите Информации Прстен[Метал Вид] 100% 925 Sterling Silver[Метална Боја] Сребрена Боја[Мерење] 6.05 mm (W)[Камен] Круг Бела Кубни Циркони CZ Дијамант : 11pcs[Производ Нето Тежина] за 1.89 g Обетки[Метал Вид] 100% 925 Sterling Silver[Метална Боја] Сребрена Боја[Мерење] 6.17 mm (L) X17.27mm(H)[Камен] Круг Бела Кубни Циркони CZ Дијамант : 8pcs[Производ Нето Тежина] за 3.44 g [Обетки Тип] Студ Обетки [Обетки Назад Наоди] : руската Заклучување [Накит собата Е Прилагодено] : Да [Бесплатен Дар] Сомот Торба [Повод] Свадба / Ангажирање / Годишнината / Партија / Подарок....

ZOSHI Гроздобер Ѓердан Earring Поставува Мулти Јажиња Кожа Синџир Геометрија Pendant Ѓердан Капка Обетки Свадба Свадба Накит Сет -40 %

Имаме и други Накит сетови,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата!!!Имаме и Други Накит сетови,ако сакате можете да кликнете на фотографијата·Дел Од Нашиот Магацин : Нашите пакување начин : Испорака : 1...

JEXXI Кубни Циркон Кристал Накит Сетови За Жените Pendant Ѓердани Обрачот Обетки 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Поставите Femme -34 %

JEXXI 925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Накит Постави Целосна Африка ААА Кристал Цвет Ѓердан Обетки за Жените Bijou xЃердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и кристалноКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)

JEXXI Булчински Мода Жените Накит Поставите 925 Sterling Silver Кубни Циркони Кристал Pendant Ѓердани Обетки во Собата За Свадба -34 %

JEXXI Bijoux 925 Фунта Сребрен Накит Постави Јасни Кристали Був Pendant Капка Ѓердани Обетки за Жените Свадба ДодатоциЃердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и кристалноКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)

Луксузна CZ Циркон Гроздобер Накит Сетови Глеѓ Ѓердан Обетки Прстени За Жените Златна Боја Уникатен 3Pcs Кристал турски Накит -30 %

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВАЛуксузна CZ Циркон Гроздобер Накит Сетови Глеѓ Ѓердан Обетки Прстени За Жените Златна Боја Уникатен 3 Pcs Кристал турски Накит Бренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Жените Накит Сетови Главниот Камен : ААА Глеѓ Друг Камен : ААА Кристал Meterial : Злато Позлата Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Број на Модел : T0171CUSTOMER REVIEWSПРОИЗВОД МЕРЕЊЕПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКАПревозот Начин Недела Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Недела Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 1560 дена www.17track.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.aramex.com EPacket 720 дена www.17track.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.ups.com / cn Postnord 1545 дена www.17track.net / en / Федекс Изразат 515 дена www.fedex.com / Шведска Пост 1545 дена www.17track.net / en / EMS Изразат 515 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 1545 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 1545 дена www.17track.net / en / SF Изразат 520 Дена www.sfexpress.com DHL 310 Дена www.dhl.com / en.html Ali Express Стандард Превозот 1535 дена Ali Express официјалниот вебсајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.2...

Mytys Нов Дизајн Круг Pendant Ѓердан и Earring Кристал Поставува Мрежа Нето Бисер Срцето Накит Сетови за Жените CN285 -20 %

Mytys Нов Дизајн Круг Pendant Ѓердан и Earring Кристал Поставува Мрежа Нето Бисер Срцето Накит Сетови за Жените CN285Цел Износ под $5 send via Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење на информации

JEXXI Убаво 925 Sterling Silver парична Казна Свадба Накит Со Целосна Кубни Циркон Pendant Ѓердан За Жените се Откажат Earring Партија Поставува -34 %

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и кристално CZКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)1...