0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-43 %
Малезија Тело Бран 3 Снопови Со Затворање 4pcs/многу Remy Човечка Коса на Снопови Со Затворање Нема Метежот Прашувам девојка Коса

Малезија Тело Бран 3 Снопови Со Затворање 4pcs/многу Remy Човечка Коса на Снопови Со Затворање Нема Метежот Прашувам девојка Коса

DEN 2839.00
DEN 4980.00
Това е достапна

Количина на стоки


верзија=1.5; датум=20171212
WOMENDEXINXIANGMIAO_Begin
WOMENDEXINXIANGMIAO_End
Имаме сите видови на коса сакате, ако сакате на секој тип на коса (бразил, перуанскиот, малезија и така натаму ), или било каква коса стил (како на сликата покажува или било какви други), ве молиме контактирајте со мене во секое време, на чекање за вас !!!!!!!!!!!
Ако сакате 20inches 22inches 24inches со 18inches слободни дел затворање, можете да го направите следниве чекори :
Step1. Додадете 20inches 22inches 24inches со 18inches затворање во количка, Направи тоа, еден по еден.
Step2. Стави сите на косата сакате во количка (можете да добиете продавница сини картони), Плати заедно.
Коса Должина
(инчи/см) 10" 12" 14" 16" 18" 20" 22" 24" 26" 28" 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 Weft Ширина (инчи) 100" 95" 90" 85" 80" 75" 70" 65" 60" 60" Стандард (Пакет) 2-3 3-4 4-5
Пролевање Тест Метежот Бесплатен Тест Важна Забелешка : Коса ја усвои напредна технологија за да се направи силна weft , косата нема да се пролевање. Важна Забелешка : Прст-чешла низ косата без проблеми . Не чешел косата со сила. Купувачот го Плати превозот цена Продавачот го плати превозот цена Фото обезбеди Размена на располагање им се допаѓаат/Недостоен ДА го Промени стилот во боја или ДА Превозот погрешна предмети или бои да да ДА Квалитет проблем да да ДА Вештачка причина не не не НЕ
Драг пријател, ако сте задоволни со нашата коса,јас навистина се надевам дека ќе може да ни даде на сите 5 ѕвезди повратни информации на косата со вашите прекрасни слики и убави зборови во тоа, тоа е многу важно за нас. Ако го направи тоа, ние ќе ви испратиме убави подароци во вредност од $20 во вашата следна шопинг и $5 за вашето мислење, ако не сте задоволни со косата што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во секое време пред да замине никакви негативни повратни информации или спор. Ние ќе се потрудиме да го реши и сочинуваат за вас, ви благодариме!
1. Чиста ткае и природна коса одделно.За перење вашата природна коса еднаш неделно, и миење на ткаат два пати месечно треба да биде доволен во повеќето случаи.
2. Добиете сите постоечки tangles надвор од вашата коса.Користење Магија Чешел или прстите, се било snags надвор од вашата коса. Косата ткае може да биде познат кога станува збор за заплитане, па delicately мазнење тоа е потребно за правилно чистење. Да почнеме од корените на врвот на главата, и нежно четка надолу. Бидете сигурни дека да се задржи на четкање на заби во релативно течност движење; на тој начин, ќе се минимизира ризикот од tangles.
3. Се даде на вашата коса топло исплакнете.Фрлаат топла вода врз главата и разделба на вашата коса од центарот ќе го направи тоа лесно да се идентификуваат wefts (поединечни делови на ткаат) во вашата коса. На тој начин, ќе имаат полесен пат се обидувам да дознаам кои делови на главата треба да се фокусираме на повеќето.
4. Се даде на вашата коса некои шампон.Ткае имаат тенденција да треба повеќе внимание и прецизен нега од вашата природна коса, како што тие не се редовно добива со истиот масла од вашиот скалп. Бришење некои од вашите омилени шампон во вашиот скалп; од таму, можете постепено може да се закачам на ткаат со шампон, галење тоа надолу.
5. Додадете некои средството за смекнување на косата на вашата коса, по шампон.Има добри шанси дека ќе го користи средството за смекнување на косата следните шампон како дел од некоја коса рутински; бидејќи косата ткае не се природно со масло сепак, клима уред станува дека многу повеќе е важно. Важат на истиот начин како што го направи со клима уред, почнувајќи од врвот, и нивната примена за статус надолу.
6. Кога косата е речиси да се навлажни ,употребата на фен и големи Моделирање Чешел (или Губење на Ролки) заедно на брановидна коса да се направи стил што сакате ,па откако косата е сува ,брановидна ќе биде многу поголемо и поубаво .

Основните својства

Должина:
12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 20 & 22 & 24 & Closure 18, 22 & 24 & 26 & Closure 20, 10 & 12 & 14 & Closure 10, 10 10 10 & Closure10, 12 12 12 & Closure10, 14 14 14 & Closure12, 16 16 16 & Closure14, 18 18 18 & Closure16, 20 20 20 & Closure18, 22 22 22 & Closure20, 24 26 28 & Closure20, 24 24 24 & Closure20, 26 26 26 & Closure20, 28 28 28 & Closure20, 12 12 14 & Closure10, 14 14 16 & Closure12, 16 16 18 & Closure14, 18 18 20 & Closure16, 20 20 22 & Closure18, 22 22 24 & Closure18, 24 24 26 & Closure20, 26 26 28 & Closure20, 12 14 14 & Closure10, 14 16 16 & Closure12, 16 18 18 & Closure14, 18 20 20 & Closure16, 20 22 22 & Closure18, 22 24 24 & Closure18, 24 26 26 & Closure20, 26 28 28 & Closure20
боја:
Природна Боја
Дел Дизајн:
Средниот Дел, Слободни Дел, Три Дел
Пакување:
3 еез Weft & 1 компјутер Затворање
Човечка Коса Тип:
Малезија Коса
Може Да Се Permed:
Yes
Најдолг Коса Дел:
>=5%
Материјал Одделение:
Remy Коса
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Бренд Име:
Се прашувам девојка
Текстура:
телото бран
Број На Модел На:
Малезија Коса Снопови Со Затворање

Додатоци на производот