0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатен Превозот Природен Камен Бел Опал Лабава Круг Монистра За Накит Одлуки DIY Ѓердан Хривнија 4 6 8 10 12 MM Влакно 15 -23 %

Бесплатен Превозот Природен Камен Бел Опал Лабава Круг Монистра За Накит Одлуки DIY Ѓердан Хривнија 4 6 8 10 12 MM Влакно 15"Dimensioni (Diametro ди ogni перла) : 4 MM 6 MM 8 MM 10 MM ДО 12 MM За la Vostra Scelta Lunghezza : 15 pollici / влакно Numero : 4 MM : approssimativamente 95 монистра / влакно 6 ММ : approssimativamente 60 монистра / влакно 8 MM : approssimativamente 45 монистра / влакно 10 ММ : approssimativamente 35 монистра / влакно 12 MM : approssimativamente 30 монистра / влакно

WOSTU 925 Sterling Silver Животинско Маче Пичка Мачка Топката Шарм Монистра одговара на Оригиналниот Шарм Хривнија Голем Камен DIY Накит FIC447 -10 %

"Прекрасна мачка влезе слатка ветена земја, нејзината апатичен и мрзливи тело е толку симпатична, мачката е секогаш толку обичен за нас."

WOSTU 925 Sterling Silver Сон Catcher Dreamcatcher Монистра Шарм Одговара на Оригиналниот Шарм Хривнија Ѓердан Накит за Подарок FIC330 -10 %

Инспирација на ова лежиште доаѓа од dreamcatcher, облик е нежен и шармантен На dreamcatcher е симбол на добри желби за да ги задржи вашите убави соништа.

15.5влакно Портокал Суровини Agates Врвот Drilled Плоча Парче Лабава Бисери,Природни Onxy Камен Грутка Nacklace Pendant Монистра Накит Занаети -6 %

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

Teeny Заби 500 PCS 12 MM Силикони Бебе Teether Круг Монистра, BPA Free Chewable Силикони Монистра За Накит Одлуки DIY Teething ИграчкаСиликонски Лабава Монистра за да се направи Ѓердан, играчки, игра салата играчки.Обезбедува суптилни текстура за teething олеснување.ГОЛЕМИНА : Круг 12mmНашите силикони монистра се направи на највисок квалитет на ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ силиконски...

WOSTU Висок Квалитет 925 Sterling Silver Фантазија Еднорог Голем Камен Шарм Монистра одговара Шарм Хривнија DIY Накит за Подарок DXC377 -20 %

"Ова лежиште е многу деликатна со еднорог изглед Магична моќ доаѓа од еднорог може да се заштитат вашиот наивна детска невиност."

Природни Аметист Камења, Камења 24 Фацетирани Polygons Spacer Монистра 15 Влакно 6mm 8мм 10мм за Накит Правење Занаети 5 Насоки/Пакет -13 %

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

Автентични 925 Фунта Сребрен Накит срце до Срцето Оригинална Мода Chamrs Монистра се Вклопува Fandola Нараквици CKK -21 %

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина...

Бела СЛАТКОВОДНИ БИСЕРИ 15 инчен ВЛАКНО Nucleated Барок лабава -15 %

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТПредности : 1 Различни дизајни се достапни.2 Висок квалитет, но по конкурентни цени.3 Примерок наредби & судење наредби се прифатени.4...

15.5влакно Зелена Суровини Agates Врвот Drilled Плоча Парче Лабава Бисери,Природни Onxy Камен Грутка Nacklace Pendant Монистра Накит Занаети -6 %

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

Природни Druzy Камења, Камен Монистра, 2018 нови пристигнување Обоена Nonporous Камења, Камен Жените Накит Одлуки Добавувачи Занаети DIY Ѓердан -8 %

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Материјал : Druzy АхатШарм Облик : Тркалезна ФормаГолемина : 10мм, ние може да custmize ако вашата потреба и други големина.Квалитет : 20pcs по многуВе молиме контактирајте ме ако ви треба уште една големина за да ги прилагодите.Пакување : Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer...

материјал : pinkquartzоблик : тркалезнабоја : розеваголемина : 2mmова е природата скапоцен камен,па невозможно, сите се исти како се покаже слика ,а бисер лице имаат природата на самото место!

Природни Druzy Камења, Камен Монистра, 2018 нови пристигнување Обоена Овална Форма Камења, Камен Жените Накит Одлуки Добавувачи Занаети DIY Ѓердан -8 %

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Материјал : Druzy АхатШарм Облик : Овална ФормаГолемина : 10x14mm, 12x16mm, 13x18mm, ние може да custmize ако вашата потреба и други големина.Квалитет : 20pcs по многуВе молиме контактирајте ме ако ви треба уште една големина за да ги прилагодите.Пакување : Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer...

100pcs/многу Мешани Големина Сребро позлатен Цинк Легура Монистра Лабава мушка Капи Одговара За шарм Нараквици Правење на 4-10ММ Пад на Превозот -30 %

Материјал : Цинк Легура Големина : 410 мм,дупка е 23 мм Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 100pcs Боја : Сребро Позлатен Конверзија : 1mm=0.0394 инч, 1 инч=25.4 mm Користат За : Белегзии Изработка на Накит

WOSTU Топла 925 Sterling Silver Отвори Инспирација за Безбедност на Синџирот Шарм Розова & Сини CZ ги Собере Оригиналните Монистра Хривнија Накит за Подарок FIC379 -10 %

Розова и розова циркони ќе ви донесе во шарени рај, да ја почувствувате свежината и романса на пинк , да се доживее на елеганција и грациозност на виолетова, да се прелива нови vatility во животот.

DoreenBeads Цинк Базирани на Алуминиумски Антички Бронза Spacer Монистра Daisy Цвет DIY Компоненти 9mm x 9mm, Дупка: Околу 1.2 mm, 100 Компјутери -20 %

MOQ е 5$Цел≥10 Испрати Регистрирани Воздух MailЦел Контактирате Со ВисокоКвалитетни Производи и Конкурентна Цена, имаме многу нарачки за да испратите секојдневно...

Измена на 9-16mm Нерегуларни Обоена Синозелена Природни Школка Страна Дупка Монистра За Накит Одлуки Влакно 34 DIY Ѓердан Хривнија -26 %

Трговија на големо 916 mm Нерегуларни Обоена Синозелена Природни Школка Страна Дупка Монистра За Накит Одлуки Влакно 34 " DIY Ѓердан Хривнијадолжина на влакноприближно 80 см / 34" 1"=2.54 смдијаметар : околу 916 mm 34"Материјал : природата ШколкаБоја : Погледнете фотографииКоличина : approx7580 компјутериЗабелешка : Објектот должина од таму ќе биде 1cm разлика, ве Молиме да се разбереАко објектот боја е multicolor, Секое лежиште ќе биде малку поинаква бојаАко објектот формата се Неправилни, Секое лежиште ќе биде малку поинаква форма1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7.САД Може да се испраќаат преку eпакет2.Ако вашата цел износ под $7 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно .3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете.За превозот Кина пост воздух mail превозот во Азија, сад, Европа, обично 1025 дена,од Други земји треба да се земе 2060 дена...

АА Квалитет на 8-9mm Образован Барок Форма Слатководни Бисер влакно Лабава Монистра 16 за ѓердан и нараквица -5 %

Објектот Спецификација : Ние го продаде со едно влакно , 16 инчи долгИмеАА 89mm Барок Форма Образован Free Form Слатководни Бисер Лабава Монистра Влакно 16" Бесплатен ПревозотМатеријалСлатководни бисерОдделениеААОбликотбарокот форма бисерБојаМултибојаДолжина Големина40 см по влакноМушка Големина89 ммСпецификација 40cm / влакно

Meideheng Акрилик Монистра Транспарентен печатење петокрака ѕвезда За Накит Одлуки DIY Деца на косата додаток 16mm 15pcs / торба торба торба торба торба 1.85 / торба торба 1.99 ДОЛАРИ2.16 / торба торбаЗа бојата Сите слики се реални, и боја може да бидат погодени од аголот на светлината...

Лето Гроздобер 925 Sterling Silver Шарм Љубовник Прстен Шарм Мушка се Вклопува во Автентичноста на пандора нараквици Ѓердан Оригиналниот Накит Подароци -42 %

100% 925 Фунта Сребро,Ако Не ,100% Целосна Наплата!Купи Три или Повеќе,Ако Треба Подарок Кутија,Можете Да се Напомене или Порака!

Нови Пристигнување 10мм 12mm Фацетирани Круг Пурпурна Природен Камен Amethysts Кристал Монистра За Накит Одлуки Diy Лабава Мушка 15inch B3289 -25 %

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Почитувани купувачи ! Шармот има само печат S925, ви благодариме1 Овие производи се направени од вистинска S925 sterling silver?Да, јас ветувам на сите наши производи се направени од 100% вистински S925 фунта сребро, тие не сепозлатен...

Meideheng Пластични Проѕирен Акрил Досадна полски срцето цвеќиња Монистра Одговара Накит рачно изработени DIY Занает Додатоци 28mm 35 PCS / торба торба торба торба торба торба торбаЗа бојата Сите слики се реални, и боја може да бидат погодени од аголот на светлината...

АА Квалитет на 9-10мм Образован Барок Форма Слатководни Бисер влакно Лабава Монистра 16 за ѓердан и нараквица -5 %

Објектот Спецификација : Ние го продаде со едно влакно , 16 инчи долгИмеАА 910мм Барок Форма Образован Free Form Слатководни Бисер Лабава Монистра Влакно 16" Бесплатен ПревозотМатеријалСлатководни бисерОдделениеААОбликотбарокот форма бисерБојаМултибојаДолжина Големина40 см по влакноМушка Големина910 mmСпецификација 40cm / влакно

TYRY.HU 10Pcs Силикони Teething Монистра, BPA Free Храна Одделение Розев Лак Вратоврска Бебе Chewable Бисери Ѓердан Хривнија DIY Изработка на Накит -10 %

TYRY.HU 10 Pcs Силикони Teething Монистра, BPA Free Храна Одделение Розев Лак Вратоврска Бебе Chewable Бисери Ѓердан Хривнија DIY Изработка на НакитПредмет : 10pc Силикони Лак Врски и МонистраТежина : 4.3 G / PCГолемина на : 28.5*21*10.5 ммВозраст Опсег : >4 MonthsМатеријал Функција : BPA Free ПВЦ Слободни Латекс СлободниКарактеристики : 1.Нетоксични и еколошки материјали,тоа е безбедно за џвакање...

Нови Пристигнување!многу убава bodbi овошје монистра,од Talipot дланка семе.многу убава jade боја,бела восок сјај.природни растителни монистра.разни монистра големина по желба.обично секое влакно вкупно 108+6beads,круг монистра, 8mmако треба да се други големини, обратете се кај нас за детали.***добредојде на големо трговија на големо.****со време исчезна, bodhi, како да се промени бои, видете, тоа ќе биде се повеќе и повеќе убави, и да ја задржите зголемувањето на вредноста*

Објектот Количинаизбор вашиот големиниТочка Бр.Б.К.015Објектот Материјалилава каменБоиИсто како фотоОбјектот Околу Големинамонистра, големина : 20x26mm мушка е дупка големина : 1.5 mmОбјектот ФормаИсто како фотоМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот UseageСе вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски.ПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

4pcs Нови Пристигнување Мет Површината Пурпурна & Сива Боја Круг Камен Монистра Мода Жените Накит Материјали за Правење -7 %

Дијаметар : 10мм , 8mmБоја : Виолетова , СиваМатеријали : АхатДолжина : 16 Инчи

2017 Нова Мода Бонбони Боја Кристал Cuboid Цевка Монистра Страна 2*4mm 98 Монистра Бесплатен Превозот -10 %

Материјал : КристалноБоја : шоу На СликиОблик / Патен : Нови cuboid монистраДијаметар : 2*4 ммДупка Големина : 1mmТежина : 9g / ТорбаКоличина : 98piece / ТорбаСостојба : 100% Сосема Нов

МОРЕ MEW 5 КОМПЈУТЕРИ Гроздобер Стил Метал Тибетската Сребро Смола Непал Мушка Висок Квалитет на Барел Монистра DIY Накит Додатоци -10 %

ЗабелешкаНие продаваме оваа точка како на слика шоу Ве молиме да знаат оваТие се убави zakka приврзоци за изработка на накитДобредојдовте на одберете го релевантниот накит компонента во нашата продавница! : )Не како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба~Изберете производ~~Додади во кошничка~~~Кликни за да се купи~~~~Потврда на плаќањето~Предмети се добро спакувани со картонска кутија.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме да знаат ова.Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 1525 работни дена пристигнеИ на парцели на сад испраќаат по еПакет за слободниАко треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(59 дена да пристигне)Visa / Master Card CNY издавање потврди за каналЧекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите коиЧекор 3, Внесете ја плати успешна страницаVisa / Master Card ДОЛАРИ приходи каналЧекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичкаЧекор 2, Директна влезе плати успешна страницаMoney BookersЧекор 1, Влез Money Bookers сметкаЧекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинкаЧекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќањеЧекор 4, Директна влезе плати успешна страницаWestern Union ( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска соЧекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информацииЧекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.Банкарски Трансфер( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете Банкарски Трансфер, печатење на информациите во врска соЧекор 2, го Користите online банка или на контра да надлежност пари за да се споменува директно сметкаЧекор 3, Генерално 3 до 7 дена, што ја прима банката на aliexpress ќе добијат remittance, и системот автоматски ќе покаже дека сте платиле цел успешноДруги манири Обично е лоцирана кредитни и дебитни КАРТИЧКИ на вашата земја.Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се врати назад на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставкиНие ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Се надеваме дека ќе разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решениеАко било прашање или да им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас...

Мешана Боја Дрвени spacer Монистра За Накит одлуки 5x6mm 1000Pcs MT0679X -5 %

Детали за производотМатеријалЛегураГолеминаОколу 5 X6mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја Комбинација ColocКоличинаЌе добиете 1000 на овој објект во листата ценаДел Бр...

Бренд 100% Сосема Нов Тежина : 5g .(ве молиме овозможи 12g се разликува поради прирачник measut, ви благодарам!) Дупка Големина : 5mm Материјали : алуминиум боја : сребро позлатен

Круг Жолта Природен Камен Agat Монистра Природни Лабава Камен Монистра 4/ 6/ 8/10/12 ММ Влакно 15 Diy Хривнија Ѓердан Изработка на Накит -26 %

започнетеКруг Жолта Ахат монистра камен Природни Лабава Камен Монистра 4 6 8 10 12 14mm Влакно 15" Diy Хривнија Ѓердан Накит Одлуки ГемМатеријал : природни кристал Големина : За 4mm / 6mm / 8мм / 10мм / 12mm Конверзија : 1 инчи 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи Во слика colorlook износ 4mm : за 92pcs / многу (92pcs / share) 6 : за 62pcs / многу (62pcs / share) Околу 8 : 48 PCS / многу (48 PCS / синџир) 10мм : за 38pcs / многу (38pcs / share) 12mm : за 32pcs / многу (32pcs / share) белешки Овие слики се за повикување само, ве молиме погледнете го погоре детални мерења за да ја одберете точната големина и им овозможи на 12mm разлики поради рачни мерења, ви благодарам...

Бесплатен Превозот Случаен 50pcs Мешани Multicolor Насмеани Срцето Дрво Монистра 18x16mm -15 %

Добредојдовте на нашата продавница!Производ функцијаМатеријал : ДрвоГолемина на : Прибл : 18mm x 16mmДупка големина : 2mm Дебелина : 6mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : MulticolorКоличина : Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата ценаДел Бр.B11280Превозот И ПредавањеПревозот МетодИспорака ДатумПревозот БесплатноКина Воздухопловната820 Дена на СветотСлободен!!DHL58 Денание задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...

17x9mm 30pcs бел цвет печати Керамички Монистра Лабава Монистра Одговара Накит Diy Spacer монистра YKL0311 -5 %

Производ Детали17x9mm 30pcs бел цвет печати Керамички Монистра Лабава Монистра Одговара Накит Diy Spacer монистра YKL0311МатеријалКерамичкиГолеминаПрибл : 17x9mmДупка големина : 1.5 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаЖолтаКоличинаЌе добиете 30 од овој објект во листата ценаДел Бр.YKL0311Имајте на ум.Ако имате било какви барања,ве молиме контактирајте со нас!.Пакување ДеталиСекоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

топла 100pcs Мешани Виножито Шарени Круг Смола Spacer Монистра 10мм (E18796) -28 %

1 повеќе од$7, испраќаат преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно 2 помалку од$7, испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно...