0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
DuoWeiSi 3D Печатач Делови T8 400mm Доведе Завртка 8мм Тема Доведе Завртка со Месинг Орев 2KFL08 Имајќи Заградата

DuoWeiSi 3D Печатач Делови T8 400mm Доведе Завртка 8мм Тема Доведе Завртка со Месинг Орев 2KFL08 Имајќи Заградата

DEN 599.52
Това е достапна

Количина на стоки

T8 400mm Доведе Завртка 8мм Тема Доведе Завртка со Месинг Орев 2 KFL08 Имајќи Заградата
Спецификација :
Материјал : не ' Рѓосувачки челик доведе завртка, месинг орев, Цинк Легура Имајќи Заградата
Навој дијаметар : 8mm
Должина : 400mm
Завртка проред : 2mm
Водството на тема : 8mm
Одговара за 3 D печатач, гравирање машина, XYZ модул, лизгачот, лифтови и др.
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.
Пакетот вклучува :
1 x 400mm доведе завртка
1 x Месинг Нут
2 x Имајќи Заградата

Основните својства

Тип На Објект:
линеарни железнички
Бренд Име:
DUOWEISI

Додатоци на производот