0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Turquois Ѓердан Сребро Шалче над Бакар, 51 см, N1878 -5 %

Вкупна Должина : 51 см, 38.1 g,Главниот камен големина : 24 x 24 mmВе молиме овозможи 60 дена да пристигнеКамења се големи за да огроменСите предмети се сосема новиФотографијата покажува точната објект ќе биде прима.Сите предмети се мери целосно, во цмПриврзоци вклучуваат кауција, обетки вклучуваат куки,белегзии се мери сите на патот до последната алка,како и ѓердани.Продажбата и за УсловитеЗадоволството на клиентите е наш врвен цел...

316L не ' Рѓосувачки Челик Шупливи Од Крстот CZ Камен Поставување на Исус Христијанството Приврзоци 50cm Синџир Ѓердан За Мажи и Жени -21 %

Молиме Забележете : 1 Цел Износ Помалку Од $5 , Ќе брод преку Економски Пакет Без Следење Број 2 Цел Износ на Повеќе Од $5 , Ќе брод преку препорачана Воздух Mail Со Следење на Број 3...

Подарок за вашиот Пријател?Девојка?Ќерка?Најдобар пријател?Фестивал Подарок?...секоја ГодишнинаАко сте загрижени за подарок,може да се размисли за ова

TAFREE Прекрасен цвет pendant ѓердан Птицата На Рајот цвет шема ѓердан дами прибор за облека за накит J419 -49 %

TAFREE Прекрасен цвет pendant ѓердан Птицата На Рајот цвет шема ѓердан дами прибор за облека за накит J419 Производи Слики : Добредојдовте На TAFREE Официјалната Продавница>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )!Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Име Бар Ѓердан,Обичај Врежани Име Ѓердан,Бар Ѓердан,Име Бар Pendant,Подарок за Девојка,Денот на Вљубените Подароци Синџир должина : 16" 18" 20" 22"Продавачот барања : Ве молиме оставете името на следниве кога ќе го поставите цел. Име / зборови( ние, исто така, може да engave други зборови или други отпадоци,како & ,+,ако треба,pls остави под цел.ако само го оставиме името,а потоа ќе го направи тоа како нашиот пример "јас ❤ име" on it)Поволни АктивностАко сте веледрогерија,ќе се даде попуст ...

Вкупна Должина : 55 см, 38 g,Главниот камен големина : 30 x 22 mmВе молиме овозможи 60 дена да пристигнеКамења се големи за да огроменСите предмети се сосема новиФотографијата покажува точната објект ќе биде прима.Сите предмети се мери целосно, во цмПриврзоци вклучуваат кауција, обетки вклучуваат куки,белегзии се мери сите на патот до последната алка,како и ѓердани.Продажбата и за УсловитеЗадоволството на клиентите е наш врвен цел...

Моден Круг Златна Монистра Кристал Цвеќиња 18MM Метал snap копчиња за DIY snap накит ѓердан трговија на големо -6 %

Добредојдовте на Godbless U продавница!П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден од 3 работни дена...

Vogue Стил Топла Продажба Материјали Класично Убава Ѓердан Тренд Пердув Бохемски Долго Tassel -12 %

Синџир должина 72cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

Виножито Calsilica Ѓердан Сребро Шалче над Бакар, 46.7 cm, N1872 -5 %

Вкупна Должина : 46.7 cm, 26.7 g,Главниот камен големина : 21 x 11 mmВе молиме овозможи 60 дена да пристигнеКамења се големи за да огроменСите предмети се сосема новиФотографијата покажува точната објект ќе биде прима.Сите предмети се мери целосно, во цмПриврзоци вклучуваат кауција, обетки вклучуваат куки,белегзии се мери сите на патот до последната алка,како и ѓердани.Продажбата и за УсловитеЗадоволството на клиентите е наш врвен цел...

Хип хоп сребрена боја окото на ѓаволот Куршум Ѓердан Pendant За Мажи 316l не ' Рѓосувачки Челик Ретро Накит Војник Пријател Подарок -20 %

Хип хоп сребрена боја окото на ѓаволот Куршум Ѓердан Pendant За Мажи 316l не ' Рѓосувачки Челик Ретро Накит Војник Пријател Подарокlongth : 60cm Објект Tyle : Ѓердан Главниот Камен : Друг Камен : Никој Позлата : Сребро Позлатен Meterial : 316 L не ' Рѓосувачки челик Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Пакет Содржина : 1 парчиња , OPP вреќа

Гроздобер Слон Ѓердани Метал Snap Копчето Ѓердан Одговара 18mm Snap Копчиња Pendant Ѓердани Жените Snap Накит -9 %

Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 1272 часа по уплатата Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца...

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 2 / 3 / 4 / 5 / 10 / 20 / 30pcs или повеќе,контактирајте со нас* 100% Сосема Нов Накит*Функции : се Овозможува да се стави голема количина на пепел во внатрешноста ,со Висок Степен на Домот нс Погребот Casket .*Сите наши Накит Имаат Квалитет Gurantee .Производот Се Покаже​​Производ ПакетНакит ОдржувањеЈа / Реконструкција / ПопустМожете да добиете 100% Полн со пари се вратат ако следниве cituation се случи ...

10Pcs/трговија на Големо 20.5 mm Ангел Bola Ѓердан Еко-пријателски Кристал Инкрустирани Бакар Кафез Pendant Звук Топката Pryme Накит за Мајка L049 -45 %

6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ пар парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеГроздобер 20.5 mm Ангел Bola Ѓердан Екопријателски Кристал Инкрустирани Бакар Кафез Pendant Звук Топката Pryme Накит за Мајка Подарок L049Забелешка : Овој производ не содржи топки, Само го продаде кафез и синџир наAnswer : ___________________________ Note : DIY топката и крилја може да се продаваат поединечно во нашата продавницаЗабелешка : Овој производ минимум цел е $ 10, ве молиме да обрнете посебно внимание на вкупниот износ на нарачки над $ 10Ние сме фабрика

Нова Мода Во Свирењето На Харфа Ѓердан Во Свирењето На Харфа Pendant Музика Битник Накит Од Стакло Ѓердани Приврзоци Музика -5 %

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm синџир (екстра синџир 5cm )( ако ви треба било која големина,ве молиме контактирајте со нас )(1 инч =2.54 см) MOQ : 1 компјутер Бои : Сребрена , Бронзена,Црна,Бакар Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба ...

барокот 18 ААА 12-13MM ЈУЖНА МОРЕ ПРИРОДНИ multicolor БИСЕР ЃЕРДАНИ>>>девојки за жените jewerly ѓердани шарм Бесплатен превозот -21 %

имајте на ум! Накит нема кутијаОбично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да додадете една кутијаПРЕВОЗОТНие брод објектот преку EMS, DHL, Кина Пост.EMS : 512 работни денови.DHL / UPS / ФЕДЕКС : 57 работни денови.Хонгконг Пост / Кина Пост : 2035 работни денови.Ако вашата адреса е оддалечена област во вашата земја во DHL систем, ние ќе брод парцела од FEDEX или EMSinstead да се избегне ова, екстра цената што ќе се наплатува од страна на купувачот.БЕЛЕШКИНие нема да имаме никаква одговорност за било неуспех да се достави предмети нареди или за задоцнување или за каква било штета или дефект што е предизвикано од настани или околности што се надвор од наша контрола.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕВе молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : 1) Ако купите е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2) Ако примите ред објектот, ве молиме да се слика на примен објект имејл до нас...

Божиќ Подарок Топката Слика Pendant Божиќ Приврзоци Стаклена Купола Pendant Ѓердан Обичај Фото Накит -5 %

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm синџир (екстра синџир 5cm )( ако ви треба било која големина,ве молиме контактирајте со нас )(1 инч =2.54 см) MOQ : 1 компјутер Бои : Сребрена , Бронзена,Црна,Бакар Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба ...

Најновите Кристал Snap Копчето Ѓердан Одговара 18mm Snap Копчиња Pendant Ѓердани Жените Snap Накит -1 %

Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 1272 часа по уплатата Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца...

Готски Панк Мулти Влакно Заврши Лента Ѓердан Ѓердан Pendant Гроздобер Сребро Шарм Јака Ѓердан Накит DIY Жените Подароци DIY -18 %

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 1 BUC МАТЕРИЈАЛ : Цинк Легура Страна : 45+5 CM Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

2018 Две Тон Злато Filigree Ѓердан Пергола Изјава Долго Исечок Детелина Ѓердан Pendant Долг Ѓердан Жените Накит Трговија На Големо -41 %

2017 Пергола Мотив Изјава Долго Исечок Детелина Pendant Ѓердан за Жени 1, 100 % како слики со висок квалитет, доведе & никел бесплатно! 2, Сите предмети во парк,13 дневна брзо бесплатен превозот, $200.0 или повеќе од слободни Fed Ex! 3, Обичај & трговија на големо е добредојден, големи поповолни! ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања! 4, Проверка на квалитетот, еден по еден пред превозот, Добар пакување! За Производи...

Трговија на големо 10piece Нерѓосувачки Челик Мал Диск Приврзоци Ѓердани Нежен Птица На Гранка Накит Ретро Модата Жените Синџир Colar -11 %

Трговија на големо 10piece Нерѓосувачки Челик Мал Диск Приврзоци Ѓердани Нежен Птица На Гранка Накит Ретро Модата Жените Синџир Colar

Топла Филм Jeweley Frozeny Некогаш Одамна Покажуваат Снегулка Елса Кристал Pendant Ѓердан Мода Подарок Девојка Жените Фан Подарок -43 %

Топла Филм Jeweley Frozeny Некогаш одамна Покажуваат Снегулка Елса Кристал Pendant Ѓердан Мода Подарок Девојка Жените Фан Подарок 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 3.5*4cm Тежина : 14g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

Точка ЗаконикКК1651 Количество=1pc / многуМатеријали Легури,ПамукНерѓосувачки челиксинџир должина40cm=16inchГлавно, Боја Сребрена на ѕвонење(како фото)L*W*ДебелинаОколу Големината побарате услуги на клиентите 1pc locket+1pc 16" синџир+некои случајни боја pompon топки ~_~Било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни порака до нас.Превозот : Брод во 1 работен ден.Epacketсо следење на број,обично се 717days на патот.Кина Пост Регистрирани Воздух Mailсо следење на број, обично се 2535days.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плусбез следење на број, take3040days.Answer : ___________________________ Note : Единствена цел над НАС$150, ние може да брзо бродот на ред прекуEMS, DHL,Fed Ex,ARAMEX,АЛАТКА посебна линија итн...

Eage Птица Ѓердан Pendent Гроздобер Сребро Панк Нерѓосувачки Челик Црна Ткаени Кожа Јака Изјава Ѓердан Ѓердан Жените Подароци -19 %

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 1 BUC МАТЕРИЈАЛ : Цинк Легура Страна : 60 CM Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

12 Парчиња/LotSilver Шупливи Цвет Ѓердан Долго Tassel Џемпер Шарм Изјава Ѓердан Керамички Круг Монистра Жените Мода Накит -25 %

Материјал 12 Парчиња / Lot Silver Шупливи Цвет Ѓердан Долго Tassel Џемпер Шарм Изјава Ѓердан Керамички Круг Монистра Жените Мода НакитЦинк Легура,Керамички Боја : Црвена Сина Зелена БојаСекој производ е направен од страна на рачно изработени и тоа е единствен...

Свети Кристофер pendant Ѓердан Покровител на Патници pendant Сан Cristoforo Молитва ѓердан ѓердан подарок за семејство -25 %

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm синџир (екстра синџир 5cm )( ако ви треба било која големина,ве молиме контактирајте со нас )(1 инч =2.54 см) MOQ : 1 компјутер Бои : Сребрена , Бронзена,Црна,Бакар Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба ...

Еднорог ѓердан Бајка Еднорог Накит Cabochon Стакло Фантазија Подарок Еднорог -25 %

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm синџир (екстра синџир 5cm )( ако ви треба било која големина,ве молиме контактирајте со нас )(1 инч =2.54 см) MOQ : 1 компјутер Бои : Сребрена , Бронзена,Црна,Бакар Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба ...

IJD9826 Крило Срцето Cremation Накит Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Пепел Носителот Keepsake Спомен Urn Pendant за Жените & Мажи -15 %

Wel дојде до нашата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrysПовеќе од 10 години на производство искуствоПрилагодено дизајн ,слободни гравирање ,Одличен за попродажбата на услугатаПроизвод детали : Начини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни информации & По продажба на Услуги : 1...

QIAMNI Прекрасна Мечка Шепа Печати Цвет Геометриски Синџир Pendant Ѓердан Божиќ Подарок за Роденден Девојки Жените Накит Шарм -49 %

парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеЕкопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Природни Obsidian Црна Jadeite Pendant Среќа Љубов Фокс Ѓердан A19 -25 %

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина поштенски или меѓународни воздухопловната.1 : во САД се : Нормално време на испорака е околу 1520 работни дена.;2 : Велика Британија...

N720 Сон Catcher Pendant Ѓердан Пердув Turquiose Мушка Жените Мода Накит Синџир Ѓердани Bijoux Collares 2018 -40 %

Производ : Мода жените ѓерданБоја : како на сликата шоуМатеријал : алуминиум Синџир Lengh : 46 + 5 смГолемина : 7.5 * 2.5 СМ (1"=2.54 см)Тежина : 9 gКоличина : 1pcsПакување : OPP пакетПовратни информации : Ние им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети...

SUTEYI мода галакси месечината универзумот надвор од стакло cabochon сребро синџир pendant ѓердан додатоци жените накит -4 %

Жешка мода Harajuku Младата Месечина Галактички Космички стакло cabochon сребро синџир pendant ѓердан додатоци жените накит S47ПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

година Трендовски персоналните норвешка Buhund pendant ѓердан жените злато сребро позлатен изјава ѓердан мажите кс оди collares -35 %

Норвешката Buhund pendant ѓердан е рачно изработени ѓердан,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден елегантен изглед и ќе го задржи вашиот најдобар пријател на ум во секое време!Големина на : pendant мерки за прибл...

Моден Жените Џемпер Синџир Ѓердан Златна Боја, Со Коска Врежан Ganesh Приврзоци -7 %

САД$ 29.78 $29.78 / парчеСАД$ 48.94 $54.38 / парчеСАД$ 34.78 $34.78 / парчеСАД$ 39.52 $48.79 / парчеСАД$ 28.96 $28.96 / парчеСАД$ 48.76 $52.78 / парчеСАД$ 33.51 $39.42 / парчеСАД$ 47.97 $47.97 / парчеМоден Жените Ѓердан PendantМатеријал : Коска , Злато ПозлатенГолемина : Прибл 43x48mm

U7 Луксузни Шарени Кубни Циркони Tassels Ѓердан Со Кутија Синџир Тренди Партија Златна Боја Приврзоци Жените Накит P782 -50 %

U7 Нов Рок Гитара Pendant Ѓердан За Жените Музички Накит За Подарок Нов Луксузен Злато Позлатен Музика Ѓердан Мажите P810Гитара

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 30 Pendant Вистински Четири Лист Детелина Притисне Круг Кул Дизајн Луциден Накит -25 %

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15 25 работни дена да пристигне откако беше објавено...

PATICO 2017 Нови Пристигнување 925 Sterling Silver Шик Pendant Ѓердан Девојки Свадба Додатоци Жените Смешно Среќна Ѕвезда Форма Накит -38 %

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 buc ѓердан1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...