0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00

Кликнете На Сликата Подолу За Да Се Купи Други Хармонија Топката КафезСостојба : 100% новиМатеријал : Сребро Позлатен на бела бакарPendant големина на : За 18mm топкаКоличина : Можете да изберете да мах : pendant само, pendant со метален синџир или кожа кабелот.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за било кое ново прашање!Кликнете На Неа За Да Се Купи Свири Топка : Abuout ПроизводКако од 20 недела, бебињата може да го слушнете звукот од целиот стомак, тогаш тие можат да играат и да уживате во убава музика на бел pendant, мајки можат да го користат за да комуницираат со бебиња, тоа е толку неверојатно...

Druzy Нерегуларни Случаен Природни Аметист Кварц Geode Намали Ѓердан Кристал Piont Камен Pendant Природни Drusy Камен Исцелување 1pcs Состојба : Brand New Боја : Како на сликата Материјал : Аметист druzy Синџир Должина : околу 45 см Функција : природни аметист ѓердан Пакет се Вклучени : 1 X Аметист pendant со синџир Совршен Подарок за вашите Девојки ,си !! Amethys pendant камен Ѓердан Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет Големина Истакна : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен ЗАБЕЛЕШКА : производ на сликата можеби поголеми од реалните една, ве Молиме проверете ја големината пред Цел!!

FNJ 925 Сребрен Lapis Lazuli Pendant за Накит Одлуки Сина Камен Цвет Оригинални Чиста S925 Фунта Сребрени Приврзоци Жени -25 %

FNJ 925 Сребрен Lapis Lazuli Pendant за Накит Одлуки Сина Камен Цвет 100% Оригинални Чиста S925 Фунта Сребрени Приврзоци ЖениОна што е во пратката : 1 пар на pendant +1piece на пошта+1 парчиња чисто платноЗабелешка : цената не вклучува сертификат, ако треба сертификат, треба да се плати за $5

Злато / сребрена позлатен кауција Околу 22*10 mm Мали ѓердан pendant Howlite dagger шарм 10 компјутери за продажба Внимание : ве Молиме потврдете го внимателно пред да плаќаат.​

Трговија На Големо Жолта Тигар Око Природен Камен Pendant Предомислил Желка Pendant Ѓердан Енергија Камен Џемпер Синџир Ѓердан Накит -8 %

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 【Име на Производ】 Природни жолта Тигар око камен желка (Pendant) Ѓердан 【Спецификација】Pendant големина : за 34x24mm; [Ефект] Тигар очите можат да бидат Среќни, зли духови, безбедно и среќно...

Трговија на големо Вистински Природен Виножито Fluorite Кристал Камења Реики Лекување Жените Ѓердани Pendant Монистра Накит Занает Одлуки QS401 -5 %

Трговија на големо Вистински Природен Виножито Fluorite Кристал Камења Реики Лекување Жените Ѓердани Pendant Монистра Накит Занает Одлуки QS401Листата На СпецијалноS / NQS401Големина46 X37 X7 mm ( 1 инч = 25.4 mm )Тежина21 g ( 1g = 5 Карат)МатеријалПриродни Виножито Fluorite Скапоцен Камен (Автентични)ДупчењеЦелата ДупчењеБојаВидете на сликата.Количина1 BUCЗабелешкаДобар Квалитет!Ако сакате трговија на големо, ве молиме да договор со нас.* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен.* Тегови Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.* Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или картон...

Пад на превозот Природни Мјанмар Jades Pendant Круг Мир Тока Pendant Ѓердан Подарок за Жените мода Накит Jades -20 %

Welcom на Мојата ПродавницаИме : Пад на превозот Природни Мјанмар Jades Pendant Круг Мир Тока Pendant Ѓердан Подарок за Жените мода Jades Накит.Услови : 100% Нови и на Слободни ЈажеМатеријал : Природни Мјанмар JadesГолемина на(Приближно) : Дијаметар околу 26mm28mm ,30мм33mm ( 1mm=0.039 Инчен).Напомена : Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред...

2018 нова жешка мода жените накит Девојка Роденден црна tassel убава двојка Ѓердан Подарок Подарок Бесплатен Превозот -20 %

Тоа е нашата заложба дека ќе добиете точната ставка во состојба која што е наведено во аукција Ако има проблем со вашата нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине повратни информации...

Obsidian Буда pendant мажите и жените pendant ѓердан животинско Буда>Продавање jewerly бесплатен превозот -30 %

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина поштенски или меѓународни воздухопловната.1 : во САД се : Нормално време на испорака е околу 1520 работни дена.;2 : Велика Британија...

2018 Moonstone pedra da lua Куршум Кварц Приврзоци Исцелување Точка Ѓердани Природен Камен Кристал Камен Жените Накит -30 %

NO : 161007115421Тежина : грамГолемина : 8.00 X35.00 X8.00 mmНакит НегаИзбегнувајте ХемикалииИзбегнувајте Вода Се Избегне Пот Избегне Судир Или Нула Полетување Кога Се Спие Чисти Со Мека Крпа Запечатени Складирање Одделно СкладирањеПревозот1...

3pcs Бесплатен превозот Нишалото Ѓердани Природни Кристал Pendant Камен Pendant Кожа Синџири Ѓердан Жените Мода Накит -10 %

Опис Состојба : Нова .Камен Големина : 21mm*8мм*8ммБоја : Како На Сликата ШоуМатеријал : Природен КаменТежина : 1 PCS / 10gMOQ : 1 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммAnswer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...

Uwin Мода Хип Накит Круг Приврзоци 100 Бодови,Исус,Индијански Поглавар,Ангел,Freemason 5 стилови Злато Боја на Песок Експлозијата на Ѓердан -20 %

[xlmodel][производи][44247][xlmodel][фото][0000] Производот ФотографииUwin Мода Хип Накит Круг Приврзоци 100 Бодови,Исус,Индијански Поглавар,Ангел,Freemason 5 стилови Злато Боја на Песок Експлозијата на ЃерданСтил : Песок Експлозијата Pendant NecklceБоја : Злато,сребро.Големина : 4.5 cm*3.5 см+3мм*60см кубанската синџирТежина : 20gМатеријал : алуминиумскиИсус : 100 Резултат : Индискиот Главен : Ангел : Freemason : најпопуларниот

ROYALBEIER Нови Пристигнување Locket Мирис Етерично Масло Ароматерапијата Diffuser Pendant Ѓердан DIY Накит За Жените трговија на ГолемоПопуст : Додадете нашата продавница во вашата листа,добие екстра фанови попуст !!! Ни даде 5 ѕвезди повратни информации ,да добијат попуст следна цел !!!Персонализација : Ние сме Копчето Накит Фабрика...

Материјал; кокос школка Природен камен Легура школка。CCBјаже материјал; на челичното јаже.Ѓердан Должина;45смјаже материјал; челичното јаже.Големината на секој вид на мониста е различен.На долга лента е направен од природни школка...

Трговија на големо Вистински Природен Виножито Fluorite Кристал Камења Реики Лекување Жените Ѓердани Pendant Монистра Накит Занает Одлуки QS542 -5 %

Трговија на големо Вистински Природен Виножито Fluorite Кристал Камења Реики Лекување Жените Ѓердани Pendant Монистра Накит Занает Одлуки QS542Листата На СпецијалноS / NQS542Големина48 X35 X10 mm ( 1 инч = 25.4 mm )Тежина33 g ( 1g = 5 Карат)МатеријалПриродни Виножито Fluorite Скапоцен Камен (Автентични)ДупчењеЦелата ДупчењеБојаВидете на сликата.Количина1 BUCЗабелешкаДобар Квалитет!Ако сакате трговија на големо, ве молиме да договор со нас.* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен.* Тегови Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.* Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или картон...

Скапоцен Камен Swan Приврзоци Ѓердан Природни Tanzanite Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Парична Казна Ѓердани За Жените Партија Додатоци -45 %

Бренд Име : l&zuanПредмет Тип : Приврзоци Приврзоци Тип : Слајд Број на Модел : JYP17050301 Pendant Големина : 19.3 мм*12mm парична Казна или Мода : парична Казна Метали Тип : 925 Sterling Silver Должина : 45см wheight : 1.13 g КАМЕЊА ИНФОРМАЦИИ Камења : Tanzanite Тежина : Боја : Tanzan сина Количина : 1 Облик : Овална Камења Големина : КАМЕЊА ИНФОРМАЦИИ Камења : Кубни Циркони Тежина : Боја : Бела Количина : 13 Облик : Тркалезна ДРУГИ ИНФОРМАЦИИ Пол : Жените Стил : Романтични / Трендовски Accasion : Забава / Работа / Свадба Место на Потекло : Кина

Парфем Арома Pendant Ѓердан Со Пена 25mm Стакло Шарм Индискиот Шефови Черепот Шема За Човекот Жените & Девојка DZ1756 -26 %

Парфем Арома Pendant Ѓердан Со Пена 25mm Стакло Шарм Индискиот Шефови Черепот Шема Линк Синџир 62cm Должина Мулти Шема За Човекот Жените & ДевојкаТрговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

Dainashi оригинални 18K Бела/Злато вистински висок квалитет круг бисер приврзоци со синџир врвот бренд парична казна накит за жените подароци -29 %

Бренд Име : Dainashi НакитТип На Производ : Бисер PendantГлавниот Камен : AAAA БисерПол : ЖенитеМатеријал : Злато G18 KБисер Тип : Природните Слатководни БисериБисер Облик : ТркалезнаБисер Боја : Бела / РозоваPendant Големина : 78mmБисер Површина : Висок Сјај , Силна Светлина4 БОИ ДА СЕ ИЗБЕРЕВО ВИД НА СНИМАЊЕ

Трговија на големо Жолта Природни Кристал Pendant Рака Врежан Фокс Џемпер Синџир Ѓердан Среќа за Жени Мажи подарок Кристал Накит -10 %

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 【Име на Производ】 Природни жолта кристал фокс pendant ѓердан 【Спецификација】 Pendant Големина за : 24mm *****Реална Слика*****

L&P Нова Мода 925 Фунта Висок Квалитет Кристално CZ Ѓердан за жените Топла продажба Домот парична Казна Pendant Ѓердан Накит трговија на Големо -48 %

【 Бенд 】L&P【 Item Type】Pendant Ѓердан【Метал Тип】925 Sterling Silver【 Ѓердан Lenght 】 45см【 Камен Тип 】Amythyst

L&P Нова мода 925 Фунта Висок Квалитет Кристално CZ Ѓердан за жените Топла продажба Домот парична Казна Pendant Ѓердан Накит трговија на Големо -48 %

【 Бенд 】L&P【 Item Type】Pendant Ѓердан【Метал Тип】925 Sterling Silver【 Ѓердан Lenght 】 45см【 Pendant Големина 】27.4*10мм

Мини Цел 10PCs 21*24MM Двојно се Соочува со Емајл Легура Шарм Симпатична Пролет Цвет Форма Масло Капка Метал Braelet Ѓердан Шарм Занает -10 %

Фабрика Директни Продаде DIY Накит ШармProuducts детали : Големина : околу 21*24mmОблик : како ваш изборМатеријал : масло капка легураУпотреба : DIY накитПакување : во врска со 10pcsБоја : како на вашиот изборПакет содржина : производите ќе наредиПовеќе Шарм ДизајниЉубезно ве молиме да ги прочитате пред ставање на налози : Почитувани клиенти : Ви благодарам многу за шопинг.Сите слики биле зеде со себе,Боја може да се разликува малку се должи наосветлување & флеш користи во photographyor проширување на фотографијата или подесувањана компјутерски монитори.се надеваме дека може да се добие вашиот љубезно разбирање акопримена на нашите производи што боите се малку различни со слики.Објектите може да изгледа помал од слики емисии,ве молиме да обрнете вниманиеда големини информации,благодарам многу!Како да нарачате повеќе од 1 предмет : Пакување детали : Испорака детална : 1...

5pcs / многу Сидро / Окото во Облик на Зло Око Pendent CZ циркон Конектори Шарм Ѓердан Накит Додатоцибоја : златнаszie : покаже како сликаНакит Наоди Тип : Конектори

Трговија на големо природни златен песок, камен приврзоци Шарм голема водена капка pendant за Ѓердани накит одлуки 10 PCS / многуКамен S ize : за 40mm*24mmБоја : како на сликаМатеријал : злато песок, каменMOQ : 10 PCSПакет : OPP вреќа1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммБесплатен Превозот,трговија на големо 12 PCS Maple leaf природни кристал pendant, Добар Квалитет! diy накит многу12 парчиња / многубесплатен превозот на големо природен камен Цилиндар приврзоци Тиркизна Тигар Око Зелено Aventurine Малајски jade приврзоци 50pcs / многу многу50 парчиња / многутрговија на големо многу природен камен приврзоци слон pendant Шарм одговара Ѓердани накит одлуки 12pcs / многу бесплатен превозот САД$ 9.90 / многу12 парчиња / многуБесплатен превозот,природен камен приврзоци трговија на големо делфин pendant одговара ѓердани вистински накит одлуки 12pcs / многу многу12 парчиња / многуБесплатен превозот,Големо многу нови 2014 природен камен Gourd pendant шарм приврзоци 48pcs / многу Добар квалитет многу48 парчиња / многуБесплатен превозот,Големо многу нови 2014 природен камен Животинско був pendant шарм приврзоци 12pcs / многу Добар квалитет многу12 парчиња / многуБесплатен превозот,Големо многу нови 2014 природен камен Животно Среќа Мачка pendant шарм приврзоци 12pcs / многу Добар квалитет многу12 парчиња / многу12pcs / многу големо Убава Природен Камен желка Приврзоци Добар Квалитет бесплатен превозот САД$ 10.40 / многу12 парчиња / многупревозот : & Предмети се испраќаат само по уплата.& Под нормални околности ,Објектот ќе се испрати во рамките на 13 работни дена по уплата.& ние ќе се обезбеди следење на број фот еднаш на предмети се испраќаат надвор .И ние го правиме нашиотнајдобро е да се задржи трошоците за превозот на минимум, додека обезбедување на здрав пакување.& Ние брод објектот преку EMS,DHL,UPSот,Fed Ex,ТНТ или Воздухопловната.И за dispathing непречено и брзо.ние можеме да брод на објекти преку други курир.одлуката на нас е финалето .& EMS,DHL,UPSот,Fed Ex и TNT express превозот обично се 510 работни дена во зависност од земјата доставени до.Се враќа : & најдобро што можеме се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобри отколку што може да& ние ќе ви вратат за предмети вратени wifhin 7days од вас примање на нив , за било која причина .Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.& Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.& На примање содржини ,ние ќе рефундирање на дека веднаш.Повратни информации : & Доколку имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме тука да ви помогнеме.& Ние ќе одговори на сите пораки со 1 работни дена .& Ми даде шанса да сервер вас ,со нетрпение очекуваме да се соработува со вас за долгорочно on.& Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации доколку не сте задоволни во рамките на нашите објекти и услуги.

Гроздобер Сребро Dangle Сончоглед Шарм Pendant За Накит Одлуки Нараквици Ѓердан Занаети Рачно Изработени Модни Додатоци Топла Продажба A797 -18 %

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 10 КОМПЈУТЕРИ МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Страна : 26*12mm Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

2017 Крстот Шема Легура Магнетни Сребро Лебди Locket Со Кристал Живеење Стакло Locket Pendant 10pcs -5 %

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! 2017 Крстот Шема Легура Магнетни Сребро Лебди Locket Со Кристал Живеење Стакло Locket Pendant 10pcsЦинк легура лебди lockets за вашиот љубезно изборот

20pc/многу 13x19mm Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Празно Срце Печат Ознаки Шарм Конектор за Ѓердани & Хривнија Накит Одлуки -10 %

20pc / многу 13x19mm Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Празно Срце Печат Ознаки Шарм Конектор за Ѓердани & Хривнија Накит Одлуки1)Материјал : Нерѓосувачки Челик2)Големина : 13x19mm3)Бои : Сребрена На Ѕвонење4)Количина : 20pcs / многу5)Пакување : 20pcs / opp вреќа6)Тежина : 13g / многу7)Поддршка : Кога ordr повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, UPSот, DHL и така натаму (Освен оддалечените области).

Убав 925 Sterling silver машки змеј pendant ѓердан мода се мажи солидна сребрен накит ДА тока машки личност ѓердан -18 %

1.Сите производи се во парк ,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа по завршувањето на фондот кои се занимаваат време.и нашите превозот е многу брзо, Хонгконг Пост Воздух Mail ...

Белиот Оган Опал 925 Sterling Silver Pendant P217 -49 %

100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Материјал : 925 Sterling Silver Камен : Бела Оган ОпалПлаќање1 Можеме да го прифатиме T / T , Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање, Ако сакате другите услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2...

еден сет вклучуваат едно парче стакло свет,една капа сетнема филерОвој производ бара од вас да се користи лепило за DIYнакит шоуСлободен брод! 50sets / многу 25мм semidome Стакло Свет Меур & set Ring DIY стакло шишенцето pendant накит поставува стакло покрие pendant многу50 групи / многуСлободен брод! 50sets / многу 20mm semidome Стакло Свет Меур & set Ring DIY стакло шишенцето pendant накит поставува стакло покрие pendant многу50 групи / многуСлободен брод! 20sets / многу 20mm semidome Стакло Свет & set Ring DIY стакло шишенцето pendant накит сетови pendant многу20 групи / многуСлободен брод! 20sets / многу Убаво 20*28mm RhombСтакло Меур & set Ring( не ги вклучуваат додатен) стакло свет шишенцето pendant многу20 групи / многу

Гроздобер Сребро Dangle Четири Сезони Шарм Pendant За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан Занаети Рачно Изработени Модни Додатоци Топла A823 -18 %

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 10 КОМПЈУТЕРИ МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Страна : 39*25мм Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Freeship 20sets/многу 30*4mm цевка стакло свет & 5mm сребрена капа поставено стаклено шише шишенцето pendant џемпер синџир -0 %

еден сет вклучуваат едно парче стакло свет,една капа сетнема филерОвој производ бара од вас да се користи лепило за DIYнакит шоуСлободен брод! 50sets / многу 25мм semidome Стакло Свет Меур & set Ring DIY стакло шишенцето pendant накит поставува стакло покрие pendant многу50 групи / многуСлободен брод! 50sets / многу 20mm semidome Стакло Свет Меур & set Ring DIY стакло шишенцето pendant накит поставува стакло покрие pendant многу50 групи / многуСлободен брод! 20sets / многу 20mm semidome Стакло Свет & set Ring DIY стакло шишенцето pendant накит сетови pendant многу20 групи / многуСлободен брод! 20sets / многу Убаво 20*28mm RhombСтакло Меур & set Ring( не ги вклучуваат додатен) стакло свет шишенцето pendant многу20 групи / многу

Collare Кристал Шупливи Pendant Злато/Сребрена Боја Европски Стил Ѓердан Жена Накит P195 -50 %

U7 Кристал Шупливи Ѓердани & Pendents Жолто Злато / Платина Позлатен Европски Стил Ѓердан Жена Накит P195 Ѓердани & Pendents Жена Накит Ѓердан ЖенаМатеријал : еколошки бакар Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendent,1 ѓердан,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)Бесплатен превозот за сите нарачки...

Гроздобер Среброто 8 Бесконечност Шарм Pendant За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан Занаети рачно изработени модни Додатоци Подароци DIY Топла A863 -18 %

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 10 КОМПЈУТЕРИ МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Страна : 23*8мм Тежина : еден 0.6 g Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

BOROSA Нов Дизајн Pendant Златна Боја Груба Природни Природен Камен Издлабени Камени Arrowhead Форма Pendant Шарм со Кауција G0785 -10 %

Материјал : Природни Џаспер камен ГОЛЕМИНА : (Приближно) 47~60x30~35mm, 5~10мм дебелина Тежина : (Приближно) 8~15g Метал заврши : 24 K Златна Боја OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Сертификат : ГИС Проверете Може да ПонудиОвој оглас е за слични објекти се покаже во слики.(без синџир)

Гроздобер Сребро Dangle Guanyin Буда Шарм Pendant За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан Занаети Рачно Изработени Модни Додатоци Топла A818 -17 %

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 10 КОМПЈУТЕРИ МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Страна : 45*18mm Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

2018 Австриската Кристал Убава swan Ѓердани & Pendant Позлатен Легура позлата Накит & Jewerly Жените Мода Накит Bijoux -20 %

материјал : Алуминиум злато позлата+Австрија кристалнотежина 10 gголемина 40+5cm

Гроздобер Сребро Dangle Двојка Бакнеж Стои Месечината Ѕвезда Шарм Pendant За Накит Мода Одлуки Нараквици Ѓердан Рачно Изработени A812 -18 %

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 10 КОМПЈУТЕРИ МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Страна : 39*15mm Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Пинк Оган Опал 925 Sterling Silver Pendant P171 -49 %

100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Материјал : 925 Sterling Silver Камен : Пинк Оган ОпалПлаќање1 Можеме да го прифатиме T / T , Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање, Ако сакате другите услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2...