0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10pcs/многу DIP Прекинувач Слајд Тип Црвено 2.54 mm Теренот 2 Ред НАТОПИ Toggle прекинувачи Dial switch 2p 3p 4p 5p 6p 8p 10p Бесплатен Превозот -5 %

DIP Прекинувач Слајд Тип Црвено 2.54 mm Теренот 2 Ред toggle DIP прекинувачи 2p 3p 4p 5p 6p 8p 10p име на Производ : Dip прекинувач; Тип : Натопи; карактеристики : 2 ред на Теренот : 2...

100% Нови и оригинални WTB123 P2431 T01 БОЛНИ Фотоелектрически прекинувач, фотоелектрически сензорПроизведени во ГерманијаДел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА...

Нови 10 компјутери многу Монтажа дупка големина 19MM Никел Позлатен Месинг Притисни Копче се Префрлат на Авто-заклучување за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА функцијата со -8 %

Нови 10 компјутери многу Монтажа дупка големина 19 MM Никел Позлатен Месинг Притисни Копче се Префрлат на Автозаклучување за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА функцијата со LED Моќ Логото Рамна Глава се Префрлитеимаме многу вид на switchs ,и постојат некои параметри, исто така, може да DIY , ако ви треба нешто ,ве молиме испратете порака до нас .1...

19mm Еден Врата Бел Рог им Помогнам на Копчето Префрлате од не ' Рѓосувачки Челик Водоотпорен Автомобил Авто Мотор Компјутер PC Моќ Започнете СтартерЗа повеќе квантитет,pls контактирајте со нас за ДОБРА ЦЕНА!! Се истакна : За Бесплатно полнење на Кина пост услуга, тоа не имаат стабилна превозот време, ние не cannбидете сигурни дека goods100% може да се пристигне секоја земја sucessful во 60days...

50pcs Големи микро прекинувач V151 C25 сребро точка V15IC25 микробранова контакт префрлате

Повеќе од една е дозволено Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или имате било какви прашања пред да го поставите цел, не двоумете се да контактирате со нас .Плаќање1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот.2. Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта...

100% Нови и оригинални WTB123 N2431, WTB123 P2431 БОЛНИ Фотоелектрически прекинувач, фотоелектрически сензорПроизведени во ГерманијаДел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА...

Нови 10 компјутери многу Монтажа дупка големина 19MM Никел Позлатен Месинг Притисни Копче за Префрлање Resettable ЗА/НА функцијата со LED Моќ Логото -8 %

Нови 10 компјутери многу Монтажа дупка големина 19 MM Никел Позлатен Месинг Притисни Копче за Префрлање Resettable ЗА / НА функцијата со LED Моќ Логото Рамна Глава се Префрлитеимаме многу вид на switchs ,и постојат некои параметри, исто така, може да DIY , ако ви треба нешто ,ве молиме испратете порака до нас .1...

AC 250V 10A SPDT NO NC Nonslip Метал Еден Моќ Подножјето на Возилото се Префрлите Зелена TFS-2 -5 %

Објектот На Име На Подножјето На Возилото Се ПрефрлитеАкција Тип На ЕденКонтакт Тип SPDT (NO NC)Материјал МеталНапон AC 10 A 250 VГолемината само 11,6 х 6.5 х 4.6 cm / 4.6" x 2.6" x 1.8" (L * W * T)Боја Зелена, ЦрнаКабел Должина 87cm / 34.2"Тежина 182gПакет Содржина 1 x Нога Префрлате

фотоелектрически прекинувач,E3JK-DS30M2,30cm ,Дифузна рефлексија,инфраред за префрлување,фотоелектрически сензор DC12-24 18*50*50 -5 %

Детали за производотСпецификација на 5 жица НЕМА+NC AC+DC 30 CM светлина детектор на фотоелектрически сензор E3 JKDS30 M2Димензија 18*50*50 Откривање на владата Дифузен тип Откривање на далечина 30cm Откривање спектар на вредноста Potentiometer прилагодување Димензионални цртање Модел DCтип NPN НЕ E3 JKDS30 N1 NC E3 JKDS30 N2 PNP НЕ E3 JKDS30 P1 NC E3 JKDS30 P2 Реле излез 5жица НЕМА+NC E3 JKDS30 M1 AC DCтип Реле излез 5жица NO NC NO+NC E3 JKDS30 M2 AC AC+DC тип Реле излез 5жица НЕМА+NC E3 JKDS30 M2 AC / DCИнсталација

Дом / Канцеларија употреба 15 начини SHT15 мини коло прекинато кутија водоотпорен и dustproof дистрибуција кутија PC транспарентен капак Светлина Контрола кутијаПроизвод ВоведСпецификацијаМодел : SHT15 Начин ( 300*190*110mm )Име : Дистрибуција КутијаФункција : Водоотпорен и ПрашинадоказМатеријал : PC покритие + ABS телоПроизводот се Покаже Плаќање ве Молиме да се осигурате вашата адреса за е точно додека вие ја напушти Оваа такса Не вклучува ДДВ / ДАНОЧНИ давачки...

Повратни информации рефлекс фотоелектрически switch сензор E3F-R2NK DC NPN НЕ дијаметар 18mm растојание 2m Трансдуцерот -5 %

Производ изглед слики на M18 DC NPN НЕ постои три жици 2m ir switch фотоелектрически сензор со рефлексија плоча E3 FR2 NKПакување & ИспоракаПакување Детали : секој производ е преполна со запечатени ќеси , 10 производи спакувани во кутија , 30 кутии спакувани во картонскаИспорака Детална : 13 работни дена по ред потврдиСпецификацииM18 NPN NC 10cm позиција сензор фото switch E3 FR2 NKфото switch фабрика ценаФокусот на фотографијата се префрлитеДетали за производотСпецификација на M18 DC NPN НЕ постои три жици 2m ir switch фотоелектрически сензор со рефлексија плоча E3 FR2 NKДимензија M18 Откривање на владата retroreflictive Откривање на далечина 2m Откривање спектар на вредноста Фиксна Димензионални цртање Модел DCтип NPN НЕ E3 FR2 NK NC E3 FR2 N2 НЕМА+NC E3 FR2 N12 PNP НЕ E3 FR2 PK NC E3 FR2 P2 НЕМА+NC E3 FR2 P12 ACтип на Двежица НЕ E3 FR2 Y1 NC E3 FR2 Y2 Трижица NO NCИнсталација

AC 250V 15A Antislip Метал Еден Индустриски Treadle Подножјето на Возилото се Префрлите TFS-302 -5 %

Објектот На Име На Подножјето На Возилото Се ПрефрлитеМодел TFS302Тип На Еден КонтактМатеријал МеталНапон AC 250 V 15 AГолемина 20 х 9 x 12.7 cm / 7.8" x 3.5" x 5" (L * W * T)Зелена БојаТежина 611gПакет Содржина 1 x Нога Префрлате

5PCS близина switch CS1-J за Воздух Пневматски Цилиндри Магнетни полиња за Префрлање сензор DC/AC 5-220V -5 %

Спецификација : Име на производ Магнетен Сензор Switch се Користи за Пневматски Цилиндри Модел CS1J Напон DC / AC 5~240 V Тековната 100m A Контакт 10 W Индикатор за светло Црвени LED Надворешен Материјал Пластични Големина 2.1 x 1.1 x 1,5 см / 0.8" x 0.43" x 0.6" (L*W*H) Кабел Должина 1.9 M / 6.2 Ft Нето Тежина 175g Боја Сива, Црна Пакет Содржина 5 x Магнетен Сензор ПрефрлатеОпис : Контрола на пневматски цилиндри со магнетен сензор вклучите безбедноста за да го користите за долго време.ИнсталацијаАпликации легендаПревозот1 глобалната превозот ...

висок рамна глава нерѓосувачки HY19-D2 1NO еден водоотпорен притисни копче со pin -0 %

Спецификација за производ : Производство димензија :

19mm авто-заклучување метал притисни копче за префрлање на кратко големи тековната 10A прстен копчето 6V12V24V220V red blue green бела жолта -5 %

Отворање дијаметар : 19 ммМатеријал : бакар никел позлатаВклучете оценка : 10a / 250 vac (повеќе од 10 може да ја оштети копче)Заштита одделение : IP65Напон : 6 v12v24 V36v48v110v220v треба други напон, ве молиме забележетеРаботи : за заклучување копче...

SK-807-DC-DC 12V-24V 5.8 GHz-Микробранов Радар Сензор Тело Движење HF Детектор на Светлина се Префрлите -30 %

Опис : SK807DCDC 12 V24 V 5.8 GHzМикробранов Радар Сензор Тело Движење HF Детектор на Светлина се Префрлите Спецификација : Напојување : 1224 V DCИзлезна моќност : 1224 V DCМакс оптоварување : 7 AHF систем : 5.8 GHz Г.С...

20 КОМПЈУТЕРИ Трајни Четири Бои 12V 3Pins LED Рокер Toggle SPST Switch Точка Светлина Автомобил Брод Авто Круг ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ -45 %

Ве молиме додадете ја оваа ставка за да вашиот види листа, така што ќе може да добијат цена ажурирање за тоа преку емаил.Еве како : Кликнете на Add за да се Види Листата на копчето под Место обид или Купи Тоа Сега копчето.Име : 20 КОМПЈУТЕРИ LED Точка Светлина 12 V Автомобил Брод Авто Круг ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ Рокер Toggle SPST Switch.Модел : 602394Спецификации : 20 A 12 VМатеријал : ПластикаБоја : Црвена / Сино / Зелено / ЖолтаИзвор на светлина : LEDГолемина : 30 x 23mm (Висина х Дијаметар)Карактеристики : Црвена / Сино / Зелено / Жолто осветлување, кога на.Надворешниот СРЕБРО терминал да 12 V DC извор на енергија.Средниот СРЕБРО терминал да додаток / апарати.Надворешниот ЗЛАТО терминал на земјата.Заштитени од прав и против низок притисок на водата авиониПримена : Погоден за автомобилската употреба.Пакет се вклучени : 20 x Автомобил Брод Рокер Вклучите(5 Црвена / 5 Сино / 5 Жолта / 5 Green)

1set/многу Снег/Raindrops Откривање Сензор Модул Дожд Времето Модул Влажност -16 %

1, сензор користи висококвалитетни двострано FR04 материјали , на голем простор на 5.0'' 4.0 CM, и никел обложено површина , ефикасен против оксидација, спроводливост, супериорни перформанси и животниот век области ;2 , comparator повратен сигнал чисти бранови е добро , возење способност, отколку 15m A; 3 , моќ битови ја прилагодите чувствителноста ; 4, Работниот напон 3.3 V5 V 5, излезен формат : Дигитален префрлување излез ( 0 и 1 ) и аналогни напон излез АО ; 6, со гром дупки за лесна инсталација 7 , мал PCB одбор големина : 3.2 cm x 1.4 cm 8 , користејќи широк напон LM393 comparator се Поврзете на 5 V напојување , моќ индикатор светлина , сензор одбор не се откажат кога , ДАЛИ излез е висока , се префрлат светла исклучување , капе една капка вода , НЕ излез е ниско , вклучете индикатор светлина, Четка над вода капки, ќе се врати на излез висока држава...

10pcs MSK12C01 микро излизгајте го прекинувачот за напојување switch мали повлече прекинувач 7 стр 7 игла минијатурни toggle префрлате -15 %

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

ПАКУВАЊЕ ЗА 100 PCS / 500 PCS / 1000 PCS Ова е еден Вид на Круг Капа Кол.8ММ За Еден Тактилни Копчето Switch 4 PIN големина 6*6*7.3 mm,Ако Додадете Капа На Висина Ќе Биде 8.5 мм,Кол на капа е 8мм...

AC220V 1CH Далечински Управувач Прекинувачи Осветлување LED Светилка за ВКЛУЧЕНО ИСКЛУЧЕНО Далечински Контролер Приемник 4Transmitter 315/433Mhz Учење Кодот -10 %

AC220 V 1 CH Далечински Управувач Прекинувачи Осветлување LED Светилка за ВКЛУЧЕНО ИСКЛУЧЕНО Далечински Контролер Приемник 4 Transmitter 315 / 433 Mhz Учење КодотПакување листа : 1x Приемник4x Предавател (за Батеријата не се вклучуваат)Забелешка : ако имате примерок може да се прилагоди,според вашите барања.Спецификација : 1.ПредавателотКопчиња : 2 КопчињаРаботен Напон : DC12 VОперативен фреквенција : 315 / 433 MHz ( Default 315mhz)Далечински Управувач Растојание : 0200m Кодирај : Фиксиран код, со лемење или EV1527 кодот2.ПримачотРаботен Напон : AC220 VКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване / НеLatched .интерзаклучување / Latched )Излезна Струја : 10 AПримачот на Осетливост : 105d BmРаботна температура : 10 "C +60" CИзлез начин : Еден Toggle Latched ПрилагодливиГолемина : 35*32*17mmРабота / излез начин : Бутване / НеLatched : Притиснете едно копче Работи / НА...

Безжични RF 220V 10A 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch 1 Приемник & 3 Предавателот 315/433 MHZ Smart Home Префрлате -10 %

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Безжични RF 220 V 10 A 1 CH Безжичниот Далечински Управувач Switch 1 Приемник & 3 Предавателот 315 / 433 MHZ Smart Home ПрефрлатеНие default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачот Спецификација : Канал : 1 CH Работен Напон : AC220 V(Текст AC220 V Излез AC220 V) Работна Фреквенција : 315 MHz / 433 MHz Max Струја : 10 A Оперативни Температура : 10'C~+60'C Излез Држава : Еден / Toggle / Latched прилагоди слободно страна на Скокач на приемникот...

Smart Home 1CH 3pcs Мини Ресивер со Предавател AC220V RF Безжичен Прекинувач Реле Приемник Далечински Контролори За Светлина се Префрлите -10 %

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Smart Home 1 CH 3pcs Мини Ресивер со Предавател AC220 V RF Безжичен Прекинувач Реле Приемник Далечински Контролори За Светлина се ПрефрлитеПакување листа : 3x Приемник1x Предавател (за Батеријата не се вклучуваат)Забелешка : ако имате примерок може да се прилагоди,според вашите барања.Спецификација : 1.ПредавателотКопчиња : 2 КопчињаРаботен Напон : DC12 VОперативен фреквенција : 315 / 433 MHz ( Default 315mhz)Далечински Управувач Растојание : 20200m Кодирај : Фиксиран код, со лемење или EV1527 кодот2.ПримачотРаботен Напон : AC220 VКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване / НеLatched .интерзаклучување / Latched )Излезна Струја : 10 AПримачот на Осетливост : 105d BmРаботна температура : 10 "C +60" CИзлез начин : Еден Toggle Latched ПрилагодливиГолемина : 35*32*17mmРабота / излез начин : Бутване / НеLatched : Притиснете едно копче Работи / НА...

префрлете се притисни на копчето switch рамен копчето ротари knob копче копче рокер вклучите Две малку половина само ресетирате копче knob LAS1 AS6-2K1 -6 %

Опис на производот : круг, печурки копчетоБоја : црвена、зелена、Поле на примена : се применува за наизменична струја 50 hz, отценети напон 220 v и dc номинална напон 220 v и подолу, електромагнетни стартер, контактор, реле и други електрични инсталации за далечински управувач.Стандарди и сертификација на : Национални стандарди : GB14048.5 стандардСертификатот на сертификационото : CCC сертификацијаСтруктура, карактеристики : На knob форма се круг, квадрат, и кругНа база на производот е изработен од КОМПЈУТЕР, и контактни точки се изработени од сребро.Контактот е составена од бие контакт и има самочистење на функција за да се обезбеди сигурен сигурност.На примерок има антиротирачки позиција и антилабава монтажа влошки.Не повеќе од 3 секунди кога лемење топлина е 230 степени.Главните технички параметри : Номинална оперативен напон (Ue) : AC220 V、110 VИзвор на енергија тип : 1.AC / DC 6,12,24,36,48,110,220 V (Односно : ≦ 50 MA)2.AC110 V、AC220 V (Односно : ≦ 20 MA)Номинална изолација напон (Ui) : 250 V (AC50 HZ)Конвенционалните слободни греење на струја (О) : 3АКонтакт отпор : ≦ 50mΩЗаштита класа : IP40Услови за работа и инсталација услови : Амбиентална температура : 5 ℃ ~ +40 ℃, просечната дневна температура ≦ +35 ℃.Релативната влажност : 40 ℃ (≦ 50%), 20 ℃ (90%)Надморска височина : ≦ 2000mЗагадувањето степен III, инсталација класа II, инсталација големина : М16.При купувањето, ве молиме забелешка : боја и напон.ви благодарам многу! Имајте пријатен ден!

Нови Пристигнување DC12V 24V 36V 48V Широк Напон 30A Реле Безжичниот Далечински Управувач Switch Предавателот & Приемник 315/433Mhz -10 %

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Параметарот : Оперативен Напон : DC12 V48 VОперативен Фреквенција : 315,433 MHz (Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls остави порака во рамките на својата цел, ви благодарам!)Температурата на работа : 20 C ~ +60 CПримачот на Осетливост : 105d BmМаксимално оптоварување : ≤ 40 AКод : Учење кодотРаботни начин : Бутване, selflocking, интеркодотЗголемување на далечинскиот управувач код : Притиснете и задржете за учење копчето, индикаторот светлината исклучен, дека внесете учење држава...

Оптички Endstop Switch за CNC 3D Печатач RepRap Makerbot Prusa Mendel РАМПИ 1.4 -25 %

Опис : Оптички endstop е сигурен endstop / прекинувач решение за било кој тип на 3 D принтери и други CNC и / или 3 D алатки.Rep Rap е Декартови оски сите треба податок (исто така познат како дом на позицијата или на крајотстоп) за да го референца нивните движења...

2 парчиња 86 Тип Универзална Поздравниот Кутија Водоотпорен Случај За Бања Switch Штекер Водоотпорен Switch Шампањ Злато -15 %

wyприклучокstartЖешка Стока$12.800$14.5$18.5$19.5$21.5$13.5wyприклучоккрај86 Тип Универзална Поздравниот Кутија Водоотпорен Случај За Бања Switch Штекер Водоотпорен Switch Шампањ ЗлатоПакет содржи : 2 парчиња

Отценети : напон 220 V 50 / 60 HZМаксимална струја : 63 A.1 Двојна моќ Автоматски пренос switch, можете да го вклучите за да Нормална власт, или резерва моќ автоматски...

Нова Жешка 4-pin 50Pcs Тактилни Притисни Копче за Префрлање Такт се Префрлите 6X6X5mm -10 %

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Температура : 30~+70 Centigrade Го издржат Напонот : AC250 V Номинална Оптоварување : DC12 V 50m A...

315Mhz Безжичниот Далечински Управувач Switch DC 9V 12V 10A 1CH реле Приемник Модул и 4 Предавателот 433 Mhz Далечински Контроли -10 %

315 Mhz Безжичниот Далечински Управувач Switch DC 9 V 12 V 10 A 1 CH реле Приемник Модул и 4 Предавателот 433 Mhz Далечински Контроли​Спецификација : 1.Предавателот Канал : 1 CH Далечински Управувач Растојание : 0200m (ве Молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал пречки.) Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција : 315 / 433 Mhz Напојување : 3 X CR2016 Батерија (НЕ се Вклучуваат) 2.Примачот Канал : 1 CH Напојување (Оперативен Напон) : DC 9 V / 12 V / 24 V Реле : 10 A / 250 V AC, 10 A / 125 V AC, 10 A / 30 V DC, 10 A / 28 V DC Чувствителност : 105 d Bm Оперативни Температура : 40'C ~ 80'C Големина : 55*24*17mm Контрола на Владата : за да се Префрлате / АвтоЗаклучување : Прес>On (вклучено); Притиснете повторно>Исклучување Притиснете едно копче за едно време работи / НА .притиснете го истото копче повторно е stop / ИСКЛУЧУВАЊЕ .(1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател)...

9V/12V/24V Далечински Управувач Switch Систем 10A 1 Канал Приемник Безжична Реле Модул + Ѕид Предавателот 315/433Mhz -10 %

9 V / 12 V / 24 V Далечински Управувач Switch Систем 10 A 1 Канал Приемник Безжична Реле Модул + Ѕид Предавателот 315 / 433 MhzСпецификација : 1.Предавателот Канал : 2 CH Далечински Управувач Растојание : 0200m (ве Молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал пречки.) Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција : 315 / 433 Mhz Напојување : 12 V 27 A Батерија (НЕ се Вклучуваат) 2.Примачот Канал : 1 CH Напојување (Оперативен Напон) : DC 9 V / 12 V / 24 V Реле : 10 A / 250 V AC, 10 A / 125 V AC, 10 A / 30 V DC, 10 A / 28 V DC Чувствителност : 105 d Bm Оперативни Температура : 40'C ~ 80'C Големина : 55*24*17mm Контрола на Владата : за да се Префрлате / АвтоЗаклучување : Прес>On (вклучено); Притиснете повторно>Исклучување Притиснете едно копче за едно време работи / НА .притиснете го истото копче повторно е stop / ИСКЛУЧУВАЊЕ .(1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател)...

24V 1CH 10A Безжичен Далечински Светлина Вклучите Далечинскиот Управувач се Префрлите Систем 12v Приемник Предавател за Апарати Портата гаражни врати -10 %

24 V 1 CH 10 A Безжичен Далечински Светлина Вклучите Далечинскиот Управувач се Префрлите Систем Приемник Предавател за Апарати Портата гаражни врати​Спецификација : 1.Предавателот Канал : 1 CH Далечински Управувач Растојание : 0200m (ве Молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал пречки.) Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција : 315 / 433 Mhz Напојување : 3 X CR2016 Батерија (НЕ се Вклучуваат) 2.Примачот Канал : 1 CH Напојување (Оперативен Напон) : DC 9 V / 12 V / 24 V Реле : 10 A / 250 V AC, 10 A / 125 V AC, 10 A / 30 V DC, 10 A / 28 V DC Чувствителност : 105 d Bm Оперативни Температура : 40'C ~ 80'C Големина : 55*24*17mm Контрола на Владата : за да се Префрлате / АвтоЗаклучување : Прес>On (вклучено); Притиснете повторно>Исклучување Притиснете едно копче за едно време работи / НА .притиснете го истото копче повторно е stop / ИСКЛУЧУВАЊЕ .(1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател)...

Најновите AC напон 220V 10A 1 Канал Безжична Реле Далечински Управувач Switch Ресивер Со 2Keys Трансмитер за Контрола на Растојание од 100 m -10 %

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Најновите AC напон 220 V 10 A 1 Канал Безжична Реле Далечински Управувач Switch Ресивер Со 2 Keys Трансмитер за Контрола на Растојание 100Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачот Спецификација : Канал : 1 CH Работен Напон : AC220 V(Текст AC220 V Излез AC220 V) Работна Фреквенција : 315 MHz / 433 MHz Max Струја : 10 A Оперативни Температура : 10'C~+60'C Излез Држава : Еден / Toggle / Latched прилагоди слободно страна на Скокач на приемникот...

AC напон 220V 1CH 10A RF Безжичен Далечински Switch 3*Приемникот и Предавателот НА ИСКЛУЧУВАЊЕ На Светлината LED Светилка Со Капак Спречи Притискање на -10 %

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.AC напон 220 V 1 CH 10 A RF Безжичен Далечински Switch 3*Приемникот и Предавателот НА ИСКЛУЧУВАЊЕ На Светлината LED Светилка Со Капак Спречи Притискање наПакување листа : 3x Приемник1x Предавател (за Батеријата не се вклучуваат)Забелешка : ако имате примерок може да се прилагоди,според вашите барања.Спецификација : 1.ПредавателотКопчиња : 2 КопчињаРаботен Напон : DC12 VОперативен фреквенција : 315 / 433 MHz ( Default 315mhz)Далечински Управувач Растојание : 0200m Кодирај : Фиксиран код, со лемење или EV1527 кодот2.ПримачотРаботен Напон : AC220 VКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване / НеLatched .интерзаклучување / Latched )Излезна Струја : 10 AПримачот на Осетливост : 105d BmРаботна температура : 10 "C +60" CИзлез начин : Еден Toggle Latched ПрилагодливиГолемина : 35*32*17mmРабота / излез начин : Бутване / НеLatched : Притиснете едно копче Работи / НА...

Нови DC12V-48V 1CH 315MHz 433MHz Универзална RF Далечинско управување на Прекинувач со 2 Копчиња Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Приемник -10 %

Параметарот : Оперативен Напон : DC12 V48 VОперативен Фреквенција : 315,433 MHz (Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls остави порака во рамките на својата цел, ви благодарам!)Температурата на работа : 20 C ~ +60 CПримачот на Осетливост : 105d BmМаксимално оптоварување : ≤ 40 AКод : Учење кодотРаботни начин : Бутване, selflocking, интеркодотЗголемување на далечинскиот управувач код : Притиснете и задржете за учење копчето, индикаторот светлината исклучен, дека внесете учење држава...

(5pcs/set) 4pcs Мини Примачите AC220V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Светлина Switch Систем Со 1pcs Далечински Контролер 315/433 MHZ -10 %

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.(5pcs / set) 4pcs Мини Примачите AC220 V 1 CH RF Безжичниот Далечински Управувач Светлина Switch Систем Со 1pcs Далечински Контролер 315 / 433 MHZПакување листа : 4x Приемник1x Предавател (за Батеријата не се вклучуваат)Забелешка : ако имате примерок може да се прилагоди,според вашите барања.Спецификација : 1.ПредавателотКопчиња : 2 КопчињаРаботен Напон : DC12 VОперативен фреквенција : 315 / 433 MHz ( Default 315mhz)Далечински Управувач Растојание : 20200m Кодирај : Фиксиран код, со лемење или EV1527 кодот2.ПримачотРаботен Напон : AC220 VКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване / НеLatched .интерзаклучување / Latched )Излезна Струја : 10 AПримачот на Осетливост : 105d BmРаботна температура : 10 "C +60" CИзлез начин : Еден Toggle Latched ПрилагодливиГолемина : 35*32*17mmРабота / излез начин : Бутване / НеLatched : Притиснете едно копче Работи / НА...