0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Пред Вратило Позиција Сензор 12141247218 за BMW Е34 E36 одговара 1990-1995

Пред Вратило Позиција Сензор 12141247218 за BMW Е34 E36 одговара 1990-1995

DEN 287.04
Това е достапна

Количина на стоки


Пред Вратило Позиција Сензор 12141247218 за BMW Е34 E36 одговара 1990-1995
ДЕЛ NO : 12141247218
Автомобил Компатибилност : BMW Е34 E36 одговара 1990-1995
Пакет Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Висок Квалитет Со Најдобра Цена
Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална пакет

Основните својства

Чувствителност:
2000 година
Повторливост:
no
Мерен Опсег:
500
Hysteresis:
Други
линеарна:
600
Бренд Име:
KAPACO
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Резолуција:
250
Примена:
BMW Е34 E36
За сертификација на:
ISO9001
гаранција:
12 месеци
ОЕМ:
12141247218
Други број:
12141247259

Додатоци на производот