0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
FUGSAME 704 у сијалица автомобил флеш светилка мотоцикл strobe цевка

FUGSAME 704 у сијалица автомобил флеш светилка мотоцикл strobe цевка

DEN 1632.00
Това е достапна

Количина на стоки


ЗА ПРЕДМЕТИ :
4 Декоративни Трепка Обрасци :
Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати. Се повторува континуирано
Светлината трепка еднаш, тогаш светлината Б трепка еднаш. Се повторува континуирано
Светла A и B флеш еднаш во исто време. Се повторува континуирано
Светла A и B флеш во исто време, за 3 пати пред pausing потоа продолжува
Карактеристики :
4 различни трепка обрасци
Брзото бирање ви овозможува да го контролирате флеш брзина
8 обоените капи нека ви ја смените бојата на светилки брзо и лесно
Лесно да се контролира од внатрешноста на вашето возило
Супер светло
Долготрајни
Ниска енергија не зап вашиот напојување
Едноставен за инсталација
Светилки се обезбедени со следниве бои гума капи :
X2 црвена
X2 жолта
X2 сина
X2 бела
На декоративни трепкачко светло светилки се сосема нови и заградена и се испорачува
со кутијата за контрола, кабли и 8 обоените капи
Сијалица боја : бела
Капа бои : црвена, жолта, сина и бела
Број на светилки : 4
Број на капи : 8
За употреба во DC-12 V само возила
Сијалица висина : 3cm
Сијалица кабел должина : 135cm
Контрола кутија за кабел должина : 50cm
Кутијата за контрола димензии : 12 x 8.5 x 4.5 cm

Основните својства

Бренд Име:
FUGSAME
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Wattage:
50W
Lumens:
3400Lm
Температура На Боја:
6000K
Име На Модел:
PS704-4
Објектот Тежина:
0.5KG
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Светлината Модел:
сите 12v автомобили
Извор На Светлина:
Ксенон
Напон:
12V
Тип На Објект:
На Возилото

Додатоци на производот