0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Cawanerl За BMW Серија 7 E38 740i 750i 2 Парчиња Автомобил Canbus LED Сијалица Број Табличка Светлина Бела 12V Додатоци

Cawanerl За BMW Серија 7 E38 740i 750i 2 Парчиња Автомобил Canbus LED Сијалица Број Табличка Светлина Бела 12V Додатоци

DEN 1367.52
Това е достапна

Количина на стоки

На табличка светлина само одговара на следните автомобил модел , пред да нарачате, ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел година и оригинални табличка светлина големина : За BMW Серија 7 E38 740i 740i L 750i 750i L Предност : -Врвен квалитет : Секој табличка светилка е опремен со 18 парчиња увезени 3528 SMD; -Висока светла : 300% Осветленост во споредба со оригиналниот халоген Светла; -Модул Дизајн : Нема оштетување на оригиналниот домување. -Лесна инсталација : Нема жици или измена,само plug and play Спецификација : -Големина(L x W x T) : 75 MM x 36 MM x 43 MM -Lumens : 126 LM x 2 -Напон : 12-30 V -Услуга Живот : во Текот 50000 Часа -светла боја : Бела Боја температура : 6000 K-6500 K Внимание : -Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен. Ако чување разликата, ве молиме да се купи тоа внимателно. -Ве молиме овозможи 1-3ММ се разликува поради прирачник за мерење. Пакетот вклучува : 2 x табличка светлина(Со мало кутија)

Основните својства

Емитуваат Боја:
Бела
Бренд Име:
cawanerl
Тип На Објект:
Табличка Светла
Објектот Тежина:
0.159
BMW Модел:
750i
Wattage:
3-5W
Име На Модел:
За BMW Серија 7 E38 740i 750i
Напон:
12V
Интерфејс Тип:
Никој
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Lumens:
250LM
боја:
Бела
Температура На Боја:
6000k-6500k

Додатоци на производот