0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
Висок Квалитет 19V 4.74 НА 5.5*2,5 mm 90W AC Адаптер за Полнач За Лаптоп Toshiba Satellite M310 M330 L800 Лаптоп Напојување

Висок Квалитет 19V 4.74 НА 5.5*2,5 mm 90W AC Адаптер за Полнач За Лаптоп Toshiba Satellite M310 M330 L800 Лаптоп Напојување

DEN 399.00
DEN 469.92
Това е достапна

Количина на стоки


19 V 4.74 AC Адаптер Апарат за полнење За на toshiba
Само додатоци за toshiba,не е оригинална оние.
Спецификација : Brand NEW
Гаранција : 1 ГОДИНА
Влез : 100-240 V ~ 1.2 A-0.6 50-60 Hz
Излез : AC 19 V 4.74 НА
Connecter големина : 5.5 мм*2,5 mm
Моќност : 90 W
Боја : Црна
Пакетот Вклучува :
1 x 19 V 4.74 AC Адаптер( НЕ КАБЕЛОТ )
Answer : ___________________________ Note :
Pls бидете сигурни дека оваа точка Одговара на вашиот лаптоп Пред да Понуда, Доколку не сте Сигурни за тоа ,ве молиме контактирајте со нас.
1) Влез И Излез
2) копче за
3) Connecter (Совети) Големина
Замена На Дел Бр. :
За Toshiba Satellite 1000 Серија
За Toshiba Satellite 1100 Серија/ 1100-S101/ 1105/ 1110-S153/ 110 CT/ 1115-S103/ 1115-S123
За Toshiba Satellite 1200 Серија
За Toshiba Satellite 1130 серија
За Toshiba Satellite 1600 серија
За Toshiba Satellite 1700series
За Toshiba Satellite 1715 XCDS серија
За Toshiba Satellite 1900 Серија 1900-S305/ 1900-0 FS/ 1900-101
За Toshiba Satellite 1905 Година, Серија/ 1905-S277/ 1905-S301/ 1905-S302/ 1905-S303/ 1905-S304.
За Toshiba Satellite 1950 Година/ 1955 Серија/ Опфаќа Сателитски Модели 1950/ 1950-801/ 1955-S801/ 1955-S802/ 1955-S803/ 1955-S804/ 1955-S805/ 1955-S806/ 1955-S807
За Toshiba Satellite 2430 Серија/ 2430-S255/ 2430-S256
За Toshiba Satellite 2435 Серија/ 2435-S256
За Toshiba Satellite 3000 Серија
За Toshiba Satellite A85 Серија A85/ A85-S107/ A85-S1071/ A85-S1072
За Toshiba Satellite A80 A80 Серија/ A80-111/ A80-115/ A80-116/ A80-117/ A80-121/ A80-122/ A80-127/ A80-129/ A80-131/ A80-135/ A80-142/ A80-154/ A80-157/ A80-S178 TD
За Toshiba Satellite A100 Серија A100/ A100-S2211 TD/ A100-S2311 TD/ A100-S3211 TD/ A100-S8111 TD/ A100-ST3211/ A100-ST8211
За Toshiba Satellite A105 Серија A105/ A105-S101/ A105-S101 X/ A105-S271/ A105-S271 X/ A105-S361/ A105-S361 X/ A105-S1013/ A105-S1014/ A105-S171/ A105-S171 X/ A105-S1711/ A105-S1712/ A105-S2001/ A105-S2021/ A105-S2071/ A105-S2101/ A105-S2712/ A105-S2713/ A105-S2716/ A105-S2717/ A105-S2719/ A105-S3611/ A105-S4001/ A105-S4002/ A105-S4004/ A105-S4011/ A105-S4014/ A105-S4021/ A105-S4024/ A105-S4254/ A105-4324/ A105-S4334/ A105-S4344/ A105-S4384
За Toshiba Satellite A110 Серија A110/ A110-101/ A110-110/ A110-133/ A110-195/ A110-203/ A110-212/ A110-225/ A110-228/ A110-253/ A110-294/ A110-S111/ A110-ST1111
За Toshiba Satellite L10 Серија L10/ L10-100/ L10-101/ L10-102/ L10-103/ L10-107/ L10-108/ L10-114/ L10-117/ L10-118/ L10-119/ L10-121/ L10-123/ L10-125/ L10-130/ L10-132/ L10-144/ L10-151/ L10-154/ L10-186/ L10-190/ L10-192/ L10-193/ L10-194
За Toshiba Satellite L15 Серија L15/ L15-S104/ L15-S107/ L15-S1041/ L15-S1071
За Toshiba Satellite L20 Серија L20/ L20-S310 TD/ L20-SP231
За Toshiba Satellite L25 Серија/ L25/ L25-S119/ L25-S121/ L25-S1192/ L25-S1193/ L25-S1194/ L25-S1195/ L25-S1196/ L25-S1211/ L25-S1212/ S25-S1213/ L25-S1214/ L25-S1215/ L25-S1216/ L25-S121
За Toshiba Satellite L35 Серија L35/ L35-S1054/ L35-S2151/ L35-S2161/ L35-S2171/ L35-S2174
За Toshiba Satellite M30 X Серија/ M30 X-40 M30 X-60 M30 X-80 M30 X-S114 M30 X-S1592 ST M30 X-1593 ST M30 X-S171 ST M30 X-S181 M30 X-S191 M30 X-214 M30 X-S221 M30 X-S234 M30 X-SP114
За Toshiba Satellite M35 X Серија M35 X/ M35 X-S109/ M35 X-S111/ M35 X-S114/ M35 X-S149/ M35 X-S161/ M35 X-S163/ M35 X-S309/ M35 X-S311/ M35 X-S329/ M35 X-S349/ M35 X-S1141/ M35 X-S1142/ M35 X-S1143/ M35 X-S1491/ M35 X-S1492/ M35 X-S1611/ M35 X-S1631/ M35 X-S3091/ M35 X-S3111/ M35 X-S3112/ M35 X-S3291/ M35 X-S3491
За Toshiba Satellite M60 Серија M60/ M60-112/ M60-131/ M60-139/ M60-148/ M60-163/ M60-BK3/ M60-S811 TD/ M60-S811 ST/ M60-S6111 TD/ M60-S8112 TD/ 60-S8112 ST
За Toshiba Satellite M65 Серија M65/ M65-S809/ M65-S8091/ M65-S8092/ M65-S821/ M65-S8211/ M65-S8213/ M65-S9062/ M65-S9063/ M65-S9064/ M65-S9065/ M65-S909/ M65-S9091/ M65-S9092/ M65-S9093/ M65-S9094
За Toshiba Satellite M115 Серија M115/ M115-S1061/ M115-S1064/ M115-S1071/ M115-S3094/ M115-S3104/ M115-S3144/ M115-S3154 Адаптер За Полнач Совети
Ние се обезбеди највисок квалитет на лаптоп моќ адаптери за најниска цена со највисоко ниво на услуга. Ние сме искусни група на интернет продавачи. Сите лаптоп адаптер полначи се Нови и помина строга квалитетот процедури, како што е CE, ,Ro HS,УЛ,FCC и ISO9001/9002/14001 тврдења.
Превозот Политика :
1. Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.Испорака обично се 15-30 дена да пристигне до дестинацијата.
2.Наредби од сад и Велика Британија ќе биде предаден во нашите локални склад ако објектот во парк. Испорака обично трае 3-7 дена(сабота и недела се исклучени)
3.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние'll прогласи како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност.
4. Предмети генерално се испраќаат од наредниот работен ден по вашето

Основните својства

Приклучок Тип:
EU
Бренд Име:
KWOKKERK
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.74 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
за toshiba
Број На Модел На:
За toshiba 19v 4.74 на
боја:
Црна
Излез:
AC 19V 4.74 НА 90W
Warratny:
1 година
моќност:
90W
is_customized:
Yes

Додатоци на производот