0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-31 %
Бесплатен Превозот 8pcs 18.5 V 3.5 7.5*5.0 mm AC Адаптер За HP Лаптоп DV5 DV6 DV7 DV4 DV3 G50 G60 CQ60 CQ43 CQ32 CQ61 CQ62

Бесплатен Превозот 8pcs 18.5 V 3.5 7.5*5.0 mm AC Адаптер За HP Лаптоп DV5 DV6 DV7 DV4 DV3 G50 G60 CQ60 CQ43 CQ32 CQ61 CQ62

DEN 3208.00
DEN 4649.76
Това е достапна

Количина на стоки

AC Адаптер за Полнач За hp 18.5 V 3.5 Еден
Само додатоци за hp,не е оригинална оние.
Спецификација : Brand NEW
Гаранција : 1 Година
Влез : 100-240 V 50-60 Hz
Излез : AC 18.5 V 3.5 ЕДЕН
Connecter големина : 7.5 mm*5.0 mm
Моќност : 65 W
Боја : Црна
Пакетот Вклучува : 8pcs x18.5 V 3.5 AC Адаптер за Полнач За hp ( БЕЗ МОЗОК )
Дел број :
ED494 AA#ABA, 391172-001, 384019-003, PA-1650-02 HC, 384019-001, 463958-001, 463552-001, ED495 AA, 409992-001, 384020-003, 382021-002, PA-1900-08 H2, PA-1900-18 H2
Компатибилни Модели :
За hp 2133, 2140 Мини-Забелешка PC
За hp 2533t, 4410t Мобилни Тенок Клиент
За hp IDS 2533t База Лаптоп
За Pro Book hp 4310s, 4410s, 4415s, 4416s, 4510s, 4515s
За hp Com/paq 2230s Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq 2510p Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq 2710p Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq 6510b Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq 6515b Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq 6530b Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq 6535b Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq 6710b Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq 6715b Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq 6720t Мобилни Тенок Клиент
За hp Com/paq 6730b Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq 6730s Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq 6735b Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq 6735s Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq 6820s Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq 6830s Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq 6910p Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq 8510p Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq 8510w Мобилни работна Станица
За hp Com/paq 8710p Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq 8710w Мобилни работна Станица
За hp Com/paq nc2400 Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq nc4010 Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq nc4200 Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq nc4400 Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq nc6120 Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq nc6140 Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq nc6220 Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq nc6230 Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq nc6320 Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq nc6400 Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq nc8430 Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq nw8440 Мобилни работна Станица
За hp Com/paq nw9440 Мобилни работна Станица
За hp Com/paq nx6110 Лаптоп КОМПЈУТЕР (Не Сите)
За hp Com/paq nx6115 Лаптоп КОМПЈУТЕР (Не Сите)
За hp Com/paq nx6120 Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq nx6125 Лаптоп КОМПЈУТЕР (Не Сите)
За hp Com/paq nx6310 Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq nx6320 Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq nx6325 Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq nx6400 Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq nx7300 Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq nx7400 Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Com/paq tc4400 Таблет КОМПЈУТЕР
За hp Elite Book 6930p Лаптоп КОМПЈУТЕР
За hp Elite Book 8730w Мобилни работна Станица
За hp G50, G60, G61, G70 Серија
За hp Павилјон : dv4, dv5, dv7, G3000, G5000, G6000, и G7000;
За hp Com/paq Presario CQ35, CQ40, CQ45, CQ50, CQ60, CQ61, CQ70, CQ71 Серија
Адаптер За Полнач Совети
Ние се обезбеди највисок квалитет на лаптоп моќ адаптери за најниска цена со највисоко ниво на услуга. Ние сме искусни група на интернет продавачи. Сите лаптоп адаптер полначи се Нови и помина строга квалитетот процедури, како што е CE, ,Ro HS,УЛ,FCC и ISO9001/9002/14001 тврдења.
Превозот Политика :
1. Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.Испорака обично се 15-30 дена да пристигне до дестинацијата.
2.Наредби од сад и Велика Британија ќе биде предаден во нашите локални склад ако објектот во парк. Испорака обично трае 3-7 дена(сабота и недела се исклучени)
3.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние'll прогласи како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност.
4. Предмети генерално се испраќаат од наредниот работен ден по вашата исплата е расчисти (Саб. & Сонцето. да се исклучат.)
Враќање & Размена Политика :
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во тоа 's original condion за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава.

Основните својства

Излезна Струја:
3.5 Еден
Бренд Име:
KWOKKERK
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
За hp 18.5 V 3.5 ЕДЕН PA-1900-08H2
Приклучок Тип:
EU
Компатибилен Бренд:
за hp
Излезниот Напон:
18.5 V
боја:
Црна
Излез:
AC 18.5 V 3.5 ЕДЕН
На текст:
100-240V 50-60 Hz
Connecter големина:
7.5*5.0 mm
Warratny:
1 година
моќност:
65W
is_customized:
Yes

Додатоци на производот