0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-7 %
0.6 L 1L 1.5 L 2L Керамички оброците каша чорба vermicelli тенџере отпорни на оган литиум порцелански тенџере супа

0.6 L 1L 1.5 L 2L Керамички оброците каша чорба vermicelli тенџере отпорни на оган литиум порцелански тенџере супа

DEN 1322.00
DEN 1421.76
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Капацитет:
0.6 L, 1, 1.5 L, 2L
Тип:
Јадења
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
садот покријте:
Со Тенџере Маска
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
GuMiGD
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
yakus1

Додатоци на производот