0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
40 Парчиња 42mm Антички Месинг Накит Кутија Агол Подарок Кутија Метал Агол Заштитник Декоративни Вино Случај Агол

40 Парчиња 42mm Антички Месинг Накит Кутија Агол Подарок Кутија Метал Агол Заштитник Декоративни Вино Случај Агол

DEN 672.00
Това е достапна

Количина на стоки


40 Парчиња Накит Кутија Агол Подарок Кутија Агол Заштитник . Доаѓаат со завртки
Боја : Антички Месинг
Материјал : Железо
Големина : 42mm

Основните својства

DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Агол Загради

Додатоци на производот