0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
11CM Јапонски аниме слика едно парче Vinsmoke Reiju/Vinsmoke Yonji/Sanji седи вер акција фигура изборот на модел на играчки за бо

11CM Јапонски аниме слика едно парче Vinsmoke Reiju/Vinsmoke Yonji/Sanji седи вер акција фигура изборот на модел на играчки за бо

DEN 598.00
DEN 703.20
Това е достапна

Количина на стоки


Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратите
За 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите
$120
11 CM Јапонски аниме слика едно парче Vinsmoke Reiju/Vinsmoke Yonji/Sanji седи вер акција фигура изборот на модел на играчки за момчиња
Материјал : пвц
Пакет :
1set/1pcs

Основните својства

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Тип На Објект:
Кукли
Материјал:
ПВЦ
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Бренд Име:
dalok hakid
Димензии:
11cm
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Големина:
One Size
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Големина:
11CM
Пол:
едно парче Vinsmoke Reiju/Vinsmoke Yonji/Sanji седи вер акција figur
Година:
едно парче Vinsmoke Reiju/Vinsmoke Yonji/Sanji седи вер акција figur
Стил:
Јапонски аниме слика

Додатоци на производот