0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Игри Глави Последици со стап Момче ИГРАЧКА Серија PVC Акција Фигура За Дете Божиќ КУКЛА гејмер

Игри Глави Последици со стап Момче ИГРАЧКА Серија PVC Акција Фигура За Дете Божиќ КУКЛА гејмер

DEN 638.00
DEN 671.52
Това е достапна

Количина на стоки

Игри Глави Последици со стап Момче ИГРАЧКА Серија PVC Акција Фигура За Дете Божиќ КУКЛА гејмер

Основните својства

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип На Објект:
Модел
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
lgh0647cd
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
12cm
Предупредување:
Далеку Од Оган
Димензии:
13cm
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Бренд Име:
TOFOCO
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди

Додатоци на производот