0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Oenux Јура Предатор Животинско Јура Месојадни Диносауруси Pterodactyl Цврст PVC Модел Акција Фигури Brinquedo Играчки За Момчиња

Oenux Јура Предатор Животинско Јура Месојадни Диносауруси Pterodactyl Цврст PVC Модел Акција Фигури Brinquedo Играчки За Момчиња

DEN 335.52
Това е достапна

Количина на стоки


Купи 1 сет диносаурус испратени 1 парче дрво модел,најдобриот подарок за деца подарок
Доверба Професија,Доверба Квалитет
Може Да Се Допаѓа Ова
Бренд : Oenux
За Нашиот Бренд : "Oenux" бренд,професионални фабрика за производство на животинско и диносаурус акција фигури.
Материјал : Високо квалитетен Цврст PVC материјал
Функција : Јура Месојадни Pterodactyl Диносаурус , Јура Предатор Животно,2 бои за избор, Живописни дизајн
Големина : Околу 17*25*2cm
Производ Пакет : Со OPP Вреќа,Нова во затворен Пакет
Сертификат : EN71,CCC,Безбедни играчки за деца
На гласачките места :
Големина на : може да има мала грешка,грешка опсег за 1-2cm,Ако предвид тоа,ве молиме избор на други производи,ви Благодариме!
Боја : Боја Разлика Може Да Биде Предизвикана Од Некои Причини, Како Што Се Боја Одраз Во Мониторот Осветлување, Позадина, Итн.
Ние нудиме капка шопинг услуга.Добредојдовте на големо.Ако имате било какви дополнителни прашања, ве молам дозволете ми да знам. Ви благодариме
Вистински Слики
Јура Месојадни Pterodactyl Диносаурус
2 различни стилови за избор
Превозот
1) Сите објекти ќе бидат проверени внимателно пред пратката.
2) Ние ќе се спакуваат и бродот на пратката во рок од 2 работни дена. И таму ќе биде малку одложување кога празници.
3) ве Молиме да го пополните вашето полно име и точна адреса, ние не сме одговорни за вашите грешки.
4) Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход. Царина е обврска и одговорност на граѓанинот во вашата земја, така што купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени.
5) Ние ќе брод парцела преку Кина Пост или други меѓународни пост. Обично, превозот времето е 10-30 работни дена во зависност од вашата земја. Ако не можете да го добиете вашиот објект во рок од 30 дена, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за помош.
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT, сите големи кредитни картички и сите други се обезбеди плаќање преку ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако имате било какво барање за производ, ве молиме, имајте предвид кога цел.
4) Ако не успеат да се плати за нарачката, ве молиме обидете се повторно подоцна. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
По продажба на услуги
Ние се залага за 100% позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате
за решение, наместо на напуштање на неутрални или негативни повратни информации, што значи дека не треба нашата по-продажба на услуги.
За нас
Ние сме професионални играчки трговија на Големо & Мало препродавач , сите наши производи се дојде директно од производителот.
Ние се стремиме да ви понуди Висок Квалитет на производи со најдобра цена и услуга.
Некои производи може да не се наведени, ако сакате кажете ми и јас може да ви понуди со најдобар квалитет и цена.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ни ме ако имате било какви барања, јас ќе ви одговори што е можно поскоро.
Внимание
1. Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
2. Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување (1cm=0.39 инчен).Ви благодариме за разбирањето!

Основните својства

Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тип На Објект:
Модел
Бренд Име:
Oenux
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Животни
Димензии:
Околу 17*25*2cm
Големина:
S
Број На Модел На:
WS544B
Скала:
1/12
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Предупредување:
Без оригинална кутија,Нова во затворен пакет
Mfg Серија Број:
Модел
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Возраст Опсег:
> 3 години
Животни:
Диносаурусите
дизајн:
Статички Месојадни Pterodactyl Цврст PVC Модел Акција Фигури Играчка
Функција:
Јура Месојадни Pterodactyl Диносаурус Brinquedo Колекција Играчка
боја:
Има 2 бои за избор
Карактеристика 2:
Праисториски Предатор Животни Диносаурус Играчки Dinossauro Brinquedo
За:
Деца Роденден/Божиќ Подарок Или Колекција

Додатоци на производот