0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
7-9CM 6pcs/многу пвц Јапонски аниме слика ЕДНО ПАРЧЕ 20-годишнината работи статус акција фигура изборот на модел на играчки

7-9CM 6pcs/многу пвц Јапонски аниме слика ЕДНО ПАРЧЕ 20-годишнината работи статус акција фигура изборот на модел на играчки

DEN 997.00
DEN 1173.60
Това е достапна

Количина на стоки


Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратите
За 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите
$120
7-9 CM 6pcs/многу пвц Јапонски аниме слика ЕДНО ПАРЧЕ 20-годишнината работи статус акција фигура изборот на модел на играчки
Материјал : пвц
Пакет :
1set/6pcs

Основните својства

Бренд Име:
dalok hakid
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
One Size
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Димензии:
7-9CM
Големина:
7-9CM

Додатоци на производот