0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2 Парчиња/постави Нови Минијатурни 1:12 Додатоци Кукла Куќа Кујна Потреби стапчиња за јадење Сад Деца Играчка Мини Садови

2 Парчиња/постави Нови Минијатурни 1:12 Додатоци Кукла Куќа Кујна Потреби стапчиња за јадење Сад Деца Играчка Мини Садови

DEN 98.40
Това е достапна

Количина на стоки

Големина: 20*10мм、22mm
Материјал:Легура
Пакување:2 * стапчиња за јадење+ 2 * сад

Основните својства

Бренд Име:
DIWEINI
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Заговор
Материјал:
Метал
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Кина
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
S
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 6 години
Димензии:
20*10мм
Предупредување:
NO
Број На Модел На:
ZN-TOY669
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/12

Додатоци на производот