0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
Melario Деца Палта и Јакни 2018 Есен Бренд Деца Палта Мачка Печати Девојки Облека Цртан филм Outerwear Маскирани детска облека

Melario Деца Палта и Јакни 2018 Есен Бренд Деца Палта Мачка Печати Девојки Облека Цртан филм Outerwear Маскирани детска облека

DEN 480.00
DEN 922.08
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте на Sotida Продавница
1,би можеле да Бесплатен превозот ако ако Купите Голема Цел, Слободни e Packet
Русија,САД,
Украина, Над 20$ Слободни e Packet
Саудиска Арабија,Израел,
Норвешка, Канада, Франција,
Велика Британија, Австралија Над 60$ Слободни ARAMEX Обединетите Арапски Емирати,Индија Над 150$ Слободни ARAMEX
Кувајт,Саудиска Арабија,Оман,Либан,
Катар, Јордан,
Шри Ланка,
Бахреин,Eaypt
2,Ние ќе Превозот во рамките на 2-5days
3.pls оставете ги вашите детали адреса(име и презиме, куќен број, поштенски код, и tel) пред да одлучи да го стави на ред.
4.Можете да cantact ни ако имате било какви проблеми, ние ќе се обидеме да ви помогне ,само да веруваат во нас и не ни даваат лош повратни информации лесно. ВИ ПОСАКУВАМ МОМЦИТЕ УЖИВААТ ВО ШОПИНГ
Децата НИ Големина
Облека должина
(cm)
Градите
(cm)
Должина На Ракав
(cm)
Ознака Големина
(cm)
Погоден Висина
(cm) 2 T 39 66 31 90 90-96 3 T 41 69 33 100 96-100 4 T 43 72 35 110 100-106 5 T 45 76 37 120 106-112 6 T 48 80 39 130 112-118 7 T 51 84 42 140 118-124
Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење.
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена).Да Russion : e Packet испорака од Кина (10 до 30 работни дена)
2. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака. Бразил е потребно повеќе време 50-120 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
Повратните информации :
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.
2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.
За нас :
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Нема мамење,се само фер тргување.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг!
повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи
http : //www.aliexpress.com/store/1239991

Основните својства

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Ткаенина Тип:
Oxford
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
AZ1053-H
Бренд Име:
MODENGYUNMA
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Животните
Пол:
Девојки

Додатоци на производот