0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
2018 нов Бесплатен превозот бебе деца outerwear палта и јакни за деца детето Дебели топло Мало момчиња облека трговија на големо

2018 нов Бесплатен превозот бебе деца outerwear палта и јакни за деца детето Дебели топло Мало момчиња облека трговија на големо

DEN 898.00
DEN 1056.00
Това е достапна

Количина на стоки


Дебели И Топли
Како да се избере вистинската големина?
pls договорот мене
Возраст 3 T 4 T 5 T 6 7 Ознака на tee 9100 110 120 130 140 деца должина 80-90cm 90-100cm 100-110cm 120cm 130cm Биста 74 CM 78 CM 80СМ 84 CM 90 CM Ракав 31 CM 33 CM 37 CM 38 CM 42 CM 2015 момчиња јакна за падне! ова е морнарица боја,мед!
многу добар квалитет како вистински фото шоу! Боја : Морнарица(Многу како црна,многу убаво) 100% Висок квалитет
превозот
Ние сме бесплатен превозот од Ali Express Стандард на Превозот .Транспорт време е за 20 до 35 дена. Некои земји имаат побавно транспортни брзини. Треба 35~75 дена.(Бразил)Ако мислите дека транспортот е многу бавно, ве молиме кажете ни, така што може да се плати на изразат плаќање, ние ќе ги користите другите слика изразат испратите производот.
Контактирајте со нас
Почитувани купувачот пријатели, ако имате било какви прашања што оди на работа за време контактирајте со нас, нашата работа, време е време на 24hours секојдневно.ви благодариме
повратни информации
Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите!Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено побара да договор со нас веднаш,Пред да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации,па taht можеме да сатис factorilly ги реши вашите проблеми.

Основните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Ткаенина Тип:
Worsted
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Момчиња
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Jilly Кралство
Број На Модел На:
F-1012
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Облека Должина:
Редовни

Додатоци на производот