0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
Нови Пристигна Момчиња Палта Есен Зима Мода корејски Децата Плус Сомот Затоплување Памук СТП Кожна Јакна За 3-16Y Деца

Нови Пристигна Момчиња Палта Есен Зима Мода корејски Децата Плус Сомот Затоплување Памук СТП Кожна Јакна За 3-16Y Деца

DEN 1131.00
DEN 1885.92
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Дете НИ Големина:
5T, 7T, 9T, 11T, 13T, 15T, 16T, 3T, 4T
Бренд Име:
EELLEO EELLEO ДЕЦА
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Faux Кожа
Ткаенина Тип:
Волнени
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
EL1169
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни

Додатоци на производот