0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-14 %
Нови Дебели Волнени Унисекс Деца Девојчиња Момчиња Зимско Палто Маскирани Топол Капут Јакни За Деца Мода Војска Грб Деца Палта Паркови

Нови Дебели Волнени Унисекс Деца Девојчиња Момчиња Зимско Палто Маскирани Топол Капут Јакни За Деца Мода Војска Грб Деца Палта Паркови

DEN 1189.00
DEN 1382.40
Това е достапна

Количина на стоки

Нови Дебели Волнени Унисекс Деца Девојчиња Момчиња Зимско Палто Маскирани Топол Капут Јакни За Деца Мода Војска Грб Деца Палта Паркови
материјал : памук,полиестер
боја : како на слики прикажани
возраст : 2 -7 години
трговија на големо : секоја боја 5 големини(5pcs) по многу
Големина На Табелата
големина 90=НАС големина 18 МИЛИОНИ-24 M =80-90cm високи
големина на 100=НАС големина 2-3=90-100cm висина
големина 110=НАС големина 4-5 =100-110cm високи
големина 120=НАС големина 5-6 =110-120cm високи
големина 130=НАС големина 6-7 =120-130cm високи
Бидејќи на различни мерка mothod, нормално е да се 1-3cm отстапување.
100% Вистински Слики!!
деца девојка грб 2016 година,бебе зима долг ракав дебела јакна,цвет јакна деца,детска облека,девојки outwear

Основните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Бренд Име:
LDKCLING
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
дебел слој
Облека Должина:
Редовни
девојки зимски капут:
зимска јакна за детето
децата зимски јакни:
детска зимска јакна
долу јакна за деца:
manteau fille hiver
зимско палто девојка:
reima
doudoune fille:
Паркови
момчињата зимски јакни:
паркови деца
meisjes winterjas:
девојки паркови палта
момче зимски палта:
долу грб
канадскиот зимски јакни:
долу јакна за девојка

Додатоци на производот