0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Пролет, Есен Поларните Руно Деца Outerwear Маскирани Топло Спорт Детска Облека Водоотпорен Windproof Момчиња Јакни За 4-12T Грб

Пролет, Есен Поларните Руно Деца Outerwear Маскирани Топло Спорт Детска Облека Водоотпорен Windproof Момчиња Јакни За 4-12T Грб

DEN 791.00
DEN 878.40
Това е достапна

Количина на стоки


Големина на Табелата (Единица : cm )
Лебл големина
Ни големина
110# /S
3 T/4 T
120# /M
5/6 T
130# /L
7/8 T
140# /XL
9/10 T
150# /XXL
11/12 T
Рамо ширина 34cm 35cm 36cm 37cm 38cm Ракав должина 42cm 45см 48cm 51cm 54cm 1/2 Bustline 39cm 41cm 43cm 45см 47cm Облека Должина 48cm 51cm 54cm 57cm 61cm Соодветна возраст 3/4 Година 5/6 Година 7/8 Година 9/10 Година 11/12 Година Погоден висина 105-110 cm 110-122 cm 122-130 cm 130-140 cm 140-150 cm ве Молиме бидете сигурни да проверите на телото мерење навистина натпревари на оваа облека!!!
За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател. 2.Ние нудиме Висок квалитет на производи,Брз и лесен товар,Совршен по-продажбата на услугата,било каков проблем што може да ни се јавите. 3.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики,pls љубезно ве молиме да се разбере.Tks. 4.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика.Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати.Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас ,ако сакате да го нарачате на голема количина,pls пратете e-mail на нас,ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. 5.Постојат толку многу различни производи во нашата продавница,Изберете она што ви се допаѓа ,и pls, истакна дека "Различни цена,Различен квалитет".Ние ќе испрати Мал Подарок кога цел е над $10. Превозот : 1.Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.,следење бр. може да ви помогне да следење на статусот на наредби. 2.Ако вашата цел е повеќе од $25, бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван EPacket да се сад, Русија, Израел, Саудиска Арабија, Украина(за 7-15 дена). Кина Пост Воздух Mail или SF Изразат Економија на други област(за 15-50 работни дена). Ако помалку од $25, бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days). 3.Ако цел amout повеќе од $200, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде повеќе попуст на трошоците за превозот. Политика На Враќање : 1. Ако објектот е дефектен, pls пратете ни слики и контактирајте со нас пред поведување на спор. Потоа можете да се вратите за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. 2. Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети. Повратни информации : 1.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако се satified со нашите производи,и ние ќе го прават истото за вас. 2.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Tks за вашата поддршка! Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди, ви благодариме!

Основните својства

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Пол:
Момчиња
Стил:
Повик
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Јака:
Маскирани
Број На Модел На:
WT00174
Бренд Име:
YAOYAO МЕЧКА
Шаблон Тип:
Геометриски
Грб:
момчињата јакна
јакна за момче:
момчињата облека
windbreaker:
детска облека
Деца' јакна:
момчињата грб
јакни за момчиња:
2018
Windbreaker за момче:
деца момчиња грб

Додатоци на производот