0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
Долго Осип Чувари Паметни Повик Палта Gown Сонцето Отпорни Бејзбол Јакна 2018 Нова Пролет Есенска Јакна Мажите Самоубиец Јакна Долго Палто

Долго Осип Чувари Паметни Повик Палта Gown Сонцето Отпорни Бејзбол Јакна 2018 Нова Пролет Есенска Јакна Мажите Самоубиец Јакна Долго Палто

DEN 1152.00
DEN 1919.52
Това е достапна

Количина на стоки


Долго Осип Чувари Паметни Повик Палта Gown Сонцето Отпорни Бејзбол Јакна 2018 Нова Пролет Есенска Јакна Мажите Самоубиец Јакна Долго Палто
Предмет Тип : 2018 Нова Пролет Есен Долго Осип Чувари Паметни Повик Палта
Материјал : 100% Полиестер
Возрасна Група : Млади Модата Луѓе, Студенти
Вистински Фото : Yes
Големина : M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL, XXXXXL
Функција 1 : Долго Палто За Младите Луѓе
Карактеристика 2 : 2018 Нова Пролет Есен Јакни Мажите Самоубиец Јакна
Функција 3 : Долго Осип Чувари Паметни Повик Палта
Карактеристика 4 : Gown Сонцето Отпорни Бејзбол Јакна
На мојот драг пријател :
Тоа е многу добар квалитет и Моден дизајн, може да се фати очите да се фокусираат, ние извезува во Европа, Јапонија, Канада и др.
Ние може да понуди големо на услугата, ако треба само да се чувствуваат слободни да contatc нас, ние и ветуваме ќе добиете најдобра цена, најдобар квалитет и најдобра услуга.
Враќање & Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
За Даноци
1) Провизии, даноци и царини за увезените стоки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие
пријави се на купувачот одговорност.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се
купувачот одговорност.
2) ве Молиме распрашува што пред да ја Купите на вашата земја е царинската испостава што овие дополнителни трошоци можат да се применат.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси . Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Со долго позитивни повратни информации и купувачот се покаже , ние ќе ви ги даде $2 или подарок . Нам исто така ни мило ако можете да го споделат нашата предмети на СНС и facebook , им даде на вашиот екранот за нас ние ќе ви ги даде $2 премногу. 2. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Маскирани:
Yes
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Тенка
Тип:
Лабава
Декорација:
Џебови
Монтажни Дел:
Никој
Јака:
V Деколте
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
XINAGGENA
Број На Модел На:
JK-073
Затворање Тип:
Патент
Манжетната Стил:
Rib ракав
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
боја:
Црна, Сива, Зелена, Морнарица, Портокалова и Бела
Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL, XXXXXL
Сезоната:
Пролет, Есен
Шема:
писма
јакна за мажи:
Мажи
Повод:
Хип Хоп, Модата Партија, Училиште Носат, High Street, Секојдневен, Preppy Стил
функција 1:
Долго Палто За Младите Луѓе
Карактеристика 2:
2018 Нова Пролет Есен Јакни Мажите Самоубиец Јакна
функција 3:
Долго Осип Чувари Паметни Повик Палта
карактеристика 4:
Gown Сонцето Отпорни Бејзбол Јакна

Додатоци на производот