0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-45 %
Нова Јакна Мажите 2018 Топла Продажба Дебели Висок Квалитет на Есен, Зима и Топло Outwear Бренд Грб Секојдневен Солидна Машки Windbreak Јакни М-3XL

Нова Јакна Мажите 2018 Топла Продажба Дебели Висок Квалитет на Есен, Зима и Топло Outwear Бренд Грб Секојдневен Солидна Машки Windbreak Јакни М-3XL

DEN 1281.00
DEN 2328.48
Това е достапна

Количина на стоки


Мерење Во CM Големина Рамо Биста Должина на Ракав М 42 100 62 61 L 44 104 63 62 XL 46 108 64 62 2 XL 48 112 65 63 3 XL 50 116 67 64 4 XL

Основните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Acacia Лице
Материјал:
Полиестер,Памук
Облека Должина:
Краток
Стил:
Повик
Јака:
Стенд
Шаблон Тип:
Крпеница
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер / Памук
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Маскирани:
No
Број На Модел На:
jakect
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Џебови
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Тип На Единица:
парче
Пакет Големина:
30cm x 25cm x 3cm (11.81in x 9.84in x 1.18in)

Додатоци на производот