0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Кинески стил 3D исклучителна сина и бела цвет модел мода јакна Нови пристигнување 2017 квалитет памук лагер зимска јакна мажи

Кинески стил 3D исклучителна сина и бела цвет модел мода јакна Нови пристигнување 2017 квалитет памук лагер зимска јакна мажи

DEN 2399.52
Това е достапна

Количина на стоки


Кинески стил 3 D исклучителна сина и бела цвет модел мода јакна Нови пристигнување 2017 квалитет памук лагер зимска јакна мажи

Основните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Манжетната Стил:
Rib ракав
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Јака:
Мандарински Јака
Бренд Име:
Vrace & Hmase
Монтажни Дел:
Никој
Број На Модел На:
1813
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Редовни
Декорација:
Никој
Дебелина:
Памук Лагер
Маскирани:
No
Пол:
Мажи
Сезоната:
Зима
Материјал Состав:
Нови полиестер влакна 100%
облека технологија:
се мијат и се носат
Основниот стил :
моден град
Име 1:
Јакна
Име 2:
јакни мажи
Име 3:
зимска јакна мажи
боја:
како Слика
Големина:
M,L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL,6XL

Додатоци на производот