0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
HZIJUE Нови 2017 Маскирна Надолу Parkas Јакни Мажите Паркови Грб Машки Parkas Зимска Јакна Мажите Воена Надолу Overcoat М-5XL

HZIJUE Нови 2017 Маскирна Надолу Parkas Јакни Мажите Паркови Грб Машки Parkas Зимска Јакна Мажите Воена Надолу Overcoat М-5XL

DEN 2810.00
DEN 3306.24
Това е достапна

Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
ГОЛЕМИНА НА РАМО БИСТА ДОЛЖИНА НА РАКАВ
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Манжетната Стил:
Rib ракав
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Бренд Име:
HZIJUE
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Памук
Број На Модел На:
GY08
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Дебелина:
Дебели
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Декорација:
Синџири

Додатоци на производот