0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-50 %
Акрилик Суспендирање Изведат Бебе Риба Кутија За Аквариум Guppy Betta Риби за Одгледување Кутија и Seperation Кутија

Акрилик Суспендирање Изведат Бебе Риба Кутија За Аквариум Guppy Betta Риби за Одгледување Кутија и Seperation Кутија

DEN 449.00
DEN 897.60
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики : Arcylic материјал. Погоден за guppy риба се изведат и други риби за одгледување и seperation. Погодно за поделба на срј,болните риба Може да се поврзе со воздушна пумпа за подобрување на воздухот oxygenation (Само L size) го Суспендира авто проток, исто така, може да биде фиксиран на стакло резервоарот 3 Модел за избор
S : 8x7x10cm
М : 10x7x13cm
L : 18x8.5x15.5cm Внимание :
Само Големина L имаат воздухот конектор за воздушна пумпа
Пакет содржи : 1x Риба кутија

Основните својства

Големина:
Size S, Size M, Size L (Air Inlet)
Материјал:
Пластични
Тежина:
500g
јачина:
2.5 L
Аквариуми Тип:
Аквариуми
Тип:
Риба

Додатоци на производот