0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Топла Продажба на Современи Дрвени Аларм Термометар Биро Часовници LED Дигитален часовник Звук Контрола Мини Прозрачна Табела Часовник

Топла Продажба на Современи Дрвени Аларм Термометар Биро Часовници LED Дигитален часовник Звук Контрола Мини Прозрачна Табела Часовник

DEN 652.00
DEN 815.04
Това е достапна

Количина на стоки


Топла Продажба на Современи Дрвени Аларм Термометар Биро Часовници LED Дигитален часовник Звук Контрола Мини Прозрачна Табела Часовник
Спецификации :
И кажува на време, датум, темп и, исто така, има аларм функција.
Додадете контакт на модерната да ги вашата спална соба, дневна соба или канцеларија.
Тоа може да биде вклучен во преку USB или напојува со 3* ААА батерии.
Тип : Дигитален LED будилник
Материјал : Дрво
LED Дисплеј во Боја : Црвено(Тип Црна/Кафеава) или Бела(Тип Burlywood/Бела)
Напојување : 3 x AAA Батерии(Не се Вклучени) или преку USB
Карактеристики : Модерен Стил, Коцка Форма, Мултифункционален, Дрвени Случај
Димензии(Ш x В x Д) : 120m x 70cm x 80см
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Дигитален LED будилник
1 x USB Кабел
1 x Корисникот Manua
1. Aliexpress прифати Зачувам/ Трансфер/ Пари Грам/ Western Union !
2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број и поштенски код кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
1. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Основните својства

Тип:
Аларм Часовниците
Бренд Име:
Timelike
Стил:
Модерна
Дијаметар:
150mm
Обликот:
Плоштад
Екран Тип:
LED
Функција:
Акустична Контрола На Сетилните
Motivity Тип:
Дигитални
Материјал:
Дрво;Дрвени
Дисплеј Тип:
Дигитални
Број На Модел На:
T1042
Форма:
Единствен Лик
Должина:
70mm
Функција:
LUMINOVA
Ширина:
80mm
Тежина:
240g
Употреба:
Дома Декор, Подарок, Промоција
функција 1:
relogio де parede
Карактеристика 2:
осветлување
тип 1:
дигитални ѕиден часовник
тип 2:
saat
тип 3:
Horloge mural
функција 1:
термометар
функцијата 2:
Табела Прозрачна Аларм Часовниците

Додатоци на производот