0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
50pcs/многу AZC199-04S.R7G C16 SOT23-6 ESD електростатско заштита диоди

50pcs/многу AZC199-04S.R7G C16 SOT23-6 ESD електростатско заштита диоди

DEN 288.00
Това е достапна

Количина на стоки


50pcs/многу AZC199-04 S.R7 G SOT23-6 ESD електростатско заштита диоди

Основните својства

Број На Модел На:
AZC199-04S.R7G
Материјал:
Карбид
Тип:
Други

Додатоци на производот