0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
5PCS Десет Мрежа Пластични Компонента Алатка Кутија. 5.2x2.8x0.9 бесплатен превозот

5PCS Десет Мрежа Пластични Компонента Алатка Кутија. 5.2x2.8x0.9 бесплатен превозот

DEN 623.52
Това е достапна

Количина на стоки

5 PCS Десет Мрежа Пластични Компонента Алатка Кутија. 5.2"x2.8"x0.9" бесплатен превозот Спецификација :
Десет мрежа пластични компонента кутија. Количина : 1 BUC. Надворешни димензии : прибл 132 x 72 x 23mm (5.2 x 2.8 x 0.9 инчен). 100% Нови, Никогаш Не Се Користи.

Основните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
5073
Тип:
Други

Додатоци на производот