0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Врвен квалитет на минијатурни длабоко ритам топката имајќи 3мм Имајќи создаден За Модел Играчка Автомобил Робот DIY 30pcs/многу

Врвен квалитет на минијатурни длабоко ритам топката имајќи 3мм Имајќи создаден За Модел Играчка Автомобил Робот DIY 30pcs/многу

DEN 1309.92
Това е достапна

Количина на стоки

Врвен квалитет на минијатурни длабоко ритам топката имајќи 3мм Имајќи создаден За Модел Играчка Автомобил Робот DIY 30pcs/многу
Опис : Висок квалитет на минијатурни длабоко ритам топката имајќи 30pcs/многу 3ММ Понесе ]

Основните својства

Број На Модел На:
8850
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Кол:
1mm
Тенка:
1mm

Додатоци на производот