0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-27 %
Најдобро Продаваните 1pcs Лемење Топки 250k 0.3 mm 0.35 mm 0.4 mm 0.45 mm 0.5 mm 0.55 mm 0.6 mm 0.76 mm Заварување Топката на Чело

Најдобро Продаваните 1pcs Лемење Топки 250k 0.3 mm 0.35 mm 0.4 mm 0.45 mm 0.5 mm 0.55 mm 0.6 mm 0.76 mm Заварување Топката на Чело

DEN 484.00
DEN 662.88
Това е достапна

Количина на стоки


Попаметни Шопинг, Подобар Живот! Напомена :  1.Ние не сноси никаква добивка ,V. А Т давачки или оддалечена област такса. 2.Да им помогне на купувачот да се намали увозните давачки и брод надвор брзо,ве молиме кажете ни за вашите специфични барања, вклучувајќи колку декларираната вредност сакате ни да се стави на комерцијална фактура откако ќе поставена цел.
Ние не можеме да брод надвор додека не се добие овој одговор.
Сите ние имаме големина на лемење топката, вклучувајќи чело лемење топката и да доведе слободни лемење топката. 0.25 mm 0.3 mm 0.35 mm 0.4 mm 0.45 mm 0.5 mm 0.55 mm 0.6 mm 0.65 мм, 0.76 mm лемење топки. Сите се увезуваат од Тајван директно, PMTC лемење топката врши одлична. Пакување листа : 1 x 250k на чело лемење топки

Основните својства

боја:
0 точка 3мм, 0 точка 35mm, 0 точка 4mm, 0 точка 45mm, 0 точка 5mm, 0 точка 55мм, 0 точка 6mm, 0 точка 76mm
Број На Модел На:
25K
Бренд Име:
Eruntop
is_customized:
No
Тип:
Други

Додатоци на производот