0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
ВИСТИНСКИ CARBURETOR WALBRO СЕ ВКЛОПУВА OLEO MAC 39CC ПИЛА 941 C 941CX 2.5 HP СЛОБОДНИ ПОШТЕНСКИ СИНЏИР ВИДОВ CARBY EMAK 2318755DR

ВИСТИНСКИ CARBURETOR WALBRO СЕ ВКЛОПУВА OLEO MAC 39CC ПИЛА 941 C 941CX 2.5 HP СЛОБОДНИ ПОШТЕНСКИ СИНЏИР ВИДОВ CARBY EMAK 2318755DR

DEN 3417.00
DEN 4745.28
Това е достапна

Количина на стоки


ВИСТИНСКИ CARBURETOR WALBRO ОДГОВАРА НА ИТАЛИЈА OLEO MAC 39 CC ПИЛА 941 C 941 CX 2.5 HP СЛОБОДНИ ПОШТЕНСКИ СИНЏИР ВИДОВ CARBY EMAK 2318755 DR
ГАС МАЛ МОТОР ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИ
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЗАМЕНА НА РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ
BRAND NEW - CARBURETOR
ОВАА ЛИСТА ОБЈЕКТОТ Е ЗА СОСЕМА НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ ВИСТИНСКИ WALBRO CARBURETOR ЗА ИТАЛИЈА OLEO MAC 39 CC 2.5 HP ПИЛИ .ОВАА CARBURETOR Е ТОЧНО ЗАМЕНА ЗА ОРИГИНАЛНАТА, ТОА Е ДОБРО ИЗГРАДЕНИ И ТОА СЕ ВКЛОПУВА PERFECTLLY. ТОА БЕШЕ НАПРАВЕНО ВО КИНА.
СПЕЦИФИКАЦИЈА :
ДОЗА ДИЈАМЕТАР : 16 MM
РАЗМАЧКАНА ДА СЕ ОЧИСТИ : MM
АПЛИКАЦИИ :
СЕ ВКЛОПУВА OLEO MAC ПИЛА МОДЕЛИ 941 C 941 CX И ПОВЕЌЕ .
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА :
ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : EMAK 2318755 DR , WALBRO WT780 F
ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА :
1 X CARBURETOR ASSY
СЛИКА МОЖЕ ДА КАЖЕ ПОВЕЌЕ, ТОГАШ НИЕ МОЖЕМЕ ДА,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,НИШТО ПОВЕЌЕ ИЛИ НИШТО ПОМАЛКУ!,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА ОДГОВАРА НА ВАШИОТ МОТОР BEFOR КУПУВАЊЕ НА ТОА.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!

Основните својства

Број На Модел На:
941 C 941CX ПИЛА
Тип:
градина алатка делови
Место на Потекло:
Италија

Додатоци на производот