0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
ЕЛЕКТРИЧНИ СТАРТЕР НА ИСКЛУЧУВАЊЕ СОБРАНИЕТО ЗА ХОНДА GX240 ПРЕКУ GX390 GX420 5KW TOGGLE УБИЕ КОЛО ЗАШТИТНИК 6.5 KW ГЕНЕРАТОР

ЕЛЕКТРИЧНИ СТАРТЕР НА ИСКЛУЧУВАЊЕ СОБРАНИЕТО ЗА ХОНДА GX240 ПРЕКУ GX390 GX420 5KW TOGGLE УБИЕ КОЛО ЗАШТИТНИК 6.5 KW ГЕНЕРАТОР

DEN 1673.00
DEN 1760.64
Това е достапна

Количина на стоки


ЕЛЕКТРИЧНИОТ СТАРТЕР SWITCH КОЛОТО ЗАШТИТНИК ОДГОВАРА НА ХОНДА GX240 ПРЕКУ GX390 ПРИМЕР/ЕЛ 6500 СЕРИЈА 5 KW ГЕНЕРАТОР БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ 5 KW 6.5 KW ГЕНЕРАТОР ДЕЛОВИ
ОВА ПРЕДМЕТИ Е ВИСОКА QUANLITY ЕЛЕКТРИЧНИОТ СТАРТЕР SWITCH СОБРАНИЕТО ЗА ХОНДА И ПОВЕЌЕ КИНЕСКИ 5 KW 6.5 KW ГЕНЕРАТОР /МОТОРИ. ЗА ХОНДА МОДЕЛИ GX240 GX270 GX340 GX390 GX420 И ПОВЕЌЕТО СИТЕ 6500 серија 5 KW 6.5 KW ГЕНЕРАТОР . ЗАМЕНЕТЕ ОЕМ P/N :
ВКЛУЧУВА :
1 X ЕЛЕКТРИЧНИОТ СТАРТЕР ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ-ИСКЛУЧУВАЊЕ СОБРАНИЕ
СЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.

Основните својства

Број На Модел На:
GX240 GX270 GX340 GX390 GX420 6500
Тип:
Моќ Алатка Делови
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Додатоци на производот