0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
CARBURETOR МЕМБРАНА ТИП ЗА TOPSUN GJB25D GJB25S 24.5 CC HEDGETRIMMER СЛОБОДНИ ПОШТЕНСКИ ЕВТИН БЕНЗИН BRUSHCUTTER CARBURETTOR

CARBURETOR МЕМБРАНА ТИП ЗА TOPSUN GJB25D GJB25S 24.5 CC HEDGETRIMMER СЛОБОДНИ ПОШТЕНСКИ ЕВТИН БЕНЗИН BRUSHCUTTER CARBURETTOR

DEN 921.00
DEN 1770.24
Това е достапна

Количина на стоки


CARBURETOR МЕМБРАНА ТИП ЗА КИНЕСКИ TOPSUN GJB25 D GJB25 S И ПОВЕЌЕ СЛОБОДНИ ПОШТЕНСКИ ЕВТИНИ 24.5 КУБНИ ГАС HEDGETRIMMER BRUSHCUTTER БЕНЗИНСКИ SPRAYER CARBURETTOR ГРАДИНА АЛАТКИ ДЕЛОВИ
БЕНЗИН МАЛ МОТОР ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИ
ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ РЕЗЕРВНИ ЗАМЕНА ДЕЛ
BRAND NEW - CARBURETOR - МЕМБРАНА ТИП
ОВАА ЛИСТА ОБЈЕКТОТ Е СОСЕМА НОВ ЗАМЕНА CARBURETOR СОБРАНИЕТО ЗА 24.5 CC БЕНЗИНСКИ МОТОРИ , ЌЕ ДОБИЕТЕ ТОЧНО ПОКАЖА НА СЛИКАТА ПОДОЛУ(S) , ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ НА СЛИКАТА(S) ЗА КОМПАТИБИЛНОСТ СО ВАШИОТ СТАР ОБЈЕКТ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ ТОА , ИМАМЕ ГОЛЕМА ДОВЕРБА СО КВАЛИТЕТОТ НА НАШИТЕ ДЕЛА .
АПЛИКАЦИИ :
ОДГОВАРА НА КИНЕСКИ ZHONGJIAN TOPSUN МОДЕЛ(S) GJB25 D GJB25 S HEDGETRIMMER И ПОВЕЌЕ ГРАДИНАРСКИ АЛАТКИ ВО ПАЗАРИТЕ.
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА :
ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) :
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
1 X CARBURETOR
СЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!
Се ПОВЛЕЧЕ СТАРТЕР ЗА ZENOAH EHT603 D EHT753 S GJB25 D СЛОБОДНИ ПОШТЕНСКИ ХЕЏ ТРИМЕР МАШИНА SPRAYER ОДВРАТНА СТАРТЕР СОБРАНИЕТО НАЗАД ДЕЛОВИ US$ 32.66 /парче

Основните својства

Број На Модел На:
GJB25D GJB25S ТРИМЕР
Тип:
градина алатка делови
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Додатоци на производот