0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Foton FT254 трактор делови, вратило, дел број: FT250.37.014

Foton FT254 трактор делови, вратило, дел број: FT250.37.014

DEN 1339.20
Това е достапна

Количина на стоки


Дел име : опруга
Дел број : FT250.37.014
ВКУПНА должина : 398mm
15splines + 16 splines +15 splines

Основните својства

Тип:
градина алатка делови
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
AgroTALK
is_customized:
No
Број На Модел На:
FT250.37.014

Додатоци на производот