0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-17 %
Вежба Другар Cordless Прашина Колектор со Ласерски Ниво и Меур Шишенцето DIY Алатка

Вежба Другар Cordless Прашина Колектор со Ласерски Ниво и Меур Шишенцето DIY Алатка

DEN 913.00
DEN 1100.16
Това е достапна

Количина на стоки

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Намалување на расчистување додека дупчење точни дупки со Вежба Прашина Колектор/Асистент. Со својот иновативен дизајн, овој повеќенаменски изградба алатка се вклопува меѓу вежба чак и има ласерски ниво функција која служи како водич за прецизно дупчење во ѕидови и тавани. Комбинираат со својата вакуум функција, на вежба асистент ефикасно смрди до пилевина и остатоци и безбедно придава на површини без да остават несакани траги или оштетување На прашина колектор е изградена на лесен и издржлива пластика која не се попречи нагорен движење на вежба. Совршен за било дупчење апликации, тоа е погоден за било какви електрични вежба со максимална чак дијаметар 10 mm. Карактеристики : 16 "ласерски спектар 650 nm бранова должина, Класа 2 Ласерски leveler за прецизни линии и совршен израмнување Вакуум функција за suctioning прашина и остатоци Погодна за секој електричен вежба со 10мм чак дијаметар Cordless моќ која работи на монета од 1,5 V батерии Лесни и издржливи Батерии НЕ се вклучени Електрични вежба се продава одделно Specifiations : Материјал : Пластични Школка во Боја : Црвена Должина : 238mm/9.37" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Прашина Колектор 1 x Инструкции

Основните својства

Употреба:
Дома, DIY
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
517A011805
is_customized:
No
Тип:
Други

Додатоци на производот