0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-47 %
7Pcs 1-7mm ER11 Collet Чак Алатка Битови Носителот Пролет Collet за CNC Гравирање Машина & Мелничката Струг Алатка

7Pcs 1-7mm ER11 Collet Чак Алатка Битови Носителот Пролет Collet за CNC Гравирање Машина & Мелничката Струг Алатка

DEN 402.00
DEN 758.40
Това е достапна

Количина на стоки


Опис:
1.Collets сет Материјал : Високо Квалитетен 65 Mn
2.Тоа е ER11 прецизност пролет collet.
3.Издржливи и носат-отпорни,Големи држи сила, широк стегање опсег.
4.Грчевито држејќи се за Опсег : 1mm да 7mm.
5.Широко се користи во центри за машинска,генерален мелење машини, ЦПУ мелење машина, гравирање машина,
висока-брзина машини, како и други обработка.
Спецификација :
Стил : ER11
Материјал : Високо Квалитетен 65 Mn
Големина : Покаже како на сликата.
Грчевито држејќи се за Опсег : 1mm,2mm,3мм,4mm,5mm,6mm,7mm
Се вклопува метрички месо тело големина(s) : На пример,1mm Collet се Вклопува 1mm метрички месо тело,2mm Collet се Вклопува 2mm метрички
месо тело.
Пакет Се Вклучени :
7 x ER11 Collet(1-7mm)

Основните својства

Бренд Име:
Hakkin
Број На Модел На:
Алатка За Носител На
Примена:
Алатка За Носител На

Додатоци на производот